Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Onyx [Σήμερα, στις 14:13]

Δεν θα το έλεγα.Απλά το δωμάτιο είχε κοντά 40 βαθμούς και ήταν καλοκαίρι

η μεγιστη αποδοση αεροψυξης που εχω δει ειναι 2 βαθμους ΠΑΝΩ απο θερμοκρασια δωματιου.......δεν αναρωτηθηκες πως γινεται να φυσαει αερας 40βαθμων τον επεξεργαστη σου και εκεινος να σου δειχνει οτι λειτουργει στους 19βαθμους?

κανονικα θα επρεπε να δεις το λιγοτερο 42 βαθμους.οποτε το προγραμμα σου διαβαζει λαθος.

κατεβασε το speedfan 4.28 απο τα tools στην κεντρικη και ξαναδωσε μας σκρινσοτ.

ακομα και το 35αρη που δειχνει η τελευταια φωτο αποκλειεται να ισχυει:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...Ρε παιδιά.Οι φωτογραφίες είναι τραβηγμένες τελείως άσχετες εποχές μεταξύ τους!!!!Είναι δυνατόν να μην είχα πάρει είδηση κάτι τέτοιο;;;;Μερικές έχουν και διαφορά ενός χρόνου σχεδόν.Δεν ήξερα ότι έπρεπε να το εξηγήσω και αυτό.Δεν φαντάστηκα ότι θα το συνδέατε έτσι....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην δουλειά τώρα αλλά το απόγευμα θα το προσπαθήσω αν προλάβω και αύριο το πρωι θα ανεβάσω.Γιατί πρέπει με το SpeedFan;Μήπως ξερυθμιστεί τίποτα αν εγκαταστήσω παραπάνω προγράμματα για μέτρηση θερμοκρασιών;Θεωρώ αυτό που συνοδεύει την μητρική μου πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

το Asus Probe με ποσους βαθμους δωματιου σου εδειξε 19βαθμους στον επεξεργαστη?νομιζω μονο στην περιπτωση που ειχες το κλιματιστικο φουλ στο δωματιο με θερμοκρασια 15 βαθμους.

αλλιως αναθεωρησε την αποψη σου για το Asus probe καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Ένα κρυο πρωινό φέτος ήταν.Είναι απόλυτα φυσιολογικό αφου είχα όλα τα παράθυρα ανοικτά.Δεν ανησυχώ.Το πρόγραμμα δεν θα μπορούσε να είναι πιο ακριβές.΄Πάντως η μεγιστη θερμοκρασία που έχει πιάσει ο επεξεργαστής είναι στους 39.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 14:24]

η μεγιστη αποδοση αεροψυξης που εχω δει ειναι 2 βαθμους ΠΑΝΩ απο θερμοκρασια δωματιου.......δεν αναρωτηθηκες πως γινεται να φυσαει αερας 40βαθμων τον επεξεργαστη σου και εκεινος να σου δειχνει οτι λειτουργει στους 19βαθμους?

κανονικα θα επρεπε να δεις το λιγοτερο 42 βαθμους.οποτε το προγραμμα σου διαβαζει λαθος.

κατεβασε το speedfan 4.28 απο τα tools στην κεντρικη και ξαναδωσε μας σκρινσοτ.

ακομα και το 35αρη που δειχνει η τελευταια φωτο αποκλειεται να ισχυει:)

συμφωνω απολυτα αρχηγε:blink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.