Jump to content



Διακοποthread 2011


papajim

Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Χτες άνοιγε το μεγαλύτερο club εδω στην Καρδάμενα..

Πήγαμε και εμείς..αλλα τι να δουμε...

23€ είσοδος....και το ποτό χώρια

Βεβαια ήταν γεμάτο...

Γι'αυτό αποφασήσαμε να πάμε για ύπνο...

Σήμερα θα ξαναπεράσουμε,μπας και μείωσαν τις τιμές..

Αν όχι...έχουμε άλλα 5 να επιλέξουμε..:p

Link to comment
Share on other sites

Χτες άνοιγε το μεγαλύτερο club εδω στην Καρδάμενα..

Πήγαμε και εμείς..αλλα τι να δουμε...

23€ είσοδος....και το ποτό χώρια

Βεβαια ήταν γεμάτο...

Γι'αυτό αποφασήσαμε να πάμε για ύπνο...

Σήμερα θα ξαναπεράσουμε,μπας και μείωσαν τις τιμές..

Αν όχι...έχουμε άλλα 5 να επιλέξουμε..:p

Βρήσκουν και τα κάνουν. Αν αντί για γεμάτο ήταν 2-3 παρέες μονο μέσα να δεις για πότε τα 23€ θα γίνονταν 10€ ΜΕ ποτό.

Link to comment
Share on other sites

Απορω ποσο λαμακες ειναι αυτοι που δωσαν 23 ευρω χωρις το ποτο για ενα club σε ενα κουτσοχωρι; Που ειναι αυτη η Καρδαμενα τελοσπαντων.....

Aυτή δυστυχώς είναι η επιτομή της ανθρώπινης ψυχολογίας! Θα πάμε στο μεγαλλίτερο club, το πιο in της περιοχής και ας μας πιάσουν και τον κ@λο, αρκει να μην μας πούνε οτι δεν ειμαστε μοδάτοι.

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] Τα Καρδάμενα είναι στην Κώ, περι τα 30χλμ από την πόλη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χάνεις και τίποτε

ελα , μην ειμαστε απολυτοι.

οπως για αλλους ειναι να πηγαινουν να ακουνε τραγουδιστες , να σπανε πιατα , να γινονται λιωμα απο μεθυσι κ να λουζουν τους κυριους που γκαριζουν με λουλουδια που γ@μιουνται στα λεφτα σε ενα βραδυ, καποιος αλλος μπορει να διασκεδαζει ακουγοντας ηλεκτρονικη και νταπα ντουπα και γιο μεν μουσικη σε συνδιασμο με λιγο χορο. (και που να δεις σε rnb να σου κουνιεται καμμια μπιατς και να μη ξερεις τι να κανεις.:hehe:)

ο καθενας επιλεγει τον τροπο με τον οποιο διασκεδαζει.Αυτον που τον χαροποιει και οχι αν εχει νοημα αυτο που κανει.

Γιατι μη ξεχνας οτι εισαι σε τεχνολογικο φορουμ που κατα κυριο λογο ασχολειται με ocing και ξερεις αντικειμενικα οτι ειναι ανουσιο τελειως αλλα σεβεσαι τον τροπο ζωης και τα θελω του αλλουνου.

Και μιλαω σαν Ιασονας που εχω παει και σε μπουζουκια και σε club τα οποια τα εχω αραιωσει τωρα.

Παντως οταν πηγαινω , κυριως σε club περναω καλα(γτ πρωτα απολα υπαρχει καλη παρεα).Και οχι δεν ειμαι απο τα ψωνια που βαζω καπελακι yo και κυνηγαω vip θεσεις.

Οσοι με ξερουν , ξερουν τι εννοω

Link to comment
Share on other sites

Το κλαμπ αυτό παιδιά ήταν γεμάτο απο άγγλους οι οποίοι ώρες πριν ανοίξει είχαν κατασκηνώσει απ έξω...

Και αυτό το κάνουν γιατι ξέρουν πως οι άγγλοι είναι ικανοί μέσα στο κλαμπ να μην αγοράσουν τίποτα...και τους βάζουν και πληρώνουν είσοδο..

Εγω προσωπικά δεν σκοπεύω να πάω εκεί μιας και στην ρεσεπσιον είναι μια αγγλιδα..

Αντιθέτως θα πάω στο 2ο μεγαλύτερο που είναι και έλληνες...και μπαινεις πολλές φορές και τζάμπα αν είσαι έλληνας, ή σε κανα Ελληνάδικο, που είναι και τζάμπα..και περνας και μαμάτα...

Βέβαια παρέα να 'χεις και όπου νά 'ναι

Απορω ποσο λαμακες ειναι αυτοι που δωσαν 23 ευρω χωρις το ποτο για ενα club σε ενα κουτσοχωρι; Που ειναι αυτη η Καρδαμενα τελοσπαντων.....

Είναι περίπου 30χιλιόμετρα απο την Κω.

Και για να σου δώσω περίπου να καταλάβεις τι παίζει εδώ...θα σου πω απλά..πίτα στους άγγλους..

Link to comment
Share on other sites

Τα ξερω ρε συ.

Εμεις γι'αυτο επιλεξαμε Σκιαθο.

Ιδεα μου ηταν.Ολοι Παρο λεγαν και η πειθω μου τους νικησε!

Ασε με μωρε...που θα πηγαινα Παρο με το μισο νησι να ειναι Μπουρναζοβλαχοι,το αλλο μισο Αγγλοφονιαδες και το υπολλοιπο μπιτσεζ με ηπατητιδα. :p

Το ιδιο ισχυει και για πολλα αλλα νησια μεγαλα που γινεται χαμος.

(και Σκιαθο τα τελευταια χρονια γινεται της ψιλοποπης...αλλα προς το παρον κρατιεται λιγο ακομα)

Link to comment
Share on other sites

Ασε με μωρε...που θα πηγαινα Παρο με το μισο νησι να ειναι Μπουρναζοβλαχοι,το αλλο μισο Αγγλοφονιαδες και το υπολλοιπο μπιτσεζ με ηπατητιδα. :p

Μετά τη πληρώνουμε εμείς που πάμε 15 χρόνια διακοπές εκεί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Aυτή δυστυχώς είναι η επιτομή της ανθρώπινης ψυχολογίας! Θα πάμε στο μεγαλλίτερο club, το πιο in της περιοχής και ας μας πιάσουν και τον κ@λο, αρκει να μην μας πούνε οτι δεν ειμαστε μοδάτοι.

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] Τα Καρδάμενα είναι στην Κώ, περι τα 30χλμ από την πόλη.

ειχα μια μικρη ελπιδα οτι θα λεγες οτι ειναι στην ιμπιζα.αλλα παει...

Link to comment
Share on other sites

ειχα μια μικρη ελπιδα οτι θα λεγες οτι ειναι στην ιμπιζα.αλλα παει...

Έχω πάει στην Κω, αλλά για έναν γάμο, και έπεσε πολύ τρέξιμο οπότε δεν μπόρεσα να την χαρώ όπως θα ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.