Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

thnx παιδια.Ναι τσίτες γιατι εχει πολύ καλώδιο το enermax και ετσι καλύπτεται αρκετά!

Πρεπει να βρω το καλώδιο ρεύματος της cybershot γιατι εχει φρικάρει και τελειώνει τις μπαταρίες σε 2min,και θα βγάλω καλύτερες photos ακολουθώντας τα tips που δίνει εδώ:http://www.overclock.net/t/912437/how-to-photograph-your-rig

Έγινε επεξεργασία από grathk
Link to comment
Share on other sites

ετσι και λιγο αλουμινιο στο γραφειο..τελικα μου πεσε μικρο και αυτο,το οτι δεν μπορουμε να δουμε τα κουτια απο κοντα στα μαγαζια εδω στο ελλαντα ειναι μεγα λαθος.

φυσικα αν και μιντι αρκετα ευρυχωρο,αν και απο τις φωτο το περιμενα πιο μεγαλο.

p1020254b.jpg

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

παντως μου κανε εντυπωση,οτι το λιαν λι απεσπασε πιο θετικα σχολια απο την φιλη μου,το χαρακτηρισε αρκετα μινιμαλ και ποιοτικο..

και φυσικα positive airflow,θα το θελα λιγο πιο μεγαλο,και καλυτερο cable management.

p1020261y.jpg

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

Ομορφο είναι όντως :magic:

Απλά πιστεύω ότι σε μερικά καλώδια όπως αυτά των ανεμιστήρων θα μπορούσες να κάνεις λίγο καλύτερη δουλίτσα.

Καλορίζικο και καλοδούλευτο :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι σκονη εχεις καιρο ακομη! Ειναι σα να εχει κρυο και να εχεις ριξει ενα σεντονακι να κοιμηθεις...θεωρειται σκεπασμα;

Το σχεδιακι πανω στη ψυκτρα...τι ανεμιστηρας υπηρχε εκει;;

Link to comment
Share on other sites

Επειγοντως ξεσκονισμα ,θα τα φαει η σκονη :hehe::p

ελα μωρε κακιες :p απλα ειναι μια εικαστικη περιβαλλοντικη παρεμβαση :tomato:

Δεν ειναι σκονη εχεις καιρο ακομη! Ειναι σα να εχει κρυο και να εχεις ριξει ενα σεντονακι να κοιμηθεις...θεωρειται σκεπασμα;

Το σχεδιακι πανω στη ψυκτρα...τι ανεμιστηρας υπηρχε εκει;;

Ναι σε σχεση με το PanzerBox αυτος ο κουβας εχω την εντυπωση οτι μαζευει λιγοτερη σκονη.

:T:υπηρχε ανεμιστηρας αυτος που ερχοταν με την ψυχτρα .Αρκετα αξιομαχος αλλα ωρες ωρες με ενοχλουσε.

Ουτως η αλλος ο επεξεργαστης ειναι low watt (905e) και η συγκεκριμενη ψυχτρα τον υπερκαλυπτει.

Link to comment
Share on other sites

ετσι και λιγο αλουμινιο στο γραφειο..τελικα μου πεσε μικρο και αυτο]

Ελιπιζω να ηταν πολυ οικονομικο τουλαχιστον, για να δικαιολογησει την προτιμηση σου εναντι του 650d/600t :hm:

Οπως και να εχει πολυ καλυτερο απο το προηγουμενο και σε θερμοκρασιες καλυτερα θα εισαι :T:

Γιατι εισαι με μια μνημη στη φωτο;

Link to comment
Share on other sites

τσεκαρω μνημες,ναι ειναι πιο φθηνο

βασικα ειναι πολυ πιο αθορυβο,και προτιμω το αλουμινιο δειχνει πιο ωραιο στο γραφειο μου απο το πλαστικο,τα φαν του 600τ ηταν πολυ θορυβωδες,απο cable management και χωρο ηταν κορυφη το κορσαιρ.επισης απο αιρφλοου αν δεν εκανα καποιες αλλαγες,ηταν απαραδεκτο.

δεν ειμαι 100% οκ τωρα ,μου κατσε λιγο μικρο..αλλα ειναι οκ προς το παρων μεχρι να μου μπει κατι αλλο στο ματι..

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα ένα κουτάκι για τον κολλητό μου... Είχα όρεξη και καταπιάστηκα... Βασικά κάρτα και κουτί είναι εμπνευσμένο από το μόνο παιχνίδι που θα λιώσει και θα παίξει...

Νομίζω βγήκε καλό αν και πρώτη φορά καταπιάνομαι...

img007xj.jpg

img008au.jpg

img012ao.jpg

img011ff.jpg

img002vgk.jpg

img005u.jpg

img003ki.jpg

img010fe.jpg

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.