Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

UPDATE #2: New IRON MAN 3 Armor Finally Revealed At The San Diego Comic-Con

Η νέα στολή του Iron Man. Δε μου αρέσει καθόλου σα χρωματική παλέτα. Επίσης διαβάζω ότι θα έχεις βάση τον Iron Man Extremis όπου η πανοπλία υπάρχει στο μυελό των οστών του Tony. Το οποίο επίσης δε μου αρέσει καθώς δε νομίζω πως ταιριάζει στην κινηματογραφική μεταφορά αυτού του franchise που είχε έναν πιο ρεαλιστικό προσανατολισμό.

Επίσης δε μου αρέσει το τρίγωνο στο εξώφυλλο. Προτιμώ η πανοπλοία να έχει κυκλικό τον arch reactor.

iron_man_3_movie_poster_1.jpg

Το καλό είναι πως τον Mandarin θα τον παίξει ο Ben Kingsley, ενώ θα δούμε και τον Iron Patriot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[REC]³ Genesis (2012)

Αναμένεται μεγάλη φόλα.

(η έστω κάτι που λίγη σχέση

θα 'χει με τα 2 προηγούμενα)

Το 1 ήταν τρομερό.

Το 2 αν και διασκεδαστικό ήταν mehhh.

To 3 από την αφίσα και μόνο (δεν ήθελα να δω trailer) βυθίζει κάθε ελπίζα αν και

το γκομενάκι φαντάζει ωραίο... Για αμερικανιά-wannabe το κόβω. Για να δούμε...

Link to comment
Share on other sites

UPDATE #2: New IRON MAN 3 Armor Finally Revealed At The San Diego Comic-Con

Η νέα στολή του Iron Man. Δε μου αρέσει καθόλου σα χρωματική παλέτα. Επίσης διαβάζω ότι θα έχεις βάση τον Iron Man Extremis όπου η πανοπλία υπάρχει στο μυελό των οστών του Tony. Το οποίο επίσης δε μου αρέσει καθώς δε νομίζω πως ταιριάζει στην κινηματογραφική μεταφορά αυτού του franchise που είχε έναν πιο ρεαλιστικό προσανατολισμό.

Επίσης δε μου αρέσει το τρίγωνο στο εξώφυλλο. Προτιμώ η πανοπλοία να έχει κυκλικό τον arch reactor.

iron_man_3_movie_poster_1.jpg

Το καλό είναι πως τον Mandarin θα τον παίξει ο Ben Kingsley, ενώ θα δούμε και τον Iron Patriot.

Δηλαδη μεσα σε 2 ωρες και κατι ψιλα (αντε πες 2,5) θα δουμε:

The mandarin

Extremis storyline

Norman Osborne as Iron Patriot?

Πως ολα αυτα μαζι?

Ας κραταγανε τα 2 τελευτεα για το iron man 4. (Μια και μπορουν να δεσουν καπως)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κινηματογράφοι που δεν έχουν τον κατάλληλο εξοπλισμό δε θα το δείξουν σε 48 fps. Και δεν ξέρω πόσο μεγάλο καλάθι να κρατάω για αυτό το θέμα με τους κινηματογράφους στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κιόλας:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GokKUqLcvD8]The Dark Knight Rises Official Movie Trailer Christian Bale, Batman Movie (2012) HD - YouTube[/ame]

Και αρχές Σεπτεμβρίου:

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχει πολυαναμενόμενη ταινία (μπλοκμπαστεριά) που δεν κατάφερα τελικά να δω στο σινεμά.

Αργεί να έρθει... πολύ κίνηση... στο δρόμο. Ελπίζω να είναι διασκεδαστική τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κινηματογράφοι που δεν έχουν τον κατάλληλο εξοπλισμό δε θα το δείξουν σε 48 fps. Και δεν ξέρω πόσο μεγάλο καλάθι να κρατάω για αυτό το θέμα με τους κινηματογράφους στην Ελλάδα.

τι διαφορα θα εχει που θα ειναι στα 48 φρειμς?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.