Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

LoL ε ?

Βασικα θελω να ανεβασω καποιες αλλες αλλα πρεπει να βρουμε λιγο χρονο.

Ευχαριστω πολυ ολους σας , καθως και τον συμπατριωτη - φιλο Artist-Aντωνη :clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις ξεφύγει η ελλάδα από την οικονομική κρίση θα φτιάξω και εγώ νέο συστιματάκι και θα ποστάρω το κουτί εδώ :D (καλά μπορεί ο εγγονός μου να το ποστάρει, θα τα έχω φτύσει εγώ):clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι, κρατάει idle 45-49 με δωμάτιο στους 30 και το ενδιάμεσο στους ανεμιστήρες. (1.389 vCore)

με το Burn test 2 πυρήνες φτάσαν 78 αλλά ο μέσος όρος ήταν 73, πάντα με δωμάτιο στους 30.

Έγινε επεξεργασία από Linos
Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ωραιο λινος!απλο,καθαρο,κυριλε και ο συνδυασμος ασπρο-μαυρο μου αρεσει ιδιαιτερα.το hardware σου, top of the line,δειχνει παρα πολυ ετσι οπως το εφτιαξες παροτι δεν ειμαι fan του πλαινου παραθυρου.

απο θορυβο πως παει(τι ανεμιστηρες χρησιμοποιεις?)

βαλε και καμια φωτο με τον μπροστα ανεμιστηρα να φωτιζει,να δουμε πως φαινεται αν μπορεις.

και παλι μπραβο,εξαιρετικο

Link to comment
Share on other sites

Για την Η100 τα μαμά. Πίσω έχει το noiseblocker m12 s3 hs multiframe και μπρος το μαμά 200mm. Θα σου φστείλω προς το βράδυ. Οδεύβω για διακοπές.

Από ήχο εκεί που δεν θέλω να ακούγεται πχ ταινίες, ίντερνετ το βράδυ αν το αφήσω ανοιχτό να κατεβάσει τίποτε, δεν ακούγεται και όταν δεν με ενδιαφέρει πχ όταν παίζω κανένα παιχνίδι οπότε ούτος ή αλλιώς έχω δυνατά τα ηχεία οι Ματριξ κυρίως ακούγονται αλλά και πάλι. Οι μαμά 285 που είχα μου ήταν πιο ενοχλητικές ( τουλάχιστον μέχρι που έβαλα τα bitfrost).

ορίστε και σε σκοτάδι.

cee0e287.jpg4c4b44f4.jpg

Έγινε επεξεργασία από Linos
Link to comment
Share on other sites

Λίνο φίλε μου τα έχεις στάξει για τα καλά.....

Πολύ όμορφο το set up σου με τις matrix και την rampage να είναι όλα τα $$$$$$

Ενα full plexi σου λείπει κατα την γνώμη μου και να προσέξεις λίγο παραπάνω τον φωτισμό σου και είσαι έτοιμος.

Well done.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.