Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Τάκη φαλινεται απλό λητό και ωραίο το κουτάκι σου.nice!Αν μπορούσες να έβγαζες και μία με φωτισμό!

Καλά Alexopus6 αυτές οι κατασκευές απλά είναι φανταστικές!

Αλλά ετοιμάζομαι σε λίγο καιρό και εγώ guys με update!!!:fun:

full cover ek 5870,αλλαγή σε fans blue uv reactive,cable sleeving...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τάκη φαλινεται απλό λητό και ωραίο το κουτάκι σου.nice!Αν μπορούσες να έβγαζες και μία με φωτισμό!

Στο φως φαίνονται οι ατέλειες βρε κουτό :p

post-3017-1416074611,7065_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από τακης
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικο κουτι! Φανταστικο και απο μονο του, χωρια που το εχεις πολυ περιποιημενο.

Σε διαστασεις ειναι της ταξεως του 800D;

Tις UV λαμπες τις εχεις γιατι σου αρεσει η αποχρωση ή εχεις τιποτα UV ανεμιστηρες/καλωδια που δεν διεκρινα;

Οπως και να εχει πολυ ωραιο!

@venom αναμενουμε φιλε :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tις UV λαμπες τις εχεις γιατι σου αρεσει η αποχρωση ή εχεις τιποτα UV ανεμιστηρες/καλωδια που δεν διεκρινα;

Τις UV τις έβαλα χθες για δοκιμή λόγο της DFI αλλά να σου πω την αλήθεια δεν τρελάθηκα....ίσως να φταίνε οι λάμπες,περιμενα όμως πιο εντονα τα χρώματα...UV ανεμιστήρες δεν έχω,θα δοκιμάσω όμως έναν πίσω και έναν στην ψύκτρα.....προσπαθώ να μην γίνει too much γενικά...πειραματίζομαι ακόμα. :nuke:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τάκη αν θες βγάλε το καπάκι και βγάλε μια φωτό με το μέσα του κουτιου ρε!

Αντε...φαγώθηκες :p

Κάποιες λεπτομέρειες θα διορθωθουν λίαν συντόμος.

Α,και αυριο θα μπει μία gtx275.

post-3017-1416074611,7919_thumb.jpg

post-3017-1416074611,8121_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντε...φαγώθηκες :p

Κάποιες λεπτομέρειες θα διορθωθουν λίαν συντόμος.

Α,και αυριο θα μπει μία gtx275.

Πιστευω οτι με μπλε λαμπες θα ηταν καλυτερα γιατι οι διχρωμια δεν μου αρεσε(uv με τα μπλε fan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μηπως να δοκιμαζε να εβγαζε τις μπλε λαμπες? μαλλον επειδη ειναι πολυ φωτεινες "καλυπτουν" το uv?

Εγω γενικα δεν μου αρεσει oi UV λαμπες led κτλ πιστευω οτι καλυτερα να διαλεξει ενα χρωμα στο φωτισμο αν βγαλει τις μπλε λαμπες πρεπει να αλλαξει και τον πισω ανεμηστηρα γιατι απο οτι φενετε στη φωτο ειναι αρκετα εντονο το μπλε που βγαζει , βεβαια αν του αρεσει εμας μας περισσευει απλα λεμε γνωμες εδω

Link to comment
Share on other sites

κοιτα για αρχη ας τα βγαλει προχειρα ολα τα μπλε να δει πως φαινεται το Uv. αν του αρεσει καλως, ας το κρατησει, και ας τα κανει ολα uv η εστω χωρις φως μιας και εχει υv reactive mtb. αλλιως ας τα αφησει ως εχει η ας ακολουθησει την συμβουλη σου! η επιλογη εξαλλου ειναι του τακη!

Link to comment
Share on other sites

Τάκη, φωτογραφία από το πίσω μέρος (για να δούμε τοποθέτηση καλωδίων) υπάρχει;

Το πίσω μέρος ε?.....χμμ...θες δηλαδή να δεις το χάος?:tongue:

Οκ...θα ανεβάσω σε λίγο φωτος...

Παιδιά οι UV οι λάμπες θα βγουν,νομιζα ότι θα έδειχναν ωραία αλλα...δεν τρελάθηκα.

Και οι μπλε και οι uv οι λάμπες έχουν διακοπτάκι on-off οπότε έχω δοκιμάσει τους συνδιασμούς και το ελαφρύ μπλε μόνο του είναι πιο ωραίο κατ'εμέ.

Χαίρομαι που σε γενικές γραμμές σας αρέσει το Lilάκι :inlove:

Έγινε επεξεργασία από τακης
Link to comment
Share on other sites

Μικρό update:

dsc08973e.th.jpg

η stock ψήκτρα της 5850 πήρε πόδι, μπήκε η Prolima με τη σχετική μοντίφα και τρεις 92άρηδες με θερμοαισθητήρα. Παρατηρήστε τη φωτεινότητα (=στροφές λειτουργίας) του τελευταίου, κοντεύει να σβήσει...

Prolima rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

Link to comment
Share on other sites

τελικα αποφασισα και ιδου το νεο μου case modding...δεν εχει πολλες διαφορες με το προηγουμενο απλα πιστευω οτι εγινε πολυ ποιο ομορφο ποιο συμμαζεμενο και σε ποιο καλο μερος...... :mamba:

http://img529.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=1001412.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.