Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Μάλλον θα σας στενοχωρήσω, αλλα ο Thommann ξεπούλησε & έσβησε τον κωδικό απο το site.. No m0ar HD-668B... :(

Οποιος πρόλαβε, πρόλαβε...

Edit: Εν τω μεταξύ, όσοι ειναι Αθήνα και θέλουν να τα ακούσουν πάνω σε εναν Zero DAC, ας μου στείλουν ενα πμ....

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα σας στενοχωρήσω, αλλα ο Thommann ξεπούλησε & έσβησε τον κωδικό απο το site.. No m0ar HD-668B... :(

Οποιος πρόλαβε, πρόλαβε...

Edit: Εν τω μεταξύ, όσοι ειναι Αθήνα και θέλουν να τα ακούσουν πάνω σε εναν Zero DAC, ας μου στείλουν ενα πμ....

Επικοινώνησα με το Thomann και μου απάντησαν ότι θα τα ξαναφέρουν από 30-3, οπότε είμαστε οκ. Δες http://www.thelab.gr/1062983389-post15.html

Btw ίσως περάσω να τα ακούσω από βδομάδα :T:

(θα στείλω και pm...)

Link to comment
Share on other sites

update της λίστας

papajim

Reaper

BloodMage

racer (ίσως χ2)

dunkel Stern

galactob

SirDiman

alexiss2044

qbiefox (ίσως χ2)

Daytime Dreamer

salonicafan (ίσως)

Indiko Xoiridio

deninho (ίσως)

riben1

Mer

eloydark

Mpilias (ίσως)

apostolis22

Παίδες θα κινηθούμε να κάνουμε την παραγγελία ??? Ποιος προσφέρετε να μαζέψει τα λεφτά και να τα παραγγείλει και με ποιον τρόπο θα μαζευτούν τα χρήματα ???

Πρέπει όμως να ενεργήσουμε γρήγορα, δηλαδή μέχρι παρασκευή να γίνει η παραγγελία...

Επίσης όσοι έχουν πει ίσως, να απαντήσουν για σίγουρα, και όλοι να δηλώσουμε περιοχή διαμονής (πχ. Αθήνα)...

PS1. Αν έχω ξεχάσει κάποιον από τη λίστα ας το γράψει

PS2. Εγώ ψηφίζω να γίνουν οι μεταφορές των χρημάτων μέσω paypal.

PS3. Επειδή γράφω αύριο Μηχανική Ι θα μπω κάτα τις 10-11 πάλι :p

Έγινε επεξεργασία από papajim
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δε θα παρω, υπολογιζα να γινει η αγορα τελος μαρτη που λεγαμε..

Θελω παντως να μου πειτε οταν σας ερθουν αν οντως εχουν ανατριχιαστικο ηχο και τοσο εξωπραγματικο σε σχεση με απλα microsoft headsets ας πουμε..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πόσα είναι τα λεφτά γιατί αν είναι να τα δώσω στον redbighunter να τα βάλει με το paypall...

redbighunter θα έχεις εντός της μέρας mail για την συνάντηση...

μην αγχωνεσαι ρε συ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μεταφορικά θα έχει αν βγουν κάτω από 299€ όλα τα τεμάχια μαζί. Υπολόγισε όμως και τα έξοδα του ΕΛΤΑ/courier γι' αυτόν που θα τα μαζέψει για να τα στείλει, δεν πιστεύω να τα πληρώσει από την τσέπη του :)

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορικά θα έχει αν βγουν κάτω από 299€ όλα τα τεμάχια μαζί. Υπολόγισε όμως και τα έξοδα του ΕΛΤΑ/courier γι' αυτόν που θα τα μαζέψει για να τα στείλει, δεν πιστεύω να τα πληρώσει από την τσέπη του :)

οσοι ημαστε απο αθηνα μπορουμε να δωσουμε μια κοινη μερα και ωρα συναντησης και να τα παρουμε ωστε να μην μπλεκουμε με courier κτλ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μεταφορικά θα έχει αν βγουν κάτω από 299€ όλα τα τεμάχια μαζί. Υπολόγισε όμως και τα έξοδα του ΕΛΤΑ/courier γι' αυτόν που θα τα μαζέψει για να τα στείλει, δεν πιστεύω να τα πληρώσει από την τσέπη του :)

Σωστός αλλά άμα το κάνει κάποιο παιδί π.χ. από Αθήνα όποιος είναι από Αθήνα θα μπορεί να το πάρει χωρίς κάποια έξτρα έξοδα. Οι υπόλοιποι θα πληρώνουν τα μεταφορικά όταν τους γίνει η αποστολή δεν χρειάζεται να πληρώσει αυτός που θα τα στείλει αλλά θα γίνει αποστολή με έξοδα παραλήπτη

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαστε (λογικά) οι περισσότεροι από Αθήνα, μπορούν να σταλούν σε μένα τα χρήματα μέσω paypal (δυστυχώ δεν υπάρχει άλλος πιο εύκολος τρόπος, για μένα) και να τα παραγγείλω εγώ. Άμα είναι και συμφωνούν όλοι το κάνουμε έτσι. Πιστεύω όμως πως κάποιοι θα θέλουν να τα βάλουν σε τραπεζικό λογαριασμό, οπότε θα ήταν καλύτερα να το αναλάβει κάποιος με λογαριασμό στη τράπεζα.

Όσον αφορά τη τιμή των ακουστικών είναι 29€ και αν πάρουμε περισσότερα από (ή) 11 τα μεταφορικά από το thomann (απ' όσο έχω διαβάσει) είναι δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω οχι μονο ειμαι μεσα, αλλα θα παρω και 2 κομματια μαλιστα :D Οποτε καντε το ισως -> x2

Επισης εχω να προτεινω (χωρις να υπονοω κατι για σενα papajim) χρηματα να τα μαζεψει καποιο παλιο μελος, για περισσοτερη αξιοπιστια, συννενοηση, τον ξερει περισσοτερος κοσμος κλπ... Το ιδανικοτερο θα ηταν να τα μαζεψει ο Αλεξης, που ειναι και στην ΔΟ, αλλα μας τα χαλαει που ειναι Θεσσαλονικη. Οποτε οσοι αλλοι προσφερεστε μιλατε. Εγω θα λειπω απο Αθηνα τις επομενες 5 μερες, οποτε δεν μπορω να βοηθησω :)

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

την κανω εγω την παραγγελια! δεν εχω προβλημα! και paypal εχω, και λογαριασμο σε τραπεζα εχω!

edit: δεν βρισκω που λεει οτι με αγορα ανω των 300 ευρω τα μεταφορικα ειναι δωρεαν :wall:

Έγινε επεξεργασία από redbighunter
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.