Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Βασικά αυτό ακριβώς θέλω να πω, οτι δεν λέγεται ΒΤΧ αυτό το πράγμα που εννοείτε εσείς. :) Για να συννενοούμαστε δλδ γιατί θα αρχίσει κάποια στιγμή κάποια μόδα και θα λένε όλοι "πάρε BTX κουτί" κτλ και κάποιοι που έχουν μείνει λίγο έξω από την επικαιρότητα θα ξήνουν το κεφάλι τους. ’σε που πολλοί θα αρχίσουν να ανησυχούν που το κουτί που πήραν μόλις πριν μια βδομάδα δεν υποστηρίζει BTX. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 18:16]

Βασικά αυτό ακριβώς θέλω να πω, οτι δεν λέγεται ΒΤΧ αυτό το πράγμα που εννοείτε εσείς. :) Για να συννενοούμαστε δλδ γιατί θα αρχίσει κάποια στιγμή κάποια μόδα και θα λένε όλοι "πάρε BTX κουτί" κτλ και κάποιοι που έχουν μείνει λίγο έξω από την επικαιρότητα θα ξήνουν το κεφάλι τους. ’σε που πολλοί θα αρχίσουν να ανησυχούν που το κουτί που πήραν μόλις πριν μια βδομάδα δεν υποστηρίζει BTX. :)

Βασικά το ίδιο λέμε κατα βάση... αλλά από την άλλη κάπως πρέπει να το ονομάσουμε το "ανάποδο" δεν νομίζεις? το κακό ξεκινάει από τις εταιρείες που δεν διευκρινίζουν πολλά στα κουτιά τους και στα manual...

Ωραίος ο GoMaR.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tolis86 [Σήμερα, στις 21:18]

inverted atx ετσι λεγεται. απλο ε?

Καλά ήταν ρητορική η ερώτηση μου για το όνομα του "ανάποδου" :p ... Αλλά ας το πούμε για άλλη μια φορά και σε αυτό το νήμα... INVERTED ATX

Προσοχή MHN μπερδευτείτε με τα A/C INVERTER που κυκλοφορούν στην αγορά... :hehe::rofl:

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 21:25]

εγω βαριεμαι να το φτιαξω θα μου το σενιαρει κανενας??:hehe:

Βάλτο κάτω από το γραφείο το πολύ πολύ.... :p

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πεταξα τα νερα εβαλα μια ultra 120 και εχω σχεδον ιδιες θερμοκρασιες :p :p

Επαιξε και βαψημο στο BA-01 και mod στο μπροστινο μερος για να μπουν 2 120αριδες.(Θελει λιγο δουλιτσα ακομα)

thb_35085.jpegthb_89577.jpeg

Και 2 κοντινα...

thb_88728.jpegthb_4204.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αυτο ειναι και το δικο μου soprano...

Πριν...

thb_56260.jpeg thb_92115.jpeg

Μετα...

thb_35564.jpeg thb_70553.jpeg

thb_52152.jpeg thb_42738.jpeg

Οπως βλεπετε προστεθηκε νεο υλικο, βαφτηκε το κουτι εσωτερικα, και... ΑΥΤΑ:tomato:!!!

Μας λειπει, ενας 6600 κ μια καλη ψυκτρα, και ειμαστε ΟΚ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Σήμερα, στις 21:56]

ΑΖΑΧ τα κάνει αόρατα...

Θα μπει και το plexy εν καιρώ

χαχα και γω νόμιζα οτι ήταν πλεξυ καθαρό.:D

Βαλε ρε κανενα πλεξυ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.