Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Νταξ παιδια μην κρυβομαστε, η Megan πριν μερικα χρονια(transformers 1,2) ηταν κατι το ανεπανάληπτο.Πλεον δεν βλεπετε.

Καλο και το ξανθο αλλα Μegan δεν ηταν.

Και τωρα αυτο το λεει καποιος που γενικα προτιμαει το ξανθιες.

ενώ η megan από ηθοποιία :hehe: :hehe:

Για τα μπαζα ειναι η megan στο θεμα της ηθοποιίας αλλα τα βασικα για να μην σε εκνευριζει με την ερμηνεια της τα εχει.

Η αλλη δεν ειχε καμια με καμια σχεση με το αντικείμενο.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Κατά την ταπεινή μου άποψη, από ηθοποιία κι οι δύο "σούπα" ήταν (όχι ότι είχαν και μεγάλους ρόλους)

Τώρα η ομορφιά είναι καθαρά υποκειμενική. Πρέπει όμως να ομολογήσω ότι η fox ήταν πιο όμορφη πριν της επεμβάσεις...

Μόνο και μόνο γι' αυτό δε θα ήθελα να ξαναδώ megan σε άλλη ταινία, θέλω να τη θυμάμαι όπως ήταν :p

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION] no offence :p

Link to comment
Share on other sites

Κατά την ταπεινή μου άποψη, από ηθοποιία κι οι δύο "σούπα" ήταν (όχι ότι είχαν και μεγάλους ρόλους)

Τώρα η ομορφιά είναι καθαρά υποκειμενική. Πρέπει όμως να ομολογήσω ότι η fox ήταν πιο όμορφη πριν της επεμβάσεις...

Μόνο και μόνο γι' αυτό δε θα ήθελα να ξαναδώ megan σε άλλη ταινία, θέλω να τη θυμάμαι όπως ήταν :p

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION] no offence :p

Στα τρανσφορμερς 1,2 ηδη ειχε κανει ενα σκασμο επεμβασεις.Απλα επρεπε να σταματησει εκει.

Δεν σταματησε.Και να τα αποτελεσματα.

megan-fox.jpg

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω ούτε για την ηθοποιία, ούτε για το ποια είναι ποιο όμορφη. Απλά η Megan σου έδινε την εντύπωση ότι αν μάλωνες μαζί της θα σε πλάκωνε στο ξύλο, ενώ η άλλη ότι αν μάλωνες μαζί της θα έπαιρνε το ροζ τσαντάκι της και θα έφευγε. Γενικά η Megan ταίριαζε στο στυλ της ταινίας, η άλλη όχι.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρέσει καμία από τις 2 (στη Photo Πάνω)

θα δω τη pokemon black και τη Pokemon white (2 καινούριες ταινίες), έχω να κάνω και τους υπότιτλους και των 2 στα Ελληνικά, ευτυχώς 1 φορά γίνεται :T:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε βρείτε και δείτε τη διλογία "Jean de Flaurette" "Manon des Sources"...

Yves Montant, Gerard Depardieu, Daniel Auteuil, Emmanuelle Béart

Jean de Florette (1986) - IMDb

Manon des Sources (1986) - IMDb

Μια ηθογραφία της γαλλικής επαρχίας στα πλαίσια μιας αρχαιοελληνικής τραγικής σύλληψης.

Το σενάριο πολύ φυσικό και ρέον, όσο και συμβολιστικά δουλεμένο, γεμάτο δυϊστικές αντιθέσεις σε επίπεδο εικόνων, χαρακτήρων, λόγων, συμβάντων που συνειδητά ή ασυνείδητα κεντρίζουν το ενδιαφέρον του θεατή:

ομορφιά-ασχήμια, αγαθότητα-δόλος, ρομαντισμός-νεωτερικότητα, συναίσθημα-ορθολογισμός, κωμωδία-τραγωδία, αποφασιστικότητα-μοίρα, φως-σκοτάδι

Απ' αυτές τις ταινίες που μπορεί να τις δει κάποιος πολύ ευχάριστα και ταυτοχρονα να αποτελέσουν αντικείμενο μακροσκελών συζητήσεων μεταξύ των σινεφίλ.

Το γαλλικό σινεμά στις καλές του στιγμές με άλλα λόγια...

Link to comment
Share on other sites

Στα τρανσφορμερς 1,2 ηδη ειχε κανει ενα σκασμο επεμβασεις.Απλα επρεπε να σταματησει εκει.

Δεν σταματησε.Και να τα αποτελεσματα.

megan-fox.jpg

Δεν παιζει να ειναι η κοπελια αριστερα ρε.

kinda relevant

WySku.jpg

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Prometheus - Peter Weyland TED 2023 [OFFICIAL CLIP] - HD - - YouTube

Έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα για το Prometheus...

Για το Avengers δεν είχα πολλές ελπίδες αλλά το τελευταίο trailer μου φάνηκε αρκετά καλό.

The Avengers - Official Trailer #2 (HD) - YouTube

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.