Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Eγώ προτείνω να υπάρχει κάποιος να λογοκρίνει αυτά που γράφονται και να καταμετρόνται μόνο τα post τα οποία έχουν καποιο σχόλιο για το θέμα και όχι προσωπικές κρίσεις και σχόλια οπουδήποτε να καταμετρόνται. Αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να αποκτήσει κάποιο κύρος η γραμμή που λέει {Καταχωρήσεις xxx} και θα ξέρει ο καθένας πόσο γνώστης η πόση εμπειρία έχει κάποιος πάνω στο θέμα των Η/Υ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από helloween [Σήμερα, στις 02:33]

Eγώ προτείνω να υπάρχει κάποιος να λογοκρίνει αυτά που γράφονται και να καταμετρόνται μόνο τα post τα οποία έχουν καποιο σχόλιο για το θέμα και όχι προσωπικές κρίσεις και σχόλια οπουδήποτε να καταμετρόνται. Αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να αποκτήσει κάποιο κύρος η γραμμή που λέει {Καταχωρήσεις xxx} και θα ξέρει ο καθένας πόσο γνώστης η πόση εμπειρία έχει κάποιος πάνω στο θέμα των Η/Υ.

και ποιος ειμαι εγω για να σε κρινω;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

όχι βρε βασίλη...Εννοώ σε αυτήν την last page που λές να βγαίνει πάνω στο τελευταίο post και όχι στην κορυφή..Υπάρχει σε πολλά φορουμς

Μα... έτσι γίνεται και τώρα... Τουλάχιστον εμένα με βγάζει στην κορηφή της σελίδας και με το που φορτώσει τελείως με πετάει στο τελευταίο post, αν δεν έχω scrollάρει κάπου αλλού... :confused:

Αρχική απάντηση από helloween

Eγώ προτείνω να υπάρχει κάποιος να λογοκρίνει αυτά που γράφονται και να καταμετρόνται μόνο τα post τα οποία έχουν καποιο σχόλιο για το θέμα και όχι προσωπικές κρίσεις και σχόλια οπουδήποτε να καταμετρόνται. Αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα να αποκτήσει κάποιο κύρος η γραμμή που λέει {Καταχωρήσεις xxx} και θα ξέρει ο καθένας πόσο γνώστης η πόση εμπειρία έχει κάποιος πάνω στο θέμα των Η/Υ.

Δϋσκολο... Πολύ δύσκολο στην υλοποίηση... Και επίσης μετά καταπατάται η ελευθερία του internet με τη λογοκρισία. Ωστόσο υπάρχει ήδη μια μορφή λογοκρισίας, στις άσεμνες λέξεις το οποίο δε νομίζω να ενοχλεί κανένα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Όπως έχει ξαναειπωθεί νομίζω υπάρχει γενικό πρόβλημα με τις εικόνες. Ας ελπίσουμε οτι θα μας τα φτιάξει ο μαστροDJD...

edit: διορθώθηκε βλέπω ήδη το πρόβλημα με τα αλαμπουρνέζικα... Μπράβο! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.