Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

παιδες επειδη με ρωτησε φιλαρακι και επειδη οι τελευταιες λαμπες που πηρα ηταν 3 χρονια πριν και πιθανον να χουν αλλαξει απο τοτε διαφορα....

θελει λαμπιτσες UV.

εγω ειχα παλαιοτερα της Sharkoon-που ηταν πολυ φωτεινες- και καποιες απο Akasa που ειναι τιγκα μουφες.

για πειτε.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αυτή που είχες εσύ ήταν Blue και νόμιζες ότι ήταν UV?

Γιατί καμιά uv δεν φωτίζει.

δεν φωτιζει?

μια χαρα φωτιζε.

ειχε αυτο το μωβ τονο.

αυτες ειχα.

http://www.sharkoon.com/html/produkte/case_modding/ccfl_2in1_kit/index_en.html

σε UV.

Link to comment
Share on other sites

Οι δικές μου uv πάντως @@ φωτίζουν,δέν θυμάμαι τί είναι...

Αφου οι δικές σου φωτίζουν γιατί δέν παίρνει τις ίδιες??????

http://pc-store.gr/product_details.php?category_id=76&item_id=196

πηρα ηταν 3 χρονια πριν και πιθανον να χουν αλλαξει απο τοτε διαφορα....

....

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι πραγματικά uv λάμπα,και όχι το γνωστό black light(έχει χαμηλώτερη ακτινοβολία),τότε κοιτάξτε πρώτα αν το παραθυράκι του bios chip είναι κλειστό με νικελ αυτοκολλητάκι γιατί αλλιώς υπάρχει περίπτωση να σβηστεί ή να καταστραφεί τελείως

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα σημερα ειπα να αλλαξω τις blue cathode λαμπες και εβαλα 4χ sharkoon uv cathode. Το προβλημα ειναι οτι παρολο που εχω στους σωληνες και το τανκ uv υγρο μπλε και κοκκινο δεν φωσφορίζουν ενω φωσφορίζουν τα μπλε και κίτρινα καλώδια. Μηπως φταιει οτι εχω να αλλαξω υγρο και να βαλω uv εναν χρονο και περασε η δράση του;

dscn2574jj3.th.jpg

dscn2578vb2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι να το κάνω το αιρφλοου? :p :P δεν κλείνει το κουτί.....όταν κλείσει πάλι....θα είναι αλλιώς.....θα βάλω φωτό...αλλά αργεί αυτή η στιγμή :p :P

@ReaperX τι να το κάνω ρε.... λολ άμα δεν μπορείς να βάλεις ΠΑΓΟ μέσα....δεν λέει :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.