Jump to content



Recommended Posts

Δοκίμασα το yahoo weather για μερικές μέρες και ήταν υπεύθυνο για 4-7% της μπαταρίας μου....

 

Εντάξει έλεος. 

 

Πάμε πίσω στο 1weather. 

 

ναι ε? και εγώ το έχω για το UI του. θα δοκιμασω αυτο που λές καλου κακού

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εμένα μου τη σπάει που η νέα έκδοση του Maps, θέλει phone id, phone number και call information;;;;

ΓΙΑΤΙ ΜΑΡΗ GOOGLE????

 

Ξέρω πως αυτά είναι τίποτα μπροστά σε όσα ζητάνε να βλέπουν και σε όσα βλέπουν χωρίς να μας το ζητήσουν καν.. αλλά ΓΙΑΤΙ;;;

 

lol έγινε censored το mwri :D

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

καλό είναι.. τη πρώτη μέρα μπερδευόμουνα πολύ αλλά συνηθίζεται εύκολα!

Έχει διαφορετικά χρώματα αλλά είναι οκ.. έκανα και disable κάποιους δικούς του φακέλους γιατί δε με βολεύουν και χρησιμοποιώ τους δικούς μου.

Τέλος δεν έχει πολλά settings, ακόμα τον ήχο του notification ας πούμε δεν μπορώ να τον αλλάξω, παίρνει τον default των γενικών ειδοποιήσεων. Αλλά οκ, αυτό θα το αλλάξουν πια όταν δεν θα'ναι beta.. τι στο καλό.. 

 

Αν θες, έχω άλλη μια πρόσκληση, δώσε mail σε pm, να στη στείλω.. και το βάζεις και το δοκιμάζεις (δεν ακυρώνει την κανονική εφαρμογή αν δεν το επιλέξεις).

post-32213-0-11849200-1417814171_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Τι λέει το inbox στη χρήση?

 

τη δεύτερη μέρα έφαγε σουτ (είχα 3 λογαριασμούς)

 

Το νέο gmail app με βολεύει απείρως καλύτερα: μπορείς να προσθέσεις κι άλλους -μη gmail- λογαριασμούς, απλά δεν εμφανίζονται σε ενιαίο inbox (που επίσης με βολεύει)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και εγώ αλλά μου την έσπασε που δεν είχε απ'ευθείας διαγραφή. Ακόμη και τα newsletter απλά τα έστελνε στα διαβασμένα(Done) και μετά έπρεπε να πας στα "Done", να τα βρεις και να τα διαγράψεις

Link to comment
Share on other sites

Calorie Counter - MyFitnessPal

Εξαιρετικό

Το είχα παλιότερα. Εφόσον δεν υπάρχει περίπτωση να μπουν σωστά κάποια πράγματα, δεν νομίζω ότι εξυπηρετεί και πολύ. Πχ τα σαρμαδάκια της γιαγιάς με το λαδολέμονο πως ακριβώς να τα βάλεις; Δεν ζούμε μόνο με κονσέρβες για να σκανάρεις το barcode.

Αν θες να βάζεις κάποια βασικά πράγματα, είναι καλό, αλλά μέχρι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Εγώ έχω το Weather & Clock Widget. Δοκιμάστε το.

 

 

 

 

Δοκίμασα αρκετά τώρα τελευταία προσπαθώντας να "απαλλαγώ" από το Hdwidgets.

Σε αυτό ξανακατέληξα.

Για μένα δεν είναι μόνο ότι έχω βρει το αντικείμενο που θέλω να έχω στη βασική μου οθόνη, είναι και το ότι έχει περιοχές πάνω του το κάθε widget που βάζεις , και ανάλογα με το πού πατάς ανοίγει και η αντίστοιχη εφαρμογή που έχεις προεπιλέξει. Και ατελείωτη παραμετροποίηση αν έχεις διάθεση.

Πρόσφατα μπήκε και προσφορά 1 ευρώ και το άρπαξα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.