Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Update (αλλαγή πλατφόρμας από AM3 σε s1155)

[ATTACH]44359[/ATTACH]

Ωραιο κουτακι και δυνατο hardware !

O 2500k παει πολυ ψηλα στα clocks ! Και το coolermaster ωραιο κουτι , μονο πλαινο τζαμακι δεν ξερω αν εχει ...κατα τα αλλα πολυ καλα ολα!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτο ποστ και ωρα να δειξω και εγω το κουτι μου!!

p3010133.th.jpg

p4010121.th.jpg

silverstone tj07

Ωραιο κουτακι, λιγο το μωβ αν και ειναι προτοτυπο χρωμα δεν ξερω , θα προτιμουσα σε κατι κλασικο ,πχ κοκκινο .

Επισης ωραιο μεσα με εξαιρεση τα sata καλωδια.Τωρα αν γινοταν να κανεις κατι να φαινονται απο την προσοψη led ανεμιστηρια θα ηταν πιο στυλατο..

Link to comment
Share on other sites

ωραία η μαυρη μητρική!

Πράγματι δείχνει πολύ όμορφη σε συνδυασμό με το μαύρο εσωτερικό

Ωραιο κουτακι και δυνατο hardware !

O 2500k παει πολυ ψηλα στα clocks ! Και το coolermaster ωραιο κουτι , μονο πλαινο τζαμακι δεν ξερω αν εχει ...κατα τα αλλα πολυ καλα ολα!

Ναι ανεβαίνει αρκετά, είμαι στο ψάξιμο μιας και είχα πολλά χρόνια στο αντίπαλο στρατόπεδο (AMD).

Όχι δεν έχει πλαϊνό τζάμι αλλά είναι στα άμεσα σχέδια ένα custom plexi με τον απαραίτητο φωτισμό φυσικά

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι δείχνει πολύ όμορφη σε συνδυασμό με το μαύρο εσωτερικό

Ναι ανεβαίνει αρκετά, είμαι στο ψάξιμο μιας και είχα πολλά χρόνια στο αντίπαλο στρατόπεδο (AMD).

Όχι δεν έχει πλαϊνό τζάμι αλλά είναι στα άμεσα σχέδια ένα custom plexi με τον απαραίτητο φωτισμό φυσικά

μαντεύω κοπριτιά :p

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο κουτακι, λιγο το μωβ αν και ειναι προτοτυπο χρωμα δεν ξερω , θα προτιμουσα σε κατι κλασικο ,πχ κοκκινο .

Επισης ωραιο μεσα με εξαιρεση τα sata καλωδια.Τωρα αν γινοταν να κανεις κατι να φαινονται απο την προσοψη led ανεμιστηρια θα ηταν πιο στυλατο..

Φαντασου οτι οταν το πηρα ηταν πορτοκαλι!! Εχω κατι στο μυαλο μου για προσοψη αλλα οχι τωρα!

Πολυ καλο χρωματακι.

Ποσο σου πηγε η βαφη?Ηλεκτροστατικη?

2 ασταρια αλουμινιου 3 σπρει χρωματος αυτοκινητου και 3 βερνικια! Καμια 65αρα πρεπει να βγηκαν ολα μαζι ισως και λιγο παραπανω!το χρωμα το ξεσηκωσα απο βερνικι νυχιων!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ασταρια αλουμινιου 3 σπρει χρωματος αυτοκινητου και 3 βερνικια! Καμια 65αρα πρεπει να βγηκαν ολα μαζι ισως και λιγο παραπανω!το χρωμα το ξεσηκωσα απο βερνικι νυχιων!!!

Με ταραξες ασχημα με το μοβ-ακι.! σε σημειο που βλεπω το Cosmos μου με αλλο ματι..!

Πολυ ωραιο το μοβακι..! Rocks..! :fun:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Με ταραξες ασχημα με το μοβ-ακι.! σε σημειο που βλεπω το Cosmos μου με αλλο ματι..!

Πολυ ωραιο το μοβακι..! Rocks..! :fun:

Ειδικα αν εχεις το cosmos s τραβαει πολυ φτιαξιμο!! Το εχει ενας φιλος και οχι μονο δεν ψηνεται να το φτιαξει αλλα δεν εχει και καθολου λοξα με τα pc ποσο μαλλον με το mod

Jerry μωβάκι rocks. Καιρό το σκέφτομαι να βάψω ένα κουτάκι σε μωβ και το δικό σου είναι ακριβώς έτσι όπως το φανταζόμουνα.

Δεν το ανεφερα πριν και δεν φαινεται και στη φωτο αλλα για την ιστορια να πω οτι το χρωμα μεσα εχει και κοκκινο μεταλλικο ελαφρυ ομως οχι εντονο.

καλο το μωβακι αλλα επρεπε να κανεισ κατι και με το cd

Θα κανω αλλα πολυυυυ πιο μετα γιατι δεν θα εχω χρονο τωρα. Σκεφτομαι να το κανω κρυφο το cd. Τι εννοω; Να παρω απο laptop ενα λεπτουλι και απο αυτα που τραβανε το cd μεσα (σαν τα cd player αυτοκινητου) και η προσοψη το μονο του θα εχει θα ειναι μια σχισμη. Τωρα βεβαια ειδομεν.

Έγινε επεξεργασία από Jerry Vlsp
Προσθηκη
Link to comment
Share on other sites

Θα κανω αλλα πολυυυυ πιο μετα γιατι δεν θα εχω χρονο τωρα. Σκεφτομαι να το κανω κρυφο το cd. Τι εννοω; Να παρω απο laptop ενα λεπτουλι και απο αυτα που τραβανε το cd μεσα (σαν τα cd player αυτοκινητου) και η προσοψη το μονο του θα εχει θα ειναι μια σχισμη. Τωρα βεβαια ειδομεν.

Μπορείς να αγοράσεις και από το Πλαίσιο τέτοια :

Sony Slim DVD-RW Sata AD-7700S-01 DL Black Bulk - Οπτικά Slim - plaisio.gr

Pioneer DVD-RW Pioneer DVR-K05L - Optical Drives - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.