Jump to content




Κωστάκης

Recommended Posts

Πότε αναμένουμε official 2.2 ρε παίδες, ξέρει κανείς;

Το πλαστικό πίσω κάλυμμα έχει "πάρει" λίγο και δεν κουμπώνει καλά, κάθε φορά που πατάω back, τρίζει :wall:

Παρήγγειλα και θήκη, έλεγε ο φούστης μεταφορικά 1.50 λίρα και στην αγορά έγιναν 5.00 λίρες και δεν το πρόσεξα, 14 ευρώ μου πήγε η Smoke Grey..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply
BTW το proximity τι είναι (γιατί κάνει fail)

Το proximity είναι ένα sensor-άκι που όταν πλησιάσεις το κεφάλι σου για να μιλήσεις σβήνει την οθόνη για να μην τρως μπαταρία.

Με την rls9 στα 730 έπαιξα asphalt 5, ελέγχοντας το αμάξι με touch στην οθόνη με ικανοποιητικότατο framerate, που έπεφτε μόνο στιγμιαία ανά μεγάλα διαστήματα. Πέρασα 1-2 πίστες έτσι.

Δυστυχώς ρουφάει την μπαταρία με το καλαμάκι.

Έβαλα και το aHome και έτσι μπόρεσα να έχω το iphone-like menu που ήθελα (όχι ως προς τα εικονίδια αλλά ως προς τα οριζόντια widgets, τα έχω βγάλει όλα έξω στην επιφάνεια εργασίας).

Link to comment
Share on other sites

Πότε αναμένουμε official 2.2 ρε παίδες, ξέρει κανείς;

Το πλαστικό πίσω κάλυμμα έχει "πάρει" λίγο και δεν κουμπώνει καλά, κάθε φορά που πατάω back, τρίζει :wall:

Παρήγγειλα και θήκη, έλεγε ο φούστης μεταφορικά 1.50 λίρα και στην αγορά έγιναν 5.00 λίρες και δεν το πρόσεξα, 14 ευρώ μου πήγε η Smoke Grey..

από ποιο κατάστημα την αγόρασες? από εδώ ? 2.10€ με έχει χρεώσει (14/1)

Link to comment
Share on other sites

έβαλα σήμερα ζελατίνα προστασίας για την οθόνη.αυτές που είχα για το omnia του κάθονται ακριβώς.Και δεν έπεσε καθόλου η αίσθηση της οθόνης στο touch,κάτι το οποίο φοβόμουν

Link to comment
Share on other sites

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Της γυναικός είναι.

Έτσι, για να το πιστέψεις :p :P

Link to comment
Share on other sites

Πότε αναμένουμε official 2.2 ρε παίδες, ξέρει κανείς;

Το πλαστικό πίσω κάλυμμα έχει "πάρει" λίγο και δεν κουμπώνει καλά, κάθε φορά που πατάω back, τρίζει :wall:

Παρήγγειλα και θήκη, έλεγε ο φούστης μεταφορικά 1.50 λίρα και στην αγορά έγιναν 5.00 λίρες και δεν το πρόσεξα, 14 ευρώ μου πήγε η Smoke Grey..

Και εμενα ακριβως οπως το πες, δεν κουμπώνει καλα, προσπαθησα να το συνεφερω λίγο με το πιστολακι, καλυτερευσε λιγο αλλα κ παλι δεν κουμπωνει οπως θα επρεπε... :(

Link to comment
Share on other sites

Το proximity είναι ένα sensor-άκι που όταν πλησιάσεις το κεφάλι σου για να μιλήσεις σβήνει την οθόνη για να μην τρως μπαταρία.

Τo proximity πάντως δεν σβήνει την οθόνη για την μπαταρία, την σβήνει για να μην πατάς κουμπιά όταν το έχεις δίπλα στο κεφάλι σου...:)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,έχω ένα πρόβλημα.Το κινητό άμα συνδεθεί μια φορά στο modem μου και το κλείσω μετα το wifi στο κινητό,μετά δεν ξανασυνδέεται αμα δεν ανοιγοκλήσω μια φορά το modem.Το modem σίγουρα δεν έχει πρόβλημα γιατί δοκίμασα και με άλλο κινητό αλλά και με usb stick σε υπολογιστή.Όλα μια χαρά.Το περίεργο είναι ότι το κάνει μόνο στο δικό μου δίκτυο.Σε άλλα modem μια χαρά.Απο ασφάλεια χρησιμοποιώ wpa2.Ξέρει κανείς τι μπορεί να παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω μολις σημερα ενας ευτυχης κατοχος του συγκεκριμενου κινητου,

μου φαινεται αρκετα δυσκολο ως προς την χρηση του λογω του οτι ειναι αρχη ,

αλλα ειναι εντυπωσιακα πλουσιοπαροχο για τα χαρακτηριστικα του και την τιμη του.

Αν φυγεις μετα απο 5 χρονια με το Ν95 και πας σε κατι τετοιο θελει τον χρονο του,

ασε που ειμαι και καποιας ηλικιας,δεν τα πιανω οπως παλια:nothing:Αυτα

υ.γ.πολυ καλο το forum παρεπιπτωντος :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.