Jump to content



Recommended Posts

Τοσο μεγαλη διαφορά ρε γμτ ? Θα το τσεκαρω οταν παω σπιτι .στην δοκιμη παντως ηταν στην μπριζα αλλα δεν θυμαμαι τις ρυθμίσεις :(

Ψιλοαπογοητευτηκα οποτε θελω να ελπιζω οτι ειναι αυτο....

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

τελικα εγω δοκιμασα ολες τις θυρες και σε ολες εχω τα ιδια αποτελεσματα , με το φορητο να ειναι high perfomance

Το usb 3 του computer δεν νομιζω να εχει θεμα ετσι δεν ειναι ?

image.jpg

Πφφφ , να παει για RMA λετε ? :(

Link to comment
Share on other sites

Αν κρινω απο την τελευταια εικονα του lefteriz μαλλον το λαπτοπ εχει το ιδιο θεμα με τον εξωτερικο controller.

Μενει να το δοκιμασεις απευθειας πανω σε μητρικη με usb3...αλλα οκ..

Προσωπικα δε μπορω οτι μπορω οτι ξετρελαινομαι με τα corsair φλασακια.

Παθων με παλιοτερο φλασακι corsair παλι απο mymemory..

Link to comment
Share on other sites

Ενα adata 32gb , που ειχα παρει καποια στιγμη απο τα crazy sundays του eshop στο 20ευρω.

adatay.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Πραγματικά πολύ γρήγορο (καμία σχέση με το kingston - dtr3.0) αλλά κάηκε χωρίς λόγο και αιτία (περιμένω αντικατάσταση) οπότε κράτα κανα backup

Link to comment
Share on other sites

Η λίστα μέχρι τώρα: Link

Η φόρμα για νέες καταχωρήσεις: Link

Το spreadsheet για καμιά διόρθωση αν χρειαστεί: Link

Περασα τα τελευταία.Καλό είναι να κάνετε ενα κόπο να τα περνάτε και στη λίστα για να είναι μαζεμένα αν καποιος ψάχνει κατι.

Κατα τα αλλα ωραία τα Sandisk :T:

Link to comment
Share on other sites

Η λίστα μέχρι τώρα: Link

Η φόρμα για νέες καταχωρήσεις: Link

Το spreadsheet για καμιά διόρθωση αν χρειαστεί: Link

Περασα τα τελευταία.Καλό είναι να κάνετε ενα κόπο να τα περνάτε και στη λίστα για να είναι μαζεμένα αν καποιος ψάχνει κατι.

Κατα τα αλλα ωραία τα Sandisk :T:

Mια διευκρινηση, τα νουμερα που εδωσα πιο πανω, δεν ειναι απο το adata N005 Pro Super Speed οπως εγραψες στην λιστα, αλλα απο το ADATA S102 PRO 32GB USB3.0.

Δεν γνωριζω αν ειναι και τα 2 ειναι ουσιαστικα ιδια φλασακια και διαφερουν μονο στην εμφανιση-μεγεθος, απλως το διευκρινιζω:)

Τωρα προσεξα το λινκ που εδωσες με το spreadsheet για διαρθωσεις.

Το διορθωσα εγω απο τον πινακα και εβαλα το σωστο μοντελο:T:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
Link to comment
Share on other sites

Απαγοήτευση η Corsair με αυτά που βλέπω. Και έχω παραγγείλει και εγώ από mymemory.co..uk ένα 32άρι usb3.

Πέντε χρόνια πρίν εδινε στην USB2.0 γρήγορη GT σειρά 20ΜΒ/s write, και έπαιρνες 18-22ΜΒ/s και τώρα... με usb3 παίρνεις τα ίδια ;

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε γιατί το παράγγειλες?? Στο σιτε της corsair φαίνονται καθαρά τα νούμερα.

(δεν κάνω τον έξυπνο - κι εγώ την πάτησα με της kinston το dtr 3 που πίστευα ότι θα ήταν καλύτερο από τα αναγραφόμενα αλλά τελικά μάλλον έπρεπε να ψάξω καλύτερα...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.