Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από netlooney [04-02-2006 22:42]

:) ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΣΠΡΕΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΑΧΟΥ MODDAΚΙΔΕΣ!!! ΣΠΡΕΥ UV ΣΕ ΜΠΛΕ,ΚΟΚΚΙΝΟ,ΠΡΑΣΙΝΟ & ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΜΟΝΟ 6,00

Δωσε μας μερικες info για το ΣΠΡΕΥ

απο που το πηρες? Το εχεις δοκιμασει ? Καμια φωτο παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από thrasher [Σήμερα, στις 00:48]

Eχω και εγω ενα απο το πρακτικερ.Αλλα υπαρχει και στο χρωματοπολειο της γειτονιας μου.Θα υπαρχει στα περισσοτερα χρωματοπωλεια.

Τα cosmos spray μπορουν οντως να βρεθουν στα περισσοτερα χρωματοπωλεια

τα συγκεκριμενα UV ενω εχουν πολυ καλη αντιδραση στο black light

εχουν δυστυχως και μειωμενη καλυπτικοτητα και αντοχη

για καλυτερα αποτελεσματα ψεκαστε πρωτα ενα χερι ασπρο ματ για βαση

και ενα χερι ματ ή σατινέ βερνικι στο τελος για να ασφαλισει το χρωμα.

εαν ψεκαστουν απο μεγαλη αποσταση με πολυ ψιλο κοκκο κανουν και πολυ καλη αναμειξη

για εξτρα αποχρωσεις που δεν διατιθενται μεμονωμενα

(φουξια, μωβ κτλ...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια χαρα ειναι τα 2 pc , να χαιρεται το tagan που δεν τους πηρε μονο του ολους τους δισκους.Και μια νυχτερινη , το μονο που μενει ειναι και το πλεξυ καπακι με την σιτα για να προστατευει τα περιεχομενα.

post-32-1416072454,1502_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από netlooney

Μόλις έβαλα την Zalman VF700-AlCu στην κάρτα μου και πάει πολύ καλά από άποψη θερμικής συμπεριφοράς.Το μόνο κακό είναι ότι έκοψα λίγο τα ψυκτράκια για τις μνήμες για να κάτσει κανονικά επάνω.Δουλέυω το core στα 600 Mhz και την μνήμη στα 1.10 Ghz.

Έκανα test στο 3D Mark 2001 και μου έβγαλε 18100!!!.Είναι μια πολύ καλή λύση για την συγκεκριμένη κάρτα την MSI 6600 GT Vivo/128Mb.!!!!!:jump:

Την agp έχεις έτσι; Αξίζει δηλαδή να το κάνεις; Το σκεφτόμουν και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Χθες, στις 22:05]

...

OMG^2 τι εχεις κανει ρε συ εκει περα??? :blink::confused: ο πυργος με τους σκληρους μου αρεσε :worship: Αληθεια ποσους δισκους εχεις??? αν μετρησα καλα ειναι 14 σκληροι.. βαλε το λιγοτερο 80gb ο καθενας παει 14*80=1120gb :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από louis_gas

OMG^2 τι εχεις κανει ρε συ εκει περα??? :blink::confused: ο πυργος με τους σκληρους μου αρεσε :worship: Αληθεια ποσους δισκους εχεις??? αν μετρησα καλα ειναι 14 σκληροι.. βαλε το λιγοτερο 80gb ο καθενας παει 14*80=1120gb :jump:

Ενας 80αρης και ενας 120αρης ολοι οι αλλοι ειναι 200αρηδες και πανω.

Αρχική απάντηση από thrasher

εχω την εντυπωση οτι ο κατω δεξια ειναι 250gb?

300αρηδες ειναι οι 2 κατω δεξια....

Αρχική απάντηση από xrist22

Τι εκανες εκει ρε Παρη?:o

Μου ειπε ο Doom οτι εχω μικρο share στο DC και ειπα να το ανεβασω λιγο:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

εγω σκεφτομαι να βιδώσω την μητρικη στον τοιχό:p Παρη, δεν κανει θορυβο το air cooling ;

To AS δεν το ακουω καθολου μαλιστα ερχονται στιγμες που σταματα να γυρνα , το zalman το εβαλα στα 5 volt γιατι μονο αθορυβο δεν ειναι , και οι coolermaster οι 12αρηδες ειναι κοντα στα 9-10 volt.Αυτο που ακουγεται ειναι οι 15 μαζι δισκοι που ενταξει δεν ειναι και τελειος αθορυβο.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω σου βγηκαν 2 ποστ ιδια αδερφε

αν θες πηγαινε διορθωσε το ενα και αφαιρεσε την φωτογραφια

απο εμαφανιση σκιζει αλλα μονο που βλεπω εναν 8αρη μονο και κατω χαμηλα αρχιζει ο εμετος...

το λιγοτερο 2χ12 στοπλαι , εναν μπρος εναν πισω και ψυξη σκληρων αναγκαια

αν θες δωσε κανα λινκ ή πες μας περισοτερα

Link to comment
Share on other sites

1x120 μπροστά,1χ80 στο πλαι και 1χ120 απο πίσω.Η φωτο είναι το παλιό μοντέλο με 2χ80 απο πίσω.Η ψύξη των σκληρών δίσκων επιτυγχάνεται με τον μπροστινό 120.Επίσης έχω ψύκτρες για RAM Επίσης επάνω υπάρχει υποδοχή για υδρόψυξη και αν μείνει χωρίς τοποθέτηση χρησιμεύει για την εξαγωγή ζετου αέρα προς τα έξω.Οι θερμοκρασίες παίζουν για επεξεργαστή στους 30 με 2ώρες DOOM3 και μητρική στους 27.

Μετά απο μια ώρα λειτουργίας με διάφορες εφαρμογές και παιχνίδια κοιτάξτε αυτές τις θερμοκρασίες.Νομίζω είναι αρκετά ικανοποιητικές

http://img88.imageshack.us/img88/2346/temparature9bh.jpg

Σύνθεση Υπολογιστή:AMD Athlon 64 3000+,ASUS A8N SLI DELUXE,SLI 2x6600GT,1 GB RAM (2x512),200GB HD SATA II

EDIT: PIC LIMITS

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.