Jump to content



Recommended Posts

στο φέσιμπουκ λάιτ βρήκε κανείς τρόπο να εμφανίζονται τα μηνύματα στην tl με βάση το πότε δημοσιεύτηκαν, ή θα πρέπει να συνεχίζω να διαβάζω για τις εκλογές επειδή έτσι κρίνει ο ζουκερμπεργκ;

Γιατί, υπάρχει στην άλλη εφαρμογή τρόπος να δείχνει τα πιο πρόσφατα; Παλιά υπήρχε, τώρα δεν έχω βρει κάτι  <_<

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, υπάρχει στην άλλη εφαρμογή τρόπος να δείχνει τα πιο πρόσφατα; Παλιά υπήρχε, τώρα δεν έχω βρει κάτι  <_<

 

Τέρμα δεξιά, στο εικονίδιο με τις 3 γραμμούλες και μετά στις "Ροές" επιλέγεις το "Πιο πρόσφατα"...εάν εννοείς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα δεξιά, στο εικονίδιο με τις 3 γραμμούλες και μετά στις "Ροές" επιλέγεις το "Πιο πρόσφατα"...εάν εννοείς αυτό.

Ναι αλλά το έχει σαν υπομενού. Δεν το αποθηκεύει για παράδειγμα που όποτε μπαίνεις στην αρχική να είναι τα πιο πρόσφατα όπως ήταν παλαιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά το έχει σαν υπομενού. Δεν το αποθηκεύει για παράδειγμα που όποτε μπαίνεις στην αρχική να είναι τα πιο πρόσφατα όπως ήταν παλαιότερα.

 

ναι όντως δεν το αποθηκεύει...κάθε φορά θα πρέπει να το επιλέγεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια εφαρμογή χρησιμοποιείται για Νέα κ άρθρα από την Ελλάδα?

 

Google Currents ή Περίπτερο google

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.magazines

 

Πολύ δυνατό αν θες να δεις στα γρήγορα όλη την επικαιρότητα. Τραβάει σε τίτλους τις σημαντικότερες ειδήσεις των μεγαλύτερων ελληνικών site.

Link to comment
Share on other sites

Google Currents ή Περίπτερο google

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.magazines

 

Πολύ δυνατό αν θες να δεις στα γρήγορα όλη την επικαιρότητα. Τραβάει σε τίτλους τις σημαντικότερες ειδήσεις των μεγαλύτερων ελληνικών site.

Πολυ μπελαλιδικο μεχρι να το σεταρεις, ειδικα πριν αλλαξω την γλωσσα της συσκευης σε ελληνικα απο αγγλικα.

Το google news and weather που προτεινε ο αλλος φιλος πιο πανω, ειναι πολυ πιο ευχρηστο και επιτρεπει να εχεις ελληνικα στην εφαρμογη και στις επιλογες ειδησεων με τρια κλικ στα settings διχως να επηρεαζεται απο την γλωσσα του OS.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση έχω μάγκες. Έχει αγοράσει κανένας το Nova launcher το prime. Μου αρέσει πολύ και θέλω να το στηρίξω για να παίρνω και ενημερώσεις. Αν το έχει αγοράσει κάνεις, αν ξέρει ας μου πει αν μπορεί να αλλάξει το μεγεθος των εικονιδίων. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

είμαι ο μόνος που δεν το χρησιμοποιεί εδώ μέσα δηλαδή; χρησιμοποιώ αποκλειστικά το google now launcher, χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά, ούτως ή άλλως, μία homescreen χρησιμοποιώ (+το google now), οπότε δε νομίζω να με οφελούσε ιδιαίτερα οτιδήποτε άλλο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

είμαι ο μόνος που δεν το χρησιμοποιεί εδώ μέσα δηλαδή; χρησιμοποιώ αποκλειστικά το google now launcher, χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά, ούτως ή άλλως, μία homescreen χρησιμοποιώ (+το google now), οπότε δε νομίζω να με οφελούσε ιδιαίτερα οτιδήποτε άλλο

Εμενα παντως το Nova μου εβγαλε την παναγια 1 μηνα. Onda975m αλλαξα τον launcher....επαιζε 2-3 μερες οκ και μετα ολο προβληματα(fc's,app stop κτλ).

Με το που εβαλα google now δεν παρουσιαστηκε καποιο θεμα παλι.

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
Link to comment
Share on other sites

είμαι ο μόνος που δεν το χρησιμοποιεί εδώ μέσα δηλαδή; χρησιμοποιώ αποκλειστικά το google now launcher, χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά, ούτως ή άλλως, μία homescreen χρησιμοποιώ (+το google now), οπότε δε νομίζω να με οφελούσε ιδιαίτερα οτιδήποτε άλλο

 

<- Stock LG launcher με 5 homescreens. Όπως βολεύεται ο καθένας :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.