Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Βασίλη ναι φίλε μου σε έχω γνωρίσει στο Multirama. Είσαι καλά;; σου είχα πει για το βαλιτσάκι αν θυμάσαι... :) σου είχα δίξει και φότο στο φορητό μου...! πως τα περνάς;;

til310xinis@hotmail.com είναι το msn μου!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22 [Χθες, στις 19:05]

Ωραιος gkhack

Ακολουθησες τον σωστο δρομο χωρις υπερβολες (λιτοτητα και εξαφανιση καλωδιων ).

Συνεχισε ετσι.

ευχαριστω xrist22 εχω παρει πολυ κουραγιο απ'τα καλα σας λογια σε βαθμο

να ξεκινησω κατι καινουργιο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Χθες, στις 19:10]

@Gregdais...πρεπει να εχουμε γνωριστει....:D

Περνας συχνα απο την Στουρναρη????

και'γω απο κι σε γνωρισα και παιρναω συνεχεια και λεω ενα γεια

μου'χεις δωσει πολες πληροφορειες thanx:D :D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε παιδια πραγματικα δεν περιμενα τοσο καλες κριτικες για μας τους προταριδες!!!

και που να σας εδειχνα ενα μερος απο αυτα που εφτιαξα (σε δοκιμαστικο σταδιο βεβαια)

κι εντελει καταλιξα σ'αυτα που βλεπετε...πρωτη μοντα ειπαμε...;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου το Nemesis είναι καλό κουτάκι αλλά το Tsunami είναι ανώτερο, καθώς έχει καλύτερους χώρους και είναι φτιαγμένο από καλό και ανθεκτικό αλουμίνιο.Το μόνο μείον για μένα στο Tsunami και στο φτωχότερο αδελφάκι του Soprano είναι που έχουν από πάνω τις προεκτάσεις USB,1394 κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο οι προεκτασεις αυτες δεν ειναι ιδαιτερα βολικες, αλλα αυτο που μου εχει σπασει

τα νευρα ειναι που το εμπρος πορτακι ανοιγει αναποδα απο δεξια προς τα αριστερα:mad:

δηλαδη εχουν το παραθυρο απο την αριστερη πλευρα του κουτιου, αλλα για να βαλεις ενα cd η για να δεις το panel δεν βολευει καθολου. τι σοι λογικη ειναι αυτη δεν μπορω να καταλαβω:TD:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε μου γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο αφαίρεσα τελείως το καπάκι από το Soprano μου... δεν δίχνει πια spacy, αλλά είναι πιο πρακτικό και πιο σοβαρό! καμιά φόρα όμως λύπαμαι που το βλέπω έτσι γυμνό. Για μένα ένα από τα καλύτερα Cases Πού έχω δει είναι το WaveMaster της Coolermaster, το οποίο είναι οτι καλύτερο έχω δει από θέμα ποιότητας κατασκευής... κάποια στιγμή λέω να το χτυπήσω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.