Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

Απόψε θα δούμε το War Horse.

[ame]

[/ame]

Σχετικά με τα σχόλια περι Prometheus....δέν μπορώ να περιμένω μέχρι Ιούνη. Είμαι μέγας φάν Alien...Pred και με την βοήθεια του R.Scott (director) η ταινία πρέπει να είναι πολύ καλή.

Έγινε επεξεργασία από Predator_Crack
video link
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

τα καινουργια επεισοδια του game of thrones βεβαια...

Το έψηνα γι αυτήν, όμως είμαι πολύ επιφυλακτικός.

Ξενέρωσα και με το trailer που δίνει στεγνά spoiler για τον "μυστηριώδη τύπο" που διαβάζω σε όλα τα site. -.-

τι προτοτυποοοο!:clap::clap:

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Αυτή δεν την χάνω με τίποτα:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WCNKahG1ksg]Rian Johnson's Looper Teaser HD - YouTube[/ame]

Sci-fi με time travel, Bruce Willis, Joseph Gordon Levitt, σκηνοθετημένη από τον Rian Johnson (Brick, The Brothers Bloom) και consulting για το time travel από τον Shane Carruth (όσοι έχουν δει το Primer θα καταλάβουν γιατί αυτό είναι καλό).

Έχω διαβάσει reviews από ένα πολύ advanced screening και ήταν πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει χαμός στα ίντεργουέμπζ με το Hobbit και την εικόνα που θα έχει. Λόγω του ότι είναι τραβηγμένο στα 48fps όσοι είδαν μερικές σκηνές λένε ότι μοιάζει με σαπουνόπερα και δε δίνει σε καμία περίπτωση την αίσθηση ταινίας. Βέβαια τα τελικά εφέ δεν έχουν εφαρμοστεί ακόμη, αλλά αυτή ήταν η πρώτη αίσθηση.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο βίντεο; Απ' το trailer παρατήρησα όντως μια διαφορετική αίσθηση απ' τον Άρχοντα με πιο καθαρή εικόνα. Αλήθεια να πω, με ξένισε λίγο...

Καλά άσ' τα αυτά τώρα. Αν σου έλεγα ότι η εικόνα μοιάζει πολύ περισσότερο κίτρινη θα μου έλεγες "όντως είναι, έτσι φάνηκε στο trailer". Placebo effect. :p Δε λέμε για το trailer, αλλά για μερικές σκηνές που έδειξαν σε συγκεκριμένα άτομα από διάφορα έντυπα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ρε συ ότι δε μοιάζει με ταινία, λέω ότι απ' το trailer είναι εμφανής η χρήση νέων τεχνολογιών, πιο καθαρή εικόνα κλπ. Δε ξέρω αν θα γυριστεί και 3D. ( ; ) Δε λέω ότι σχετίζονται τα δικά σου με το trailer.

αλλά για μερικές σκηνές που έδειξαν σε συγκεκριμένα άτομα από διάφορα έντυπα.

Αυτές θέλουμε να δούμε. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.