Jump to content



...Κάρμα...


Samael

Recommended Posts

Γιατί αρχίζετε τέτοια θέματα? Υπάρχει λόγος αξιολόγησης των χρηστών εδώ? Όλοι μια χαρά δεν είναι? Αυτό είναι ένα μέτρο μόνο για διαμάχες. Πιστεύω πως οι χρήστες μόνοι τους θα ξεκαθαρίσουν την ήρα απ το στάχι. Έτσι νομίζω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Voudas

θα προκύψουν πολλές παρεξηγήσεις...

... και έσοδα.... 15 ευρώ θα χρεώνω την αλλαγή αρνητικών ψήφων σε θετικών, και 20 την αλλαγή θετικών σε αρνητικούς(προφανώς για μέλη που ο ενδιαφερόμενος δεν χωνεύει)

:tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Διοτι οχι φιλε μου....δε μπορουμε να ζουμε κ να συνυπαρχουμε χωρις τιτλους.Ετσι ειναι η φυση μας προφανος....

Δλδ εσυ απο οτι καταλαβαινω εισαι της μαζοποιησης(μη το παμε πολιτικα γιατι δε λεει....) κ απλα διαφωνω με τη λογικη σου.

Το θέμα της "ιεραρχίας" ή της ιεράρχησης είναι από μόνο του πολιτικό.

"βλέπουμε τα νήματα της αναγκαιότητας να σχηματίζονται" όπως θά 'λεγε κι ένας φίλος μου Γάλλος.

Η μάζα είναι ήδη μια αρνητικά φορτισμένη έννοια στη πολιτική/κοινωνιολογία/φιλοσοφία που προυποθέτει άλλες αντίθετές της έννοιες προς τις οποίες ορίζεται...εκεί έγκειται η ένστασή μου...

Την μαζοποίηση και την τυποποίηση την επιβάλλουν τα ίδια τα κονφορμιστικά μέτρα, καλή ώρα....στην εμπέδωση αυτών των μέτρων και των σχέσεων που εγκαθιδρύουν αντιδρώ...

εσυ απο οτι καταλαβαινω εισαι της μαζοποιησης(μη το παμε πολιτικα γιατι δε λεει....) κ απλα διαφωνω με τη λογικη σου

Κρυφομαρξιστή σε κόβω...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ολοι μια χαρα φυσικα....

Παρεξηγησεις δε βλεπω με ποιο τροπο θα μπορουσαν να δημιουργιθουν παντος...Η ψηφος θα ειναι ανωνυμη κ τα σχολια προαιρετικα ή ακομα καλητερα σε πρωτη φαση να μην υπηρχαν καθολου...

Τωρα απο την αλλη αν χαθουν καποια μελοι του φορουμ γιατι θα εχουν αρνητικη ψηφο δε λεει κ κατι...Ειμαι σιγουρος πως θα ειναι ελαχιστα τα ατομα με αρνητικη ψηφο κ ακομα λιγοτεροι αυτοι που θα αποχωρισουν....Κ στο κατω κατω τι μετραει?Η ποσοτητα ή η ποιοτητα?

Το ολο θεμα πιστευω θα βοηθησει να βελτιωθουμε ολοι κ να συμπεριφερομαστε ακομα ποιο σωστα εδω μεσα...

@ vgiozo--->Οχι δεν ασχολουμαι με τετοιες ιστοριες.... :D

(αληθεια με τι ασχολησε κ γραφειες με τοσο περιεργο,σχεδον φιλοσοφικο,τροπο?)

@Μr. X^1/2 (σορυ αλλα δεν εχει ριζα...!) που εσαι κ αντμινιστρατουρας τι λες?!?Πες μας τους προβληματισμους σου....πατερα.... :p:D

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες ως προς την διαφωνία τους. ’λλωστε δεν έχει νόημα. Πιστεύω πως οι πιο πολλοί από εδώ πέρα έχουμε ήδη κρίνει τον κάθε ένα. Και οι καινούριοι χρήστες το ίδιο θα κάνουν με την σειρά τους.

