Jump to content



Intel i7


Terminator

Recommended Posts

Καλησπέρα Καλησπέρα:) Μετά από απουσία πολλών ετών I AM BACK. Κάποιοι νομίζανε ότι οι αντμινς παίζουνε με το προφίλ μου. Δυστυχώς η ευτυχώς δεν έγινε ουδέποτε κάτι τέτοιο. Μετά από 7 χρόνια ΑΔΙΚΗΣ σιωπής επιτέλους μπορώ να σας παρουσιάσω την εργασία μου στην οποία δούλευα όλα αυτα τα χρόνια και επέφερε αποτελέσματα πάνω απο τις καλύτερες προσδοκίες μου. Σας παραθέτω το OC που έκανα στον intel επεξεργαστή μου σπάζοντας κάθε ρεκορ

post-978-1416075242,399_thumb.png

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τα μπράβο που θα μου δώσετε

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

έπεται η συνέχεια ωστόσο δεν μπορει να γινεται τζαμπατζε να σας δειχνω τα εργα μου καθως εχω χυσει αιμα κ ιδρωτα για να φτασω εδω που έφτασα. Να σας δωσω τον λογαριασμο μου αμα θελετε να κανετε donations

Link to comment
Share on other sites

Έλα στο έκανα και λίγο οβερκλοκ...ήταν κρίμα να είναι τόσο χαμηλά.

2-5951.png

Βαριόμουν όμως να βγάλω το bittech logo από κάτω..συγχώρεσε με

edit: διόρθωσα τα προβληματάκια :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγώ ειμαι δηλαδή τι να κάνω να με πιστέψετε. Ειμαι ο ένας και αυθεντικός....Παρακαλώ καποιον αντμιν να παρει θεση και να πει οτι ειμαι οντως εγω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.