Jump to content



Recommended Posts

Εμένα με χάλασε το inbox και έφαγε unistall σε μισή μέρα. Και στο Web browser με χαλαει τα μισά από το άλλο δείχνει να χεσ** καινοτομία

παρομοίως. Δε μ'άρεσε καθόλου το inbox. Αντίθετα, το gmail το καινούριο μ'άρεσε πολύ. Ειδικά η δυνατότητα να ελέγχεις κι άλλους λογιαριασμούς email (gmail αλλά και pop3 και imap) στην ίδια εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Gmail 5.0 απο σήμερα. Ωραίo :T:

Θα συμφωνήσω, ένα black theme του λείπει και είναι super...

EDIT : Εϊδα video από την LP στο S4 και τώρα κατάλαβα γιατί αυτό το design στο Gmail...Αντίθετα το BlueMail που δοκιμάζω στο S2, είναι σχεδόν ίδιο και έχει και black theme...

Έγινε επεξεργασία από felix
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι δυνατόν να μην έχει unified inbox το νεο gmail; τι να την κάνω την υποστηριξη των επιπλέον λογαριασμών αν δε τα βάζει στον ιδιο κουβα να τα βλέπω;

Πες τα χρυσόστομε ! Εγω πάντως έχω βολευτεί πολυ με το mailwise που μου δίνει - κατ'επιλογή - τη δυνατότητα να βλέπω ενα ένα τα inbox απο καθε email account αλλα ΚΑΙ combined view.

Link to comment
Share on other sites

Πες τα χρυσόστομε ! Εγω πάντως έχω βολευτεί πολυ με το mailwise που μου δίνει - κατ'επιλογή - τη δυνατότητα να βλέπω ενα ένα τα inbox απο καθε email account αλλα ΚΑΙ combined view.

Πολύ Καλό! Η διάταξη των φακέλων είναι αυστηρή και απλή (και όχι χύμα) όπως ακριβώς την θέλω.

Κανένα clock weather widget που να δείχνει τα βασικά και να έχει ωραίο animation , χωρίς να κάνει batter drain , έχετε να προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και το νέο Google Calendar, αλλά σε κινητό δεν έχει Month mode. Οι περισσότερες μέρες που μπορείς να δείς ταυτόχρονα είναι 5 (ολόκληρη εβδομάδα μόνο σε landscape) :/ Σε τάμπλετ πάλι φαίνεται μία χαρά.

Google Calendar - Get the new Android app

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=MSTmkvn060E]The new Google Calendar app for Android - YouTube[/ame]

Download: Here

Link to comment
Share on other sites

Μολις περασα το νεο update (5.0) στο nexus5 ολα καλα , ολα ωραια μεχρι στιγμης,

εχω μια απορια ομως, τι γινεται με την εφαρμογη της καμερας και το καινουριο API..?

θα πρεπει να περιμενουμε update της καμερας τωρα?

Έγινε επεξεργασία από ValantisMP
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πληροφοριακά, τι γνώμη έχετε για το νέο design του Android? Εννοώ το material design, όπως το νέο Gmail και ολόκληρο το lollipop.

Αισθητικά και λειτουργικά προτιμώ ανάγλυφο UI, αλλά και το flat του material το συνήθισα εύκολα. Δε συμφωνώ με την καθολική στροφή που έχουν κάνει IOS και android, αλλά μικρό το κακό :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.