Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Έχει σε νάριο αυτή η ταινία;

Τί bad ass ,εδώ για να σηκώσει το χέρι σε κάθε fight scene του παίρνει 5 δεύτερα. :p

είναι το bullet time mode :hehe:

και ο Nephiλiμ οτι κανει σε αυτη την ηλικία θα το ζει σε slow motion.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eOrNdBpGMv8&feature=share]Marvel's The Avengers- Trailer (OFFICIAL) - YouTube[/ame]

-Jeremy Renner

-Samuel L. Jackson

-Mark Ruffalo

Στο βίντεο κάπου για λίγο διέκρινα και τον Robert Carlyle ,αλλά στο imdb δεν τον έχει στο cast list.

Link to comment
Share on other sites

-Jeremy Renner

-Samuel L. Jackson

-Mark Ruffalo

Στο βίντεο κάπου για λίγο διέκρινα και τον Robert Carlyle ,αλλά στο imdb δεν τον έχει στο cast list.

Thor

Nick Fury

Iron Man

Captain America

Scarlet Johansson (Super hotbabywoman<υπαρκτη ηρωιδα/οχι νταξ την BlackWidow θα κανει)

Hulk

Loki

Μεχρι στιγμης αυτους εχω μπανισει.

Link to comment
Share on other sites

Another Earth (2011) - IMDb

Πολύ δράμα για να γούστα μου. Ωστόσσο το μύνημα που παιρνάει είναι πολύ έξυπνο για scify. Good job. Μια φορα την βλεπεις, για δεύτερη πολύ βαρύ.

Link to comment
Share on other sites

Thor

Nick Fury

Iron Man

Captain America

Scarlet Johansson (Super hotbabywoman<υπαρκτη ηρωιδα/οχι νταξ την BlackWidow θα κανει)

Hulk

Loki

Μεχρι στιγμης αυτους εχω μπανισει.

Τους είδα,εγώ ανέφερα μόνο όσους μου αρέσουν σαν ηθοποιοί.

Τον Carlyle όντως τον είδα ή άλλος που του μοιάζει; :p

Link to comment
Share on other sites

Thor

Nick Fury

Iron Man

Captain America

Scarlet Johansson (Super hotbabywoman<υπαρκτη ηρωιδα/οχι νταξ την BlackWidow θα κανει)

Hulk

Loki

Μεχρι στιγμης αυτους εχω μπανισει.

μετά απο κακές εμπειρίες στην μεγάλη οθόνη. όταν ακούω πολλά awesome ονόματα είτε χαρακτήρων είτε ηθοποιών φοβάμαι για το αποτέλεσμα της ταινίας.

Link to comment
Share on other sites

300,Watchmen,Batman,Captain America,Xmen First Class,30 Days Of Night,The Crow,A History Of Violence,Kick Ass,Oldboy,Sin City,V For Vendetta

WANT MORE?

Proper.

ΥΓ: Θα εβαζα και το Batman, αλλα δεν ισχυει για ολα.

ΥΓ2: Συγκρινε τωρα αυτες (αντε βαλε και αλλες 5) με τις 105 που εχουν βγει, great success? Nop...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για : The Crow,Watchmen,Batman (Dark Knight μόνο),V for Vendetta (δεν ήξερα ότι ήταν από κόμικ) , 300 (αν εξαιρέσεις τη μισή ταινία που ήταν δεν ήταν πιστή μεταφορά,ήταν για να γελάω μέχρι να πεθάνω),Kick Ass (εντάξει δεν τρελάθηκα κιόλας).

[MENTION=9665]z3et[/MENTION] :T:

Link to comment
Share on other sites

300 (αν εξαιρέσεις τη μισή ταινία που ήταν δεν ήταν πιστή μεταφορά,ήταν για να γελάω μέχρι να πεθάνω)

Το 'χεις διαβάσει το comic;

Με το ζόρι κρατιέμαι να μην πω καμιά βαριά κουβέντα... :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.