Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

τους δοκιμασα πριν τους βαλω και με παρεξενεψε και μενα στη αρχη

ενταξει δε ειμαι και ασχετος με το χερι μονο ετσι στημενοι νοιωθω τον αερα απο εξω να βγαινει

αμα βαλω το χερι απο μεσα μερια ετσι οπως λετε ετσι δεν βγαζουν σχεδον καθολου αερα

Αν το πηρες στραβα ζητω συγγνωμη απλα μου φαινεται παρα πολυ περιεργο γιατι και εγω εχω εναν να βαζει οπως εσυ και ο αλλος ειναι αντιθετα τοποθετημενος για να βγαζει στο πισω μερος

Link to comment
Share on other sites

Αν το πηρες στραβα ζητω συγγνωμη απλα μου φαινεται παρα πολυ περιεργο γιατι και εγω εχω εναν να βαζει οπως εσυ και ο αλλος ειναι αντιθετα τοποθετημενος για να βγαζει στο πισω μερος

οχι μη ζητας συγνωμη δε τρεχει τιποτε μη μασας !! απλα το τσεκαρα και 2 και 3 φορες και στα πισω και στα πανω το ιδιο πραγμα καθε φορα μονο ετσι γυρισμενοι βγαζουν αερα !!

τι να πω εργοστασιακο να ναι το θεμα ;;;

Link to comment
Share on other sites

οχι μη ζητας συγνωμη δε τρεχει τιποτε μη μασας !! απλα το τσεκαρα και 2 και 3 φορες και στα πισω και στα πανω το ιδιο πραγμα καθε φορα μονο ετσι γυρισμενοι βγαζουν αερα !!

τι να πω εργοστασιακο να ναι το θεμα ;;;

Δεν εχω ιδεα.Αφου λες και οτι τους δοκιμασες δεν επιμενω μην νομιζεις οτι προσπαθω να σε βγαλω και τρελο:hehe:

Παντως οι δικοι μου ανεμιστηρες ετσι οπως εχεις τους δικους σου βαζουν αερα μεσα στο κουτι.

Περα απο αυτο το κουτι πολυ ομορφο.Καινουργιο το πηρες ή μεταχειρο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα.Αφου λες και οτι τους δοκιμασες δεν επιμενω μην νομιζεις οτι προσπαθω να σε βγαλω και τρελο:hehe:

Παντως οι δικοι μου ανεμιστηρες ετσι οπως εχεις τους δικους σου βαζουν αερα μεσα στο κουτι.

Περα απο αυτο το κουτι πολυ ομορφο.Καινουργιο το πηρες ή μεταχειρο?

ναι καινουργιο ειναι αδελφε αμα διαβαζεις εδω [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] στα review θες δε θες ψηνεσαι !!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ναι καινουργιο ειναι αδελφε αμα διαβαζεις εδω [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] στα review θες δε θες ψηνεσαι !!:hehe:

Μας εχει χωσει ολους με τα review της.Και εγω το Raijintek απο εκει το απεκτησα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι αν μπει ΑΤΙ κάρτα γραφικών σε αυτο το κουτί, αν μη τι άλλο θα είναι ιεροσυλία!

Πολύ ωραίο πάντως, καλορίζικο!

Thanks...

Οσο για την κάρτα γραφικών, μία Radeon HD 6850 είναι, οπότε είμαι ιερόσυλος :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το πανελάκι! Ποιό ειναι;

Alphacool LCD είχαμε κάνει μια ομαδική το 2006!

http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/omadiki-gia-alphacool-lcd-display-22555-10.html

Πρόσφατα πήρε υποστήριξη από το aida64 μαζί με πολλές άλλες και βγήκε από το ντουλάπι.

Link to comment
Share on other sites

Καβασακικος ε? Από που έγινε η αγορά και πόσο αν επιτρέπεται???

Καβασακικος όσο δεν παει :)

Ένα ZX9R, δυο ZX10R, ένα ZX6R μέχρι τώρα.

Απο eshop, 124 ευρώ.

Έγινε επεξεργασία από Ninja10R
ετσι :)
Link to comment
Share on other sites

Alphacool LCD είχαμε κάνει μια ομαδική το 2006!

http://www.thelab.gr/cases-psu-and-mods/omadiki-gia-alphacool-lcd-display-22555-10.html

Πρόσφατα πήρε υποστήριξη από το aida64 μαζί με πολλές άλλες και βγήκε από το ντουλάπι.

Πολύ ωραία! Κρίμα που δεν υπάρχει πλέον....

Link to comment
Share on other sites

Το aquatuning την έχει σε ασημί και σε μαύρο την εξωτερική που στέκεται στο τραπέζι ;)

Την μαύρη λες με τα 19€; Αυτή σαν να μου φάνηκε οτι ειναι μονο το κιτ στήριξης στο τραπέζι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο, γράψε άκυρο. Η τιμή επίσης είναι πολύ καλή για να είναι αληθινή.

Αν όντως τη θες, στείλε κανα mail αν θα φέρουν ποτέ τη μαύρη, και εγώ απο εκεί την είχα πάρει, αλλά πάνε κ 2-3 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

hjVJGqHSjp71rRz8Kj

ex9kG7Qvj

exhf217rj

Λιγες προχειρες φωτος απο το καινουριο κουτι που εστησα χτες μαζι με το Super Flower που το παρελαβα! Τα καλωδια τα συμμαζεψα κι αλλο σε σχεση με το πως φαινονται εδω αλλα θελουν περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.