Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ερώτηση το χαλικάκι από τι παραλία είναι;

Αν βάλεις ψαραάκι παίζει να σκαλώσει σε κάποιο fan και να έχουμε κηδείες;

Δυστυχώς δεν είχα αυτή την ευχέρεια.. Από το πράκτικερ είναι.

Ψαράκι πλαστικό υποθέτω ότι εννοείς! Δεν νομίζω να κινείται και πολύ! Ούτε δημιουργούνται τέτοια ρεύματα μέσα που να δικαιολογήσουν κάτι τέτοιο!

Link to comment
Share on other sites

οι διάφοροι ανεμιστήρες δουλεύουν ή έχουν χαλάσει από την αντίσταση του λαδιού;

Δουλεύουν κανονικά μέχρι στιγμής, προφανώς σε λιγότερες στροφές. Αλλά είναι άχρηστοι ούτως ή άλλως!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το ενυδρειο σου! αληθει τι cpu εχεις? απο θερμοκρασιες τι λεει?

i7 2600k

στα 4,7 είμαι στους 40 με θερμοκρασία δωματίου 30!!

σε full load φτάνει (απότομα, πρέπει να είναι θέμα τις cpu) στους 80 και καπάκι αν σταματήσω

πέφτει στους 44! Με άλλο επεξεργαστή έκανε 2 ώρες να πάει 80

δείτε και άλλες φωτό!

http://imageshack.us/g/3/1006432c.jpg/

Έγινε επεξεργασία από hrrsppzgl
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση το χαλικάκι από τι παραλία είναι;

Αν βάλεις ψαραάκι παίζει να σκαλώσει σε κάποιο fan και να έχουμε κηδείες;

φτιάχνεις άλλο 1 με μεμονωμένο εμπρόσθιο τμήμα για νεράκι και ψαράκια..

:hehe:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

.......λοιπόν ο Κοπρίτης είπε να αφήσει τις σοβαρές δουλειές και να πιάσει τους καλωπισμούς:toomuchne

Μπραβο φιλε παρα πολυ καλη δουλεια. Το πισακι σου τα σπαει :) Αλλα με εβαλες σε πειρασμο ζαχαρωσα την 580

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια:T:

Ο Κοπρίτης όπως όλοι ξέρουμε δεν παίζεται.

Επαγγελματίας Κ Α Λ Λ Ι Τ Ε Χ Ν Η Σ.

Όλα αυτά που έγιναν στο Haf-X τα φανταζόμουν από την πρώτη μέρα που πήρα το κουτί αλλά τα υπολοίησα σιγά σιγά λόγω οικονομικών:getlost:

Νομίζω ότι οι αλλαγές που θα γίνονται πλέον θα είναι λίγες και μάλλον μόνο σε επίπεδο hardware!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλε παρα πολυ καλη δουλεια. Το πισακι σου τα σπαει :) Αλλα με εβαλες σε πειρασμο ζαχαρωσα την 580

Φίλε Morgan αν την χρειάζεσαι μην το σκέφτεσαι καθόλου και χτύπα την.....ή μάλλον περίμενε για την Μatrix που μοιάζουν και θα βγεί και σε παραπλήσια τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Αφού λοιπόν καθάρισα και εγώ το κουτάκι μου απ' τη σκόνη, και πέρασα και την νέα ψυκτρα που καθόταν στο ραφι της βιβλιοθήκης καμια βδομδα +, συμμάζεψα και το καλωδιομάνι (το κουτί είναι ένα CoolerMaster Mystique 632 και δυστυχώς δεν έχει χωρους για cable management, αλλά κάτι κάναμε με τα καλώδια πιστεύω), αποφάσισα να σας το δείξω.:)

15135214.jpg

49702512.jpg

86317523.jpg

43063887.jpg

img4809.jpg

89147626.jpg

Edit: Ωστόσο βλέπω όλους εσάς με τις μόντες σας και μου μπήκανε ιδέες. Θα άξιζε άραγε να βάλω ένα παραθυράκι κι εγώ στο πλάι από plexi?:)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.