Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

χεχε....οχι καλε...ειναι κατι μαραφετια που αποροφουν τους κραδασμους...αλλα πιο πολυ επειδη δεν εχω εξωτερικο κουτακι να τον βαλω,βγαζω καλωδια απο πισω(μολεξ και ατα) και τον συνδεω οποτε χρειαστω...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδες///προσπαθω οσο μπορω να το κραταω μαζεμενο...αλλα σε γενικες γραμμες δεν μου αρεσει το συγκεκριμενο κουτι....και δεν εχει και ευκολιες για να κρυβω τα καλωδια(πχ χωρος Πισω απο τα 5.25 και αφαιρουμενο δεξι καπακι)...ουτε πολυ μεγαλο χωρο...και με δυσκολευει καπως στο κρυψιμο των καλαθιων..οπου να ναι θα παρω το στακερ...και τα σχεδια εχουν γινει με τροπο συμφωνα με τον οποιο δεν θα εχω σχεδον καθολου καλωδια να φαινονται...αλλα θα δειξει...κατσε να το παρω πρωτα γιατι ολο και κατι θα βγει που δεν θα εχω προσεξει...

Link to comment
Share on other sites

ρε μιχαλη ελεος , πανω που παω να σε φτασω μας πετας 2 ψυγεια , τρελη εισοδο στην αντλια , ελεος ρε φιλε θα με φαληρισεις

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ,ΑΨΟΓΟΣ ,αργεις να ποσταρεις αλλα στελνεις καλα πραματα

κατσε να παρω 2-3 πραματακια ακομα και πιστεψτε με ερχεται πατεντα που δεν την φανταζεστε σε συστημα με νερο και στακερ

ομολόγα τι ειναι αυτη η εισοδος και που την βρικες :devil: :devil:

"αλλαγη σε δευτερα και μπαινω με χειροφρενο στην φουρκετα , κοινως με την πορτα..."

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BeetleJuice [Σήμερα, στις 18:05]

κατσε να παρω 2-3 πραματακια ακομα και πιστεψτε με ερχεται πατεντα που δεν την φανταζεστε σε συστημα με νερο και στακερ

Μόλις ποστάρεις το δικό σου, θα σου πετάξω ένα πυραυλάκι που ετοιμάζω και τα ματαλέμε :devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

τι ντροπη ρε συ

μας επιασες λαλακες

στραβομαρα εντελως ειχαμε

μαλλονειδαμε οτι ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ , γωνια δηλαδη στην eheim...

κατσε να δεις τι ετοιμαζω εγω και θα σας φυγει η ουγγια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.