Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

Απορία μιας και έχω να πατήσω κινηματογράφο πολύ καιρό.

Σε μια τόσο μέγάλη ταινία όπως το χομπιτ έχει διάλειμμα;

Λέω να την δω 3D. Δεν έχω ξαναπαρακολουθήσει 3D. Θα μου βγουν τα μάτια τόσες ώρες;

Μου έχει τύχει πολλές φορές στο village του Φαλήρου να έχει διάλειμμα.. δεν ξέρω αν είναι θέμα διάρκειας ή τύπου αίθουσας. Όσο για το 3D, ίσως έχεις ένα θεματάκι αν είναι η πρώτη φορά.. θα το συνηθίσεις όμως!

Προσωπική άποψη, είναι πως σε μια ταινία σαν το χόμπιτ, το 3D δεν θα αξίζει.. έχω δει σε 3D καμιά 20αριά ταινίες και με δυσκολία θα βρω πάνω από 5-6 που να άξιζαν. Οι άλλες πετάνε απλά κάνα εφέ, για να δικαιολογήσουν τα 12 ευρώ.. και να στα πάρουν με το γάντι!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wrath of Khan?

standar! Όσο κι αν προσπαθούν να το κρύψουν παίζοντας παιχνιδάκια με το όνομα του κακού.

Ον ενάδερ νοουτ:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KVu3gS7iJu4]Man of Steel - Official Trailer #2 [HD] - YouTube[/ame]

Θέλω πολύ να βγει ένα καλό Superman. Για να δούμε τι θα κάνει και ο Snyder με παραγωγή Nolan...

Link to comment
Share on other sites

οτι λαχει...

550273_311184352283718_228375103_a.jpg

Φαινεται απιστευτη μπουρδα η ταινια αλλα τερμα διασκεδαστικη:jump:

Αλλα απο την αλλη ειναι του Guillermo del Toro ποσο κακη μπορει να ειναι..

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.