Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Επειδή είχα χάσει επεισόδια σχετικά με τις αγγελίες, όταν άλλαξαν οι κανόνες....

Βασικά γιατί άλλαξαν; Ποιος ακριβώς προστατεύεται με αυτήν την "δημόσια" εκδήλωση ενδιαφέροντος; Εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να έιχα πρόβλημα είτε σαν αγοραστής, είτε σαν πωλητής. Το "δημόσιο" δεν μου δένει τα χέρια νομίζω... Γιατί δεν αφήνετε να εξελιχθεί η όλη αγγελία, καθαρά μεταλύ πωλητή-υποψήφιων αγοραστών;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάτι μαζί μου ??? :p :p

εννοείται πως όχι, απλα το παρατηρησα και το ανέφερα :)

Φέρει σηματάκι μάλλον και έτσι δεν ισχύουν οι περιορισμοί ... :)

να υποθεσω οτι το ειπες για να γελάσω. τα κατάφερες άτιμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εννοείται πως όχι, απλα το παρατηρησα και το ανέφερα :)

πλάκα κάνω.... :)

να υποθεσω οτι το ειπες για να γελάσω. τα κατάφερες άτιμε :hehe:

ναι δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο ! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ κάτι.Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί ξανά αλλά από τότε που γράφτηκα στην σελίδα μέχρι και σήμερα τα προσωπικά μηνύματα είναι στο ίδιο ΜΗ εμφανές σημείο και με μικρά γράμματα(μόλις έχασα μια αγγελία από αυτό)! Προτείνω λοιπόν αλλαγή σε ένα πιο εμφανές σημείο η οτιδήποτε άλλο κρίνουν σωστό οι admins ώστε και να κεντρίζει το ενδιαφέρον και να τα διαβάζουμε αλλά και να μην χαλάσει το στυλ της σελίδας. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μπορείς να το ορίσεις να σου εμφανίζει ένα notification για κάθε προσωπικό μήνυμα ;)

Από εδώ http://www.thelab.gr/profile/options/

Τήν ώρα που διαβάζετε τα μηνύματα στα forums άν λάβετε ένα νέο προσωπικό μήνυμα, το σύστημα με την χρήση αναδυόμενης ειδοποίησης μπορεί να σας ενημερώσει για την λήψη νέου προσωπικού μηνύματος.

Προβολή αναδυόμενης ειδοποίησης για νέο προσωπικό μήνυμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία μπήκε το spoiler για τα comments , αλλά στο mail έρχεται ολόκληρο το μήνυμα..

αν γινόταν να μην έρχεται ότι είναι μέσα στο spoiler πιστεύω ότι θα ήταν πολύ πιο βολικό..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον για ταινίες, σειρές και μοτόρια. Έλεγα για subforum μέσα στο Off-Topic. Ας πούμε εφόσον υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον θα μπορούσαν να δημιουργηθούν ξεχωριστά thread για μερικές σειρές ή ταινίες. Αν γίνει αυτό μέσα στο off-topic θα γίνει ένας χαμός.

Έχουμε κάποιο νέο; Νομίζω πως υπάρχει το ενδιαφέρον έτσι ώστε να γίνει "Κινηματογράφος - Σειρές" subforum στο Off-Topic.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος υπήρχε η σκέψη να "υποβάλλει" όποιος θέλει ένα νέο το οποίο άμα περνάει έναν έλεγχο από τους newsposter να εμφανίζεται στην κεντρική. Υπάρχει περίπτωση να υλοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.