Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Ας βάλω και εγώ κανα - δυο εικόνες...

Με φως...

hfn8djmguzb6wocxtn69.jpg

Και χωρίς...

jynemqzmby83otpp6nxq.jpg

Τα καλώδια επιδέχονται συμμαζέματος λόγω ανεμιστήρων κυρίως (4 120άρηδες Coolermaster), αλλά στα υπόλοιπα θέλω να πιστεύω ότι κάτι έχω κάνει. Επίσης μάλλον πρέπει να αναποδογυρίσω την HR-03 γιατί κούμπωσε με το ζόρι το memory cooler.

Link to comment
Share on other sites

Τί χρώμα είναι αυτή η λάμπα;Ψάχνω να αγοράσω μία τέτοια!Που την πήρες; :D

αν θυμάμαι καλα τετοια πρεπει να ειναι αλλα σε μπλε και δεν βλεπω να εχει στο e-shop.:tongue:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.650559

Link to comment
Share on other sites

να μια πρόχειρη φωτο του εσωτερικού του δικού μου. το θηρίο το έχω από την αρχή που κυκλοφόρησε αλλά το εσωτερικό είναι φρεσκότατο. φωτισμοί κτλ δεν υπάρχουν. ίσως κάποια στιγμή να αλλάξω τα fans με τα λευκά silent της cooler master. hope you like it..!!!

post-4387-1416073510,6112_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

να μια πρόχειρη φωτο του εσωτερικού του δικού μου. το θηρίο το έχω από την αρχή που κυκλοφόρησε αλλά το εσωτερικό είναι φρεσκότατο. φωτισμοί κτλ δεν υπάρχουν. ίσως κάποια στιγμή να αλλάξω τα fans με τα λευκά silent της cooler master. hope you like it..!!!

Πολύ ωραίο και τακτοποιημένο!:clap:Πιο κουτί είναι αυτό όμως;Απ'ότι βλέπω πρέπει να παίρνει και 2η μιτρική..:look:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο και τακτοποιημένο!:clap:Πιο κουτί είναι αυτό όμως;Απ'ότι βλέπω πρέπει να παίρνει και 2η μιτρική..:look:

ειναι το Mozart TX της Τhermaltake. παίρνει από πίσω μητρική mini ITX, αλλά με το χαμό που γίνεται από πίσω με καλώδια στο δικό μου δεν νομίζω να χωράει...

Link to comment
Share on other sites

χιχιχ εγώ θέλω φώτο άπω πίσω να δω το χάος...

εντάξει λοιπόν, αφού επιμένεις:p

εντάξει μπορεί να τα παραλέω, φαντάστείτε να μην ήταν και modular το τροφοδοτικό. με περισσότερη υπομονή πάντως μπορεί να βελτιωθεί κι άλλο η κατάσταση

post-4387-1416073510,7022_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.