Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Eνα τελευταίο update και απο εμένα (ελπίζω :devil:)

Μπήκε full acrylic side panel,το logo της asus έγινε λευκό ώστε να φωτίζει απο την uv,αλλαγή στα led του 200mm ανεμιστήρα μπροστά με μπλέ και έβαλα και μία καλύπτρα στην uv για να μην χτυπάει άσχημα..

Πω πω φίλε μας έκανες μεγάλη ζημιά!!! Κορυφή το κουτί σου! Απο τα πιο όμορφα που έχω δει! :T:

Link to comment
Share on other sites

Eνα τελευταίο update και απο εμένα (ελπίζω :devil:)

Μπήκε full acrylic side panel,το logo της asus έγινε λευκό ώστε να φωτίζει απο την uv,αλλαγή στα led του 200mm ανεμιστήρα μπροστά με μπλέ και έβαλα και μία καλύπτρα στην uv για να μην χτυπάει άσχημα..

Masterpiece! πολύ ωραίο φίλε!

(Αν είσαι απο Θεσ/νίκη σε προσλαμβάνω να περιποιηθείς το δικό μου όταν κάνω Upgrade! :mobile1:)

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

imag0151op.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0152e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

imag0154e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Μετά απο πολύ κόπο το πρώτο μου customized PC. Όλα είναι μεταχειρισμένα που φοράει οπότε να είστε ελαφρώς επιεικείς

M/B: Gigabyte X58A-UD3R,CPU: Intel i7 930 (o/c 3.8 GHz) custom corsair H60 water cooler, GPU: Asus GTX 480 aftermarket accelero extreme plus v2, RAM: Corsair 6G XMS3, HDD: WD 650 64 Cache, PSU : Coller Master Silent Pro 1000W, Case: Thermaltake Armor Aluminium, Mouse: Roccat Kone plus+, K/b: Logitech G11, Screen: LG Flatron W23

Link to comment
Share on other sites

Eνα τελευταίο update και απο εμένα (ελπίζω :devil:)

Μπήκε full acrylic side panel,το logo της asus έγινε λευκό ώστε να φωτίζει απο την uv,αλλαγή στα led του 200mm ανεμιστήρα μπροστά με μπλέ και έβαλα και μία καλύπτρα στην uv για να μην χτυπάει άσχημα..

Πολύ καλό ρε Doc!

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πολύ κόπο το πρώτο μου customized PC. Όλα είναι μεταχειρισμένα που φοράει οπότε να είστε ελαφρώς επιεικείς

Μετά από πολύ κόπο, κατάφερα να διακρίνω χονδροειδώς κάποια πράγματα στο pc σου. Μαζεμένο φαίνεται και μπράβο που ασχολήθηκες για να το φτιάξεις και να μας το δείξεις, διότι οι ιδέες κρύβονται παντού και μπορέι να βοηθούσες κάποιους από εμάς.

Θα κάνω όμως μια έκκληση, σύντεκνε, σε εσένα και σε όλο τον κόσμο για στοιχειωδώς αξιοπρεπείς φωτογραφίες! Πιστευω ότι λίγο-πολύ σε κάθε σπίτι μπορεί να βρεθεί μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή, έστω και δανεική, για να μη βγάζουμε τα μάτια μας προσπαθώντας να διακρίνουμε. Η χρήση φωτογραφικής μηχανής κινητού, και μάλιστα τόσο κακής ποιότητας όσο η δική σου, κάνει αδύνατο το να εκτιμήσουμε τον κόπο σου.

Καλοπροαίρετα πάντα, και επειδή δε θέλω να αρχίσω να προσπερνάω αδιάφορα καταχωρήσεις με τέτοιας ποιότητας φωτογραφίες, όπως είμαι σίγουρος ότι αναγκαστικά κάνουν πολλοί.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και να εισαι καλα αγορινα.:fun:

Νομιζω δειχνει ακομα καλυτερο σε μπλε απο οτι σε κοκκινο.

Το λεον-στικερ ειναι πολυ ωραιο! Το βλεπω ανετα σε tattoo!

Για παιξε λιγο με την ψυκτρα στην 580 μιας και παλι εχουμε την ιδια, :D

και εν καιρω θα σε ενοχλησω για εντυπωσεις/τρικς/τιπς/oc και λοιπα ;)

Link to comment
Share on other sites

hpim0779.th.jpg

hpim0778p.th.jpg

hpim0777m.th.jpg

hpim0776.th.jpg

Και αλλα αυριο αλλα καπως ετσι θα ειναι και στη τελικη μορφη του

Πολύ ωραίο το sleeving αγορίνα, και το carbon πίσω! Το σεντόνι σου όμως δεν μου αρέσει. Μωβ σατέν δεν έχεις;:p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το sleeving αγορίνα, και το carbon πίσω! Το σεντόνι σου όμως δεν μου αρέσει. Μωβ σατέν δεν έχεις;:p

Εδω πανω το εστρωνα γιατι εχω τι κακια μανια να παραταω απο δω και απο εκει βιδακια και μετα να ψαχνω με τις ωρες :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.