Jump to content



Επιλογή νέας ψηφιακής


Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι.

Όπως έγραψα στο άλλο θέμα η ψηφιακή μου πάει για ανακύκλωση μάλλον. Οποτε θα πάρω μια καινούρια. Βρήκα αυτές ως τώρα. Ποια προτείνετe? Έχετε να προτείνεται κάποια άλλη ως 90 ευρώ?

Ευχαριστώ.

Olympus VG120 Black

Samsung EC-ES75 Black

Panasonic DMCFS9 Black

Sony DSCW510 Black

Link to comment
Share on other sites

~90e budget point and shoot

Pentax optio h90 => review

~130 budget point and shoot

Samsung pl150=>review

~170 καλή μηχανή + μεγάλο zoom (κακή μπαταρία)

Canon powershot sx 130 IS=>review

~190e καλή point and shoot + FHD video

Canon Ixus 220hs =>review

~240e κορυφαία point and shoot FHD video +RAW

Samsung WB2000 =>review

Έβαλα μεγαλύτερο εύρος τιμών μήπως και αλλάξεις γνώμη και θες να στάξεις περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτη την κατηγορια τιμης δες και αυτην

Panasonic DMCS1 Black

φρεσκια σχετικα,οπτικος σταθεροποιητης και τιμη χωμα...χωραει και ανετα στην τσεπη...

βασικα δεν ξερω αλλη στα <100 ευρω με οπτικο σταθεροποιητη..διορθωστε με αν κανω λαθος..

Link to comment
Share on other sites

Θα στο πω απλα, ολες οι ψηφιακες εχουν ψηφιακο σταθεροποιητη. (μεγαλη ευαισθησια /iso =θορυβος=κοκκος στη φωτογραφια)

Ο οπτικος ειναι ενας μηχανισμος που αισθανεται τις δονησεις-τρανταγματα και κινει τον αισθητηρα η ενα οπτικο στοιχειο για να αντιμετωπισει το κουνημα του χεριου κλπ.

Ειναι εξαιρετικα χρησιμος οταν τραβας βιντεο και οταν θελεις να φωτογραφησεις το βραδακι

Link to comment
Share on other sites

σε αυτη την κατηγορια τιμης δες και αυτην

Panasonic DMCS1 Black

φρεσκια σχετικα,οπτικος σταθεροποιητης και τιμη χωμα...χωραει και ανετα στην τσεπη...

βασικα δεν ξερω αλλη στα <100 ευρω με οπτικο σταθεροποιητη..διορθωστε με αν κανω λαθος..

Θα δωσω ενα + για την εν λογω μηχανη.Την πηρε φιλος και ειναι πολυ καλη για τα λεφτα της

Link to comment
Share on other sites

Έκανε την πατάτα η αδερφή μου και χωρίς να με ρωτήσει μου παρήγγειλε την Olympus VG-130 από το Crazy Sundays . Με δεδομένα την κακή προϊστορία του καταστήματος να ακυρώσω παραγγελια για να πάρω την DMCS1 η αξίζει η VG-130?

Link to comment
Share on other sites

Έκανε την πατάτα η αδερφή μου και χωρίς να με ρωτήσει μου παρήγγειλε την Olympus VG-130 από το Crazy Sundays . Με δεδομένα την κακή προϊστορία του καταστήματος να ακυρώσω παραγγελια για να πάρω την DMCS1 η αξίζει η VG-130?

Ψηφίζω Panasonic.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.