Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

παρτε απο το πρακτικερ αυτο το φυσητηρα και θα βρειτε την υγεια σας 20 ευρω το πηρα

BORMANN MULLER 500WATT Q1F-2,8 - - - E-SHOP.GR

Υποθέτω το ακόμα καλύτερο θα είναι κάτι που ρουφάει την σκόνη αν και κάτι τέτοιο μάλλον θα κόστιζε περισσότερο. :p

Πάντως εμένα η εμφάνιση δεν με χαλάει τόσο επειδή δεν έχω τζάμι αλλά με τόση σκόνη φαντάζομαι κάνει και κακό στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω το ακόμα καλύτερο θα είναι κάτι που ρουφάει την σκόνη

ΟΧΙ.

Αυτο το blower ειναι μια πολυ καλη φτηνη λυση.

Για κατι καλυτερο αλλα και πολυ ακριβοτερο πας σε κατι τετοιο

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=diCvsKmDsng[/ame]

Ναι μπηκε ΜΙΑ ακομα φορα το βιντεο αυτο:kiss:

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν το pc είχε τόση σκόνη θα είχα πάθει εγκεφαλικό :p

Απλά με το blower καλό είναι να είσαι σε εξωτερικό χώρο αλλιώς η σκόνη πάλι θα πάει στο δωμάτιο.

Πάντως πέραν από την πλάκα το σύστημα που έβαλες στο βίντεο μάλλον δεν κάνει για pc, θα έλεγα ότι είναι επικίνδυνο με τόση πίεση. :p

Link to comment
Share on other sites

Καλά αν το pc είχε τόση σκόνη θα είχα πάθει εγκεφαλικό :p

Απλά με το blower καλό είναι να είσαι σε εξωτερικό χώρο αλλιώς η σκόνη πάλι θα πάει στο δωμάτιο.

Πάντως πέραν από την πλάκα το σύστημα που έβαλες στο βίντεο μάλλον δεν κάνει για pc, θα έλεγα ότι είναι επικίνδυνο με τόση πίεση. :p

Στο μπαλκονακι:p

Μια χαρα κανει για πσ και αυτο.Να θυμασαι παντα ομως οτι μπλοουερ και να αγορασεις να πιανεις με το χερι σου τα ανεμιστηρια για να μην γυρνανε ανεξελεγκτα οταν τους πετας αερα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ έβγαλα και τα φιλτρακια που είχε το κουτί μου πάνω και μπροστα γιατι μετα το καθαρισμα και θα ήταν δυσκολότερο και θα φαινόταν πιο έντονο...Ασε που κέρδιζει και λίγο καλύτερη ψύξη χωρίς φίλτρα :)

Link to comment
Share on other sites

Πανω φιλτρο δεν χρειαζεται ρε συ..!! Αφου βγαζει απο πανω αερα...Κατω και μπροστα βαλε τα γιατι θα γεμισει μεσα σκονες..Για 1-2 βαθμους δεν νομιζω να αξιζει!!!

Link to comment
Share on other sites

στο πάνω μέρος έχω να τραβάνε για το ψυγείο.Απλα τα φίλτρα δεν είναι αποσπώμενα στο κουτί μου και είναι μπελάς στο καθάρισμα.Ενω τώρα ανοίγω το κουτί μια φορά στις 2 βδομάδες και έχει ελάχιστη σκόνη (το έχω πάνω στο γραφείο)

Και χωρίς φίλτρα βλέπω μια διαφορά στη θερμοκρασία,όχι πάρα πολύ μεγάλη αλλά αξίζει

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ.

Αυτο το blower ειναι μια πολυ καλη φτηνη λυση.

Για κατι καλυτερο αλλα και πολυ ακριβοτερο πας σε κατι τετοιο

A PC full of filth! - YouTube

Ναι μπηκε ΜΙΑ ακομα φορα το βιντεο αυτο:kiss:

από το 1821 να το είχαν τόση σκόνη δεν θα την μάζευε

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.