Δεν χρειάζεται να βάζουμε και ταμπέλες με το ζόρι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχεις κρινει μεν καποια ατομα αλλα απο την αλλη δεν ειναι σπαστικο να βλεπεις τα ποστς τους να επαναλαμβανονται?!?Δεν θα ηθελες να βελτιωθουν κ να συμπεριφερονται πιο ομορφα?Ενα κινητρο ειναι οπως κ ο ποστο-μετριτης κ δε το βλεπω σα ταμπελα....

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς, ας μην δώσω άλλη έκταση στο θέμα σχολιάζοντας...θα αρκεστώ στο ΟΧΙ - μέρες που είναι ...

@ vgiozo--->Οχι δεν ασχολουμαι με τετοιες ιστοριες....

Πειρακτικά το έβαλα και ήμουν έτοιμος να το σβήσω, γιατί μερικές λέξεις κάνουν "τζιζ" τη σήμερον ημέρα...δεν ήξερα και πως θα το εκλάβεις και δεν είχα όρεξη - αν και μ' έτρωγε λίγο - να αρχίσω τέτοιες συζητήσεις...

(αληθεια με τι ασχολησε κ γραφειες με τοσο περιεργο, σχεδον φιλοσοφικο ,τροπο?)

Απέτυχα λοιπόν....καλά..χτύπα κι εσύ..λές στο θυρωρείο της Φιλοσοφικής να μπορέσω να πιάσω δουλειά;;

:boxed:

:'(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

@Μr. X^1/2 (σορυ αλλα δεν εχει ριζα...!) που εσαι κ αντμινιστρατουρας τι λες?!?Πες μας τους προβληματισμους σου....πατερα.... :p:D

Well, πρόβλημα κανένα από την πλευρά μου.... Δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσιάζει σαν ιδέα, αλλά πάλι αυτή είναι προσωπική θέση.

Αν το θέλετε, οκ..... αν πάλι όχι, εσείς αποφασίζετε.

Link to comment
Share on other sites

Mια απο τα ιδια.Δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος υπαρξης βαθμολογιας.Το παρων του ο καθενας το δινει με τα ποστ του.Μπορει καποιος να γραφει μ******* και να ερχεται ο κολλητος του και να του βαζει αριστα.Ηλιθιο εντελως...

Το αν καποιος ειναι σοβαρος σε αυτα που λεει η οχι,φαινεται απο αυτα που ποσταρει στην παροδο του χρονου.Αυτη ειναι η πραγματικη αξιολογηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να βαλετε ενα add-on που θα μετραει τις τσουτσουνες μας και θα βγαζει ποιος την εχει πιο μεγαλη... αντε βρε που θελετε και αξιολογηση χρηστων! (Samael σε πειραζω, μη ψαρωσεις) :p

Link to comment
Share on other sites

Και εγω διαφωνώ γενικά με την ιδέα αυτή.

Είναι και 100% σίγουρο ότι θα προκύψουν και παρεξηγήσεις.

’σχετα ότι μπορεί ο καθένας να δίνει θετική στον κολλητό του , κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Χεχεεχ γεια σου ρε vgiozo ΜΕΓΑ φιλοσοφε...! :p

Οκ θα κανω edit και θα γραψω " με απολυτα φιλοσοφικο τροπο!" :p

Κανεις μπαμ οτι εισαι κουλτουριαρεις αδερφε!:flower:

Chosen ασε.....ΔΕ σε παιρνει ΔΕ σε παιρνει.....!!:D:p:D

(πλακα κανω μη ψαρωσεις...!) :rolleyes::D:rolleyes:

Και ΝΑΙ...ενταξει κυριοι.....μπορειτε να με λιθοβολισετε ελευθερα πλεον...! :tomato::p:tomato:

Απετυχα παταγοδος....:X: :boxed: :X:

(στο μελλον μπορει να ξανασυζητηθει το θεμα παντος...)

ΥΓ.Σα πολλα smiles δεν εβαλα...!?!:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.