Jump to content



Lots of hardware & Eizo 24" S2431W


junior-21-

Recommended Posts

έχουμε και λέμε

i7 975 Εxtreme Edition εκτος εγγύησης αλλα σε άριστη κατάσταση, έπαιζε πάντα 4ghz με νερό. Στα 400 ευρώ με μία Coolermaster V8

Corsair H70 χρησιμοποιημένο μία φορά με εγγύηση Πλαισίου στα 80 ευρώ

Case Thermaltake Armor LCS Ασημένιο με μαύρο βαμένο εσωτερικό, άριστη κατάσταση και σε εγγύηση στα 120 ευρώ Thermaltakeusa » Chassis » Armor Series » Armor LCS » Armor LCS : Armor LCS VE2000SWA

Εvga Classified P55 με υπόλοιπο εγγύησης Πλαισίου 30 μήνες σαν καινούργια στα 130 ευρώ

Εizo S2431W Black - καταπληκτική οθόνη με S-PVA Panel. Έχει περίπου 2 χρόνια ακόμα εγγήση από Πλαίσιο - στα 380 ευρώ

PRAD | Review Eizo S2431WH-GY

EIZO 24 S2431W-BK BLACK - - E-SHOP.GR

θα προτιμηθούν αγοραστές από Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

ναι, εχει και την υδρόψυξη! :D

λοιπον εχω ενα pc με intel i5 750 και motherboard GIGABYTE GA-P55M-UD2 LGA 1156 Intel P55 Micro ATX Intel και θελω να κρατισω απλα επεξεργαστη και μνημες κ gpu και να αλλαξω motherboard και tower!δηλαδη με απλα λογια ενδιαφερομαι για αυτα τα 2 απο σενα motherboard και tower!το θεμα μ ειναι οι motherboard που πουλας εχει το ιδιο socket με τη δικια μ s1156 ετσι(ρωταω να με συγουρος για αυτο) και τελος επειδη με υδροψυξη ειμαι τελειος μα τελειος ασχετος αλλα θελω να ασχοληθω κανει για τον επεξεργαστη μ ?δηλαδη γενικως για το συστημα μου?αν κανει πραγματικα και μπορουμε να κανουμε ετσω ενα μικρο κατεβασμα στη τιμη για tower και motherboard και το corsair (δεν ξερω αν χρειαζεται βεβαια) τοτε στειλε μου ενα πμ και κανονιζουμε!ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη για το κατεβατο αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.