Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

@DJD

ειχα παει και ακτινιο αλλα τιποτα...

μια που το πες ομως θα ξαναπερασω μια βολτιτσα...

ποτε δεν ξερεις...

thanks

@petros@idk$

ε οχι και 24 το διακοπτακι....too much...

εκτος και εαν το δινουν πακετο μαζι με καμια συστοιχια patriot:p

(ρε Πετρο μπας και ηταν 2.4?)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Σήμερα, στις 16:59]

ποτε δεν ξερεις...

το σωστο ειναι "ποτέ δεν ξες".

προηγηθηκε κατα πολυ του "πιστευω δε θα εχεις προβλημα", αλλα η ιστορια, οπως λεει κι ο καμπουρακης, ειναι παμπονηρη και καταφερτζου και κανει παντα τα δικα της...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45 [Σήμερα, στις 18:11]

το σωστο ειναι "ποτέ δεν ξες".

προηγηθηκε κατα πολυ του "πιστευω δε θα εχεις προβλημα", αλλα η ιστορια, οπως λεει κι ο καμπουρακης, ειναι παμπονηρη και καταφερτζου και κανει παντα τα δικα της...

..αναθεμα με κι αν καταλαβα τιποτα απο το "προβλημα" και μετα....

παντως

ειτε πεις "ποτε δεν ξες"...

ειτε πεις "ποτε δεν ξερεις"...

...πιστευω οτι δε θα εχεις προβλημα....:p

Link to comment
Share on other sites

’ντε! Μετά από καιρό, και για να εγγανιάσω τη νέα μου Olympus C470 ZOOM (σιγά μην ξανάπαιρνα ΗΡ ), ποστάρω μια φωτογραφία του κουτιού μου (κλειστά φώτα, αναμένες λάμπες, χωρίς flash). Την έχω σαν rar αρχείο γιατί είναι τεράστια και άμα της μειώσω την ανάλυση θα την ξεσκίσω...

Υ.Γ.: Δεν είναι για τη Gallery. Είναι πολύ πρόχειρα τακτοποιημένο και το floppy κανονικά δεν υφίσταται. Θα ακολουθήσουν κάποια στιγμή δυο άλλες για τη Gallery... :D

Υ.Γ.2: Αυτό το τσούστικο το ανεμιστήρι στο chipset πρέπει κάποια στιγμή να το αλλάξω...

p1270014.rar

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Καλα ρε, εβγαλες φωτο jpg και την εβαλες και σε RAR? γιατι? για να συμπιεστει απο τα 95ΚΒ στα 94?

Όχι απλώς άμα το έβαζα σαν εικόνα έπρεπε να φτιάξω και την ανάλυση για να χωράει και κοινώς...

Αρχική απάντηση από PGM

Μπα , τροπος διαφημισης της καινουργιας καμερας ηταν...lol.....(πλακα κανω )

Βασικά είναι και λίγο τρόπος διαφήμισης. Μετά από τόσο καιρό ξαναέχω στην κατοχή μου ψηφιακή και θέλω να το γιορτάσω!

Και προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να πώ οτι η μηχανή αυτή είναι κανονικά του πατέρα μου αλλά εγώ του τη διάλεξα, εγώ του την αγόρασα και θα τη χειριζόμαστε μισή-μισή όπως γινότανε και πριν με την άλλη που ήτανε δικιά μου. Την οθόνη εξακολουθώ να την έχω στο πρόγραμμα αν και είχαμε κάποιες μικρές διαροές από το φάκελο με τα χρήματα.. :p

Link to comment
Share on other sites

ΩΩΩΠ! busted!

Σύντεκνε μ'έπιασες....

Βασικά δεν είναι δικό μου το cd, είχα ζητήσει από ένα φίλο να μου φέρει μια συναυλία του μπετόβεν στην ιερά οδο και μου έφερε κατα λάθος αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αλλά μιας και έχω το ίδιο κουτί έχω να σου προτείνω κάτι που θα αλλάξει κατά πολύ την εικόνα. Ξύλωσε την κάτω θήκη των δίσκων (μπορείς άνετα μετά να τη βάλεις με τρεις περαστές βίδες) ή ακόμη καλύτερα αν σε παίρνει, ξύλωσε και τις δυο και ανέβασε το δίσκο πάνω. Τώρα για το floppy... εγώ το βρίσκω ψιλοάχρηστο. Το είχα ξυλώσει για ένα διάστημα και απλά τώρα το έβαλα να κάνω bios update και βαριόμουνα να το βγάλω... :tomato: ’μα τα κάνεις αυτά, το κουτί θα φανεί πολύ πιο βαθύ και θα γλιτώσεις από τα πολλά εμφανή καλώδια μιας και όλα θα είναι πάνω (εκεί, ανάλογα πως θα βάλεις τις λάμπες, δεν φαίνονται). Επίσης βγάλε ότι πλαστικό από μέσα δεν χρειάζεσαι (πχ το card holder). ’λλη συμβουλή είναι να sleevάρεις τα καλώδια (με μαύρα sleeves κατά προτίμηση μιας και έτσι, αν κάνεις και σωστό συμάζεμα, τα καλώδια κρύβονται κατά ένα μεγάλο μέρος). ’λλο. Κλείσε το κουτί και πάνε αγόρασε ή φτιάξε ένα τζάμι. Της μάνας του κάνει κοντά 50 αλλά είναι ωραίο και πολύ καλλή κατασκευή. Εγώ βασικά το πήρα γιατί ήταν ακριβώς όπως το ήθελα και επίσης δεν είμαι καλός στα κοψήματα. Τέσπα, κάνε πρώτα αυτά και βλέπουμε μετά για τα υπόλοιπα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.