Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Το δικό σου. Το δικό μου είναι κουτάρα. :p  Τι έχει; Ένα τεράστιο made in china πίσω (λες και δεν το ξέραμε B) ), κρύβονται με φτηνολαμαρίνα τα drives, και τέλος: είναι άσπρο και καρφώνεσαι για την ηλικία σου.

 

Α και δεν έχεις χερούλια όπως εγώ να τρέχεις στα ...lan parties. Ξέρεις πόσο με διευκολύνουν τα χερούλια στο ....22 κιλά (μεικτό) κουτί μου; :eek::D

 

Ναι, είναι πολύ ωραίο το δικό σου... Κλείνουν και ωραία τα πλαϊνά από πάνω, σαν τα ταπεράκια που παίρναμε στο Νηπιαγωγείο... :bleh:  Πες μου ότι έχεις πάρει το χακί να...   :hang:

Οι άνθρωποι στην ηλικία μου ( :nerd: ) παίρνουν λιτά και χρηστικά κουτιά, με σοβαρή σχεδίαση, όχι κάτι σχέδια σαν μαύρα κουτιά αεροπλάνου, ή κιβώτια χρηματαποστολής... :tongueout:  

 

Δες και τί λέει ένας άλλος "παππούς" σαν εμένα (για να μαθαίνουν και οι νεώτεροι...)

 

 

(Καλά, με το made in China μειδιάσαμε και γενικώς, ευθυμήσαμε... Τα Corsair που φτιάχνονται; :hehe: )

Έγινε επεξεργασία από pnick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκεί φτιάχνονται (φαντάζομαι) αλλά δεν το φωνάζουν.... 

 

We're just being honest...

 

Ταπεράκια νηπιαγωγείου -> ΚΟΡΥΦΑΙΟ! :lol:

 

Σ' άρεσε, ε; (πού είναι εκείνα τα κεφτεδάκια της μαμάς, ή το κοτόπουλο με τις πατάτες... μην απορείς, και στα χρόνια μας φτιάχνανε τέτοια φαγητά!  :p )

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν μπορώ να πώ. Είσαι νοικοκύρης, αλλά προσωπικά έχω μια απέχθεια προς τα χρώματα του πολέμου (μαύρο+κόκκινο και τα συναφή). Μη το πάρεις προσωπικά. Το άσπρο-μαύρο είναι πιό διαχρονικό και πιό ξεκούραστο για μένα. Κατά τα άλλα, πολύ ωραίο στήσιμο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε και οι φώτος μετά από καθάρισμα επιτέλους και προσθήκη 1 wd green για αποθήκη (είναι ο παλιός εξωτερικός μου WD ESSENTIALS και έγινε εσωτερικός αφού η θήκη το 'πε το ποίημα μετά από 5 χρόνια).

post-54432-0-61589000-1418505468_thumb.j

post-54432-0-97769300-1418505474_thumb.j

post-54432-0-78402100-1418505481_thumb.j

post-54432-0-97756700-1418505489_thumb.j

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

600T

 

Είναι κρίμα να κρατιέται στη θέση του το μπροστινό drive cage μόνο για έναν ssd (αν βλέπω καλά). Από ό,τι είδα, αρκετοί κατάφεραν να τον βάλουν σε άλλο σημείο για να αφήσουν τον μπροστινό ανεμιστήρα να κάνει περισσότερη δουλειά.

Έγινε επεξεργασία από pnick
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα να κρατιέται στη θέση του το μπροστινό drive cage μόνο για έναν ssd (αν βλέπω καλά). Από ό,τι είδα, αρκετοί κατάφεραν να τον βάλουν σε άλλο σημείο για να αφήσουν τον μπροστινό ανεμιστήρα να κάνει περισσότερη δουλειά.

 

To συγκεκριμενο που ειναι ο ssd δεν βγαινει, μονο αυτο που ειναι ακριβως απο πανω ειναι removable.

 

Πατα τα ειπα. βγαινει τελικα.

 

4 χρονια εχω το κουτακι και τωρα ειδα οτι το συγκρατουνε 2 βιδουλες., θα κανω update μολις το σουταρω

 

thank you man.

Έγινε επεξεργασία από amartolos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@pnick, πολυ ομορφο το nzxt....ασε τους να λενε....κατα βαθος ζηλευουν :lol:

 

@amartolos, βγαινει και το κατω

 

edit: με προλαβε η νεαρα :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα δουλεια Κυριακατικα :D

 

Εφυγε το cage.Η πλαστικη βαση δεν ενοχλει οποτε την αφησα.

 

Τον ssd τον φύτεψα πιο πανω με ταινια σκρατς :rolleyes:

 

Νομιζω καλυτερα τωρα

post-33200-0-61834700-1418588673_thumb.j

post-33200-0-23733000-1418588696_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από amartolos
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα δουλεια Κυριακατικα :D

 

Εφυγε το cage.Η πλαστικη βαση δεν ενοχλει οποτε την αφησα.

 

Τον ssd τον φύτεψα πιο πανω με ταινια σκρατς :rolleyes:

 

Νομιζω καλυτερα τωρα

 

Νάου, άι λάηκ βέρυ ματς!  :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα δουλεια Κυριακατικα :D

 

Εφυγε το cage.Η πλαστικη βαση δεν ενοχλει οποτε την αφησα.

 

Τον ssd τον φύτεψα πιο πανω με ταινια σκρατς :rolleyes:

 

Νομιζω καλυτερα τωρα

Πολύ όμορφο το κουτάκι σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.