Jump to content



Intel i7


Terminator

Recommended Posts

Ρε παιδια εγώ ειμαι δηλαδή τι να κάνω να με πιστέψετε. Ειμαι ο ένας και αυθεντικός....Παρακαλώ καποιον αντμιν να παρει θεση και να πει οτι ειμαι οντως εγω

Απο που κι ως που παρακαλάς; Μήπως έχεις φιλίες με τους αντμιν αυτού του site;

τρολολλολολολ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply
Απο που κι ως που παρακαλάς; Μήπως έχεις φιλίες με τους αντμιν αυτού του site;

τρολολλολολολ

οχι αλλα εχουμε μια ιστορια ελπιζω να την τιμησει καποιος απο τους αντμιν

Link to comment
Share on other sites

πρωτος αναπληρωματικος εγω!

terminator για πες μας και τα νεα σου.. τελειωσες σχολειο, σπουδαζεις, δουλευεις, τι κανεις?

γρηγορα πριν μπει κανενας rootX που εχει τα κονε..

Link to comment
Share on other sites

terminator για πες μας και τα νεα σου.. τελειωσες σχολειο, σπουδαζεις, δουλευεις, τι κανεις?

Ενδιαφερον σχολιο...πες και τιποτα που να ισχυει βρε τερμινειτορ να χουμε μια "εικονα"...

ΥΓ ημουνε και γω εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι είναι κάποιος admin που σας trollάρει :D

Μετά από τόσα χρόνια ο Terminator κοίταγε κάθε μέρα το account του στο thelab μπας και βγεί το ban... :D

ή του έστειλαν ειδοποίηση ? :D

Κακέ άνθρωπε..αμέσως να μου κόψεις την χαρά :p

EDIT:Μαρέσει που με 400bus speed το qpi πείσμα να παραμείνει 3600mhz.Ψάξτε ποιος admin δεν έχει i7 :p

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι είναι κάποιος admin που σας trollάρει :D

Μετά από τόσα χρόνια ο Terminator κοίταγε κάθε μέρα το account του στο thelab μπας και βγεί το ban... :D

ή του έστειλαν ειδοποίηση ? :D

Λογικα του εστειλαν τα χριστουγεννα mail για την αρση των ban αλλα για να ποσταρεις με account που ειναι ανενεργο απο 2004 χρειαζεται να ξανατικαρεις τους ορους χρησης και για να το ξερεις αυτο χρειαζεται να εχεις φιλιες με τους admin..

Link to comment
Share on other sites

Όχι ότι είναι κάποιος admin που σας trollάρει :D

Μετά από τόσα χρόνια ο Terminator κοίταγε κάθε μέρα το account του στο thelab μπας και βγεί το ban... :D

ή του έστειλαν ειδοποίηση ? :D

μη μας το χαλας.. Αφου θελουμε να το πιστεψουμε! (εγω τουλαχιστον)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να απαντήσω στους δύσπιστους ότι ΔΕΝ παίζει κανένας αντμιν με το λογαριασμο μου. Άμα οι αντμινς ειχαν τοσο χιούμορ θα ειχα φάει ban πριν τόσα χρονια;;; :)

Είμαι ο αυθεντικός ο ένας και ανεπανάληπτος. και για να απαντήσω και πως το έμαθα με ειδοποιήσε έμπιστο άτομο ότι ξεμπαναρίστικα όταν το γράψανε κάποιοι στο πείτε οτι θέλετε.

Επίσης το θέμα δεν είμαι εγώ αλλα το έργο μου, αυτό το OC που έκανα και έσπασα τα ρεκόρ. Θαυμάστε το παρακαλώ μου πήρε χρήμα ενέργεια και μόχθο για να το δημιουργήσω.

Υ.Γ.

Το σχολείο το τελείωσα εδώ και χρόνια και σπουδάζω..

Υ.Γ.2

Όσοι ακόμα παραμένουν δύσπιστοι θα έχουνε ένα μικρό χακάρισμα απο μέρος μου για να πιστέψουν :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.