Jump to content




therock

Recommended Posts

ΤΡΙΧΕΣ. Πήγα από εκεί για να πάρω το EL-EPM 02HQ που αναφέρθηκε ποιο πάνω και το οποίο στο σάιτ του Ακτινίου το είχε 16€.

Λοιπόν. Τιμή καταστήματος για το EL-EPM 02HQ 26€ παρακαλώ και για το KG-6907C 23€. Λέω στον υπάλληλο ότι το έχω δει στο σάιτ στα 16€. "Όχι θα πας σπιτάκι θα κάνεις παραγγελιούλα με παραλαβή από το καταστηματάκι και θα έρθει ξανά να το πάρει. Κατανοεί το παιζάκι;"

Ε έφυγε το παιζάκι και πήγε και το πήρε με 18€ το EL-EPM 02HQ από το Profitstore. Στο Ακτίνιον εύχομαι καλό άρθρο 99 με τα μυαλά που έχουν. :whip:

Δεν έχεις smartphone ?

Έπρεπε να το βγάλεις και να έκανες από εκεί μέσα οnline order επιτόπου και να του έλεγες, να! παρήγγειλα με παραλαβή από το κατάστημα, ντώσε μου το τώρα το ευλογκημένο :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις smartphone ?

Έπρεπε να το βγάλεις και να έκανες από εκεί μέσα οnline order επιτόπου και να του έλεγες, να! παρήγγειλα με παραλαβή από το κατάστημα, ντώσε μου το τώρα το ευλογκημένο :p

Άμα δούλευε το site τους μπορεί να έκανα :p άσε που θα μου έλεγε

- Ωραία φύγετε και όταν έρθει θα σας ειδοποιήσουμε.

- Μα εδώ το έχετε.

- Ναι αλλά δεν είναι αυτό που παραγγείλατε.

- Μα είναι το ίδιο μοντέλο με αυτό που παράγγειλα.

- Ναι αλλά δεν είναι αυτό που παραγγείλατε!

- :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο εκνευρίζομαι με τέτοιου είδους καταστήματα και συμπεριφορές και δυστυχώς έχουμε γεμίσει από αυτούς .Καλά έκανες και το έγραψες εδώ να μην πατήσει κανένας ξανά.Το ίδιο μου κάνανε και στο multiclama και όταν είπα στον υπάλληλο τι νόημα έχει αυτή η διαδικασία μου είπε "εμένα ρωτάς !!"

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι υπαλληλος που δεν τον "παιρνει" να κανει εκπτωση παντου και παντα μη περιμενεις αλλη απαντηση.

Αν παλι στην εδωσε το ιδιο το αφεντικο καλα κανεις και απορεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[MENTION=188]yanni[/MENTION] διαβασα τι περασες για να παρεις ενα απλο πραγματακι σου βγηκε η πιστη.. μιλαμε ειναι τραγωδια ε...

τι υπαλληλοι υπαρχουν τελικα ...:wall:

Τελος παντως εγω ειμαι αναμεσα σε αυτο PM-300 Μετρητής κατανάλωσης ενέργειας - ισχύος*::*Μετρητές Ενέργειας*::*Πολύμετρα - Όργανα Μέτρησης*::*Ηλεκτρονικά Μιμίκος 24ευρω και αυτο EL-EPM 02HQ Μετρητής κατανάλωσης ενέργειας και ισχύος της HQ*::*Μετρητές Ενέργειας*::*Αυτοματισμοί*::*Ηλεκτρονικά Μιμίκος 15 ευρω, που πηρες και εσυ 18 ευρω απο προφιτστορε. αλλα αμα ειναι να κανουν την ιδια δουλεια καλυτερα το 2ο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ήξερα ότι το είχε το profitstore και ήξερα και που ήτανε οπότε ο υπάλληλος με είδε να την κοπανάω χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν τον χάλασε.

Η πλάκα βέβαια ήταν στο profitstore. Μπαίνω μέσα και βλέπω τον μετρητή, βασικά το κουτί, δίπλα στο γραφείο που καθόταν το παιδί που κράταγε το μαγαζί εκείνη την ώρα.

- Τι θα θέλατε.

- Αυτό.

Τέλος. Αυτό ήταν. Ούτε μα, ούτε μου, ούτε τίποτις.

Τώρα για το ποιο είναι καλύτερο από τα δύο που δίνεις στα links θα σε γελάσω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.