Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

to raven 1 δεν ειναι? πως το καταντησες ετσι?:confused:

μα δεν εχει κανει καμια hardcore μετατροπη.. βασικα δεν εχει κανει τιποτα περαν οτι

αφησε το καπακι ανοικτο :p η εξωτερικη μακαροναδα ειναι που μπερδευει :p

Η μονη ενσταση Παστελ ειναι ο χυμα δισκος, βαλε τουλαχιστον ενα χαρτι απο κατω μην τον στειλεις αδιαβαστο.

Link to comment
Share on other sites

απο σκονη πωσ πασ????? :p:p

Χθες δοκιμασα hardware Πρωτη φορα πανω του (χθες δηλαδη το τελειωσα αν και θα ξανα γινει σε καθαρο μασιφ ξυλο την επομενη φορα με router τωρα εγινε δοκιμαστικα σε mdf ξυλο για να δω μηπως θελει τιποτα αλλαγες και λεπτομεριες που δεν ειχα σκεφτει

Στο κοματι διπλα απο το hdd cage που εχω τωρα θε μπουνε 2 ψυγειακια αργοτερα αν δεν βαριεμε θα βγαλω hardware να ανεβασω μερικες παραπανω φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

Χθες δοκιμασα hardware Πρωτη φορα πανω του (χθες δηλαδη το τελειωσα αν και θα ξανα γινει σε καθαρο μασιφ ξυλο την επομενη φορα με router τωρα εγινε δοκιμαστικα σε mdf ξυλο για να δω μηπως θελει τιποτα αλλαγες και λεπτομεριες που δεν ειχα σκεφτει

Στο κοματι διπλα απο το hdd cage που εχω τωρα θε μπουνε 2 ψυγειακια αργοτερα αν δεν βαριεμε θα βγαλω hardware να ανεβασω μερικες παραπανω φωτογραφιες

στο ειπα γτ παλια κ εγω ετσι το ειχα:T: ...μετα απο καιρο ηθελαν τα παντα καθαρισμα απο την σκονη :hm:!!! παντοσ ειναι ωραιο!!!:smoke:

Link to comment
Share on other sites

στο ειπα γτ παλια κ εγω ετσι το ειχα:T: ...μετα απο καιρο ηθελαν τα παντα καθαρισμα απο την σκονη :hm:!!! παντοσ ειναι ωραιο!!!:smoke:

Το ξερω εχω 2 pc χυμα πανω στο γραφειο με ενα φυσημα 1 φορα τη βδομαδα (με πιστολακι για τα μαλια στο κρυο αερα) δεν εχω κανενα θεμα

post-14294-1416075884,4344_thumb.jpg

post-14294-1416075884,5679_thumb.jpg

post-14294-1416075884,9181_thumb.jpg

post-14294-1416075885,1003_thumb.jpg

post-14294-1416075885,2437_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

καπως σαν του πλαστελινη ηταν και το δικο μου παλια...

ελεγα αφουν δουλευουν ειναι οκ

τωρα εφτασα στο αλλο ακρο αν ενα καλωδιο εχει φυγει μισο χιλιοστο απο τα αλλα τα ξυλωνω και τα ξαναβαζω απο την αρχη :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Thano νομιζω οτι τοσα ανεμιστηρια δεν κανουν δουλεια, αντιθετως χαλανε το flow , σου βαζουν επιπλεον σκονη και θορυβο.

π.χ το μικρο δεν νομιζω να το χρειαζεσαι. ποσο μαλλον τους 2 επανω ανεμιστηρες που δινουν διαφορετικη φορα στον αερα. :)

Και ομως φιλε το πανω το 14αρι που βαζει,σαν διπυρηνο του ριχνει 1 βαθμο στους πυρηνες.ενταξει,το 70αρι εφυγε ετσι και αλλιως.Απο σκονη ενταξει,καλα ειμαι ακομα.απο θορυβο,πανω σε fan controllers ειναι σχεδον ολα.(δεν μπορω να βλεπω θεση για ανεμιστηρα αδεια).

Link to comment
Share on other sites

Η ιστορία των κουτιών στο δωμάτιο μου. Οταν το ωραίο ειναι απέναντι στο ρετρό!

Silverstone TJ07 Aluminum + Silverstone SG01S-W Aluminum -> Oι ωραίοι

55613493.jpg

Uploaded with ImageShack.us

65218052d.jpg

Uploaded with ImageShack.us

96747345.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Lian Li PC-V2110B Aluminum + Lian-Li PC-V300 Aluminum -> Oι ρετρό

77660787.jpg

Uploaded with ImageShack.us

77915148.jpg

Uploaded with ImageShack.us

80616188.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.