Jump to content



Κουτί υπολογιστή sandy bridge χωρείς κάρτα γραφικών στα 470€


rafail1994

Recommended Posts

Kαλησπέρα, να κάνω μια ερώτηση, οι μνήμες με την μητρική είναι συμβατές, γιατί από το site της μητρικής λέει ότι δεν υποστηρίζονται :help:

Όπως τα λένε caution k Lιonheart75 είναι φίλε μου, μια χαρα τρεχουν.

Link to comment
Share on other sites

Το τροφοδοτικο είναι κρατημενο για madg .

Case+optical έφυγαν στον Junior-21- τον οποίον ευχαριστώ που πέρασε και τα παρέλαβε από το σπίτι μου.

Οπότε μένει cpu-mobo-ram στα 300€ (160 cpu-100 mobo σφραγισμενη-40 ram)

Link to comment
Share on other sites

Έφυγαν cpu-mobo-ram στον goubianos ! Τον οποίον ευχαριστώ πολύ γιατί τον ταλαιπώρισα λίγο!

Μένει το τροφοδοτικό.. δεν έχω καταφέρει ακόμα να κανονίσω με τον madg οπότε αν ενδιαφερθεί κάποιος σήμερα για 55€ ακατέβατα (δεν υπάρχει το power cord- αλλά χρησιμοποιείτε το προηγούμενο σας κανονικά) το δίνω εκεί γιατί βιάζομαι.. αν όχι κρατείται για να δωθεί αργότερα στο μέλος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φιλε, πως δεν έχεις καταφέρει να κανονίσεις μαζί μου δεν μπορώ να καταλάβω,έχεις και πμ με το τηλεφωνό μου γιαυτο το λόγο, επίσης δεν μου΄είπες πως λείπει το καλώδιο του τροφοδοτικου,μου είπες πως είναι στο κουτί του σαν καινούριο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.