Jump to content



Κουτί υπολογιστή sandy bridge χωρείς κάρτα γραφικών στα 470€


rafail1994

Recommended Posts

Πωλείτε η msi 6870 hawk ποιο συγκεκριμένα αυτή στα 180 ευρώ είναι μιας εβδομάδα αγορασμένη από τα Multirama έχει εγγύηση άλλα δυο χρονιά και όλα τα παρελκόμενα.

Για πληροφορίες θα επικοινωνήσετε μόνο με το μέλος UpToDate_.

Και η τιμή στο skroutz

Η κάρτα γραφικών πουλήθηκε

Το υπόλοιπο σύστημα είναι (i5 2500k - Hyper212plus με blueline xigmatek fan επανω - asrock p67 pro3 B3 stepping- 4GB 1600mhz XMS3 - Silverstone 650w βγάζει 55Α στην +12 νομιζω - elite 430 με blue intake,blueline ximgatek exchaust - dvd rw(sata) στα 470€ η μητρικη μαλλον θα μείνει σφραγισμενη γιατι μεσα στην αλλη βδομαδα θα παω να την αλλαξω με B3 stepping) όλα με ξεχωριστά κουτάκια/αποδείξεις χωρίς σκόνες ούτε 2 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Post εδώ πρώτα και μετά pm σε εμένα παιδιά.

(επίσης πωλείται και το pc όπως είναι με B3 stepping στην μητρική εκτός από σκληρό και οθόνη στα 660€ αν ενδιαφέρεται κανείς) :fun:

Τελικώς η κάρτα έφυγε σε κολλητό μου - μένει το pc με

(i5 2500k - Hyper212plus με blueline xigmatek fan επανω - μητρικη:112€ πιστωτικο για να διαλέξει ο ενδιαφερόμενος από pc1.gr - 4GB 1600mhz XMS3 - Silverstone 650w βγάζει 55Α στην +12 νομιζω - elite 430 με blue intake,blueline ximgatek exchaust - dvd rw(sata)

στα 470€ όλα με ξεχωριστα κουτακια/αποδείξεις χωρις σκονες ούτε 2 μηνων

Link to comment
Share on other sites

Tελικά η συναλλαγή με τον terry308 δεν θα γίνει. Το πακετάκι είναι ακόμη διαθέσιμο.

Απλά στην θεση της μητρικής βάζουμε πιστωτικο στα 112€ από pc1.gr για αγορά μητρικής που θα θέλει ο ενδιαφερόμενος γιατί η pro3 δεν είναι διαθέσιμη ;)

Ξαναεπισημάνω ότι το pc δεν σπαει.

Link to comment
Share on other sites

CPU: Intel Core i5 2500k 3.3ghz

CPU Cooler: Coolermaster Hyper212+ + Xigmatek Blueline LED fan - 120mm

Motherboard: ASRock P67 Pro3 Β3 Stepping - την παραλαμβανω μεσα βδομαδας ή πιστωτικό 112€ από pc1.gr για να διαλέξετε μια εσείς.

RAM: Corsair 4GB XMS3 1600mhz

350€ CPU+CPU COOLER+MOBO+RAM

PSU: Silverstone 650w OP-Plus (Αντάξια του κοστίζουν 100€)

70€ το τροφοδοτικό ενός μήνα

Case: Coolermaster 430Elite Black (Xigmatek Blueline 120mm excaust + Coolermaster Blue intake)

Optical: Sony dvd-rw [sata]

55€ το κουτί με 2 ανεμιστήρες και οπτικό(δείτε photo)

Ασύρματο mouse+keyb:Microsoft 1000 GR

10€ χωρίς μπαταρίες + το πλήκτρο space θέλει πάτημα στο κέντρο.

Όλα στα κουτάκια τους καινούρια - εκτός απο πληκτρολόγιο+mouse.

Αθήνα μόνο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

μητρικη και cpu τα δινεις μονα τους?..Γιατι τα αλλα ολα τα εχω και θα κανω αναβαθμηση.

σε ευχαριστω.

Τελικώς το σπάω φίλε μου, αλλά μόνο όπως τα δίνω παραπάνω :magic: -> post#7

Link to comment
Share on other sites

Θα με ενδιεφερε το σετ mobo-cpu-ram σε μια καλυτερη τιμη.

Καλησπέρα, 170 o cpu, 100 mobo(σφραγισμενη), 45 μνημες.

Βεβαια περιμενω αυριο να με παρει τηλ ο εισαγωγεας για να δουμε για την μητρικη γιατι στην pc1 θελουν και διαφορα στην τιμη για να την αλλαξω.. αλλιώς να πάρω πιστωτικο. Θα εντιτάρω το ποστ αυριο.

Link to comment
Share on other sites

CPU: Intel Core i5 2500k 3.3ghz

Motherboard: ASRock P67 Pro3 Β3 Stepping - την παραλαμβανω μεσα βδομαδας ή πιστωτικό 112€ από pc1.gr για να διαλέξετε μια εσείς.

RAM: Corsair 4GB XMS3 1600mhz

300€ CPU+MOBO+RAM

PSU: Silverstone 650w OP-Plus (Αντάξια του κοστίζουν 100€)

60€ το τροφοδοτικό ενός μήνα

Case: Coolermaster 430Elite Black (Xigmatek Blueline 120mm excaust + Coolermaster Blue intake)

Optical: Sony dvd-rw [sata]

55€ το κουτί με 2 ανεμιστήρες και οπτικό(δείτε photo) - ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ junior-21-

Ασύρματο mouse+keyb:Microsoft 1000 GR

10€ χωρίς μπαταρίες + το πλήκτρο space θέλει πάτημα στο κέντρο.

Όλα στα κουτάκια τους καινούρια - εκτός απο πληκτρολόγιο+mouse.

Αθήνα μόνο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χίλια sorry για το παραπάνω bump,πήγα να πατήσω διόρθωση αλλα πάτησα παράθεση και δεν το πρόσεξα!:S

ενδιαφέρομαι στα 160 για το cpu αλλά μέχρι το Σαββατο-Κυριακή μετά αποσύρομαι

Φίλε μου πακετάκι θέλω να τα διώξω..

Link to comment
Share on other sites

50 ή 60 γιώργη, δεν θυμάμαι από την προσφορά στο πλαίσιο τo είχα πάρει τόσο.

Απλά δεν μου πάει η ψυχη να το δώσω στην τιμή που φεύγουν τα 500αρια - 550αρια της coolermaster. plus I'm in need of money.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.