Jump to content



Hacshop και εξυπηρέτηση


nobig

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Shidokanjohn

Μην λες μετα γιατι χαλανε τα θρεντ μιστερ αντμιν.

Μίστερ shido, αν δεν καταλαβαίνεις τα αυτονόητα, sorry, αλλά δεν θα μπω σε αυτή τη διαδικασία να σου απαντήσω στο forum.

Είναι τόσο δύσκολο να μείνετε on-topic?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn [Σήμερα, στις 09:50]

Αν δεν εχεις να σχολιασεις κατι πανω στην συζητηση καλυτερα να το βουλωνες και να μην λες παπαριες πρωι πρωι

Ελα ρε αστο το παιδακι...

Αφου δεν το κανει απο κακια...

Ειναι μικρος και θα στρωσει...

Ρε Τσιμακο !!! Get a girlfriend γαμοτι !!!

ρε σι Τσιμακο πως γραφεις με το ενα χερι αφου το αλλο ειναι απασχολιμενο ??:devil:

Link to comment
Share on other sites

Τι ON topic kai Off topic ρε παιδια ??

Αυτο βασικα δεν ειναι τοπικ.....ειναι δελτιο παραπονων χωρις ουσια αφου οπος ειπα και στο αρχικο μου ποστ ΔΕΝ απαντα καποιος απο το καταστημα και δυστιχος μπαινει ο καθενας και γραφει οτι του κατεβει χωρις να χρειαζεται να το αποδειξει με αποτελεσμα απλος να ΘΑΒΕΙ το μαγαζι.

Προς Θεου δεν ειπα οτι ολα ειναι ψεματα αλλα χωρις την ΑΛΛΗ αποψη δεν επρεπε να λαμβανονται καν υποψιν...

Γνωμη μου να ΚΛΕΙΣΕΙ το Thread

Δεν μας βοηθαει σε τιποτα το θεμα αυτο και με καποια λαθη που μπορει να εκανε το μαγαζι ,μερικοι το εχουν κανει λες και ειναι η πυλη της κολασης.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos

Δεν ισχυει ακριβως αυτο....και να και ενα ζωντανο παραδειγμα, απο το site της WesternDigital.

"The period commences from the date of manufacture appearing on the Product label of the original Product purchase. "

πολύ ωραία!

1. μπορούμε να μάθουμε σε ποια άλλα προϊόντα ισχύει κάτι τέτοιο? και σε ποια η εγγύηση ισχύει από την ημ/νία αγοράς?

2. αν έρθω αύριο από το μαγαζί και πάρω 1 wd, θα πληροφορηθώ και για την ημ/νία λήξης της εγγύησης?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis [Σήμερα, στις 10:50]

Ελα ρε αστο το παιδακι...

Αφου δεν το κανει απο κακια...

Ειναι μικρος και θα στρωσει...

Ρε Τσιμακο !!! Get a girlfriend γαμοτι !!!

ρε σι Τσιμακο πως γραφεις με το ενα χερι αφου το αλλο ειναι απασχολιμενο ??:devil:

Με όλο το σεβασμό ......χάνεις?

πέταξε κάτι ο vag και το συνεχίσαμε εγώ και ο Zyx... αλλά έτσι ο jimakoς φτέει πάντα και είναι προβληματικός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 09:38]

πολύ ωραία!

1. μπορούμε να μάθουμε σε ποια άλλα προϊόντα ισχύει κάτι τέτοιο? και σε ποια η εγγύηση ισχύει από την ημ/νία αγοράς?

2. αν έρθω αύριο από το μαγαζί και πάρω 1 wd, θα πληροφορηθώ και για την ημ/νία λήξης της εγγύησης?

1.Ευχαριστως θα το κοιταξω και θα το ποσταρω(σε αλλο φυσικαthread)

2.Αν το ζητησεις,ναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos [Σήμερα, στις 13:23]

1.Ευχαριστως θα το κοιταξω και θα το ποσταρω(σε αλλο φυσικαthread)

2.Αν το ζητησεις,ναι.

Nομιζω ειναι υποχρεωση του μαγαζιου αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταραμά επειδή τα έχουμε κάνει σαλάτα (ταραμοσαλάτα?:)) θέλω να ρωτήσω κάτι,

έστω ότι έχουμε έναν προϊόν με εγγύηση 24 μήνες... στο μαγαζί σου θα το δώσεις με ίδια τιμή αν του απομένουν 22 με ένα ίδιο που του μένουν 16? το γνωρίζει ο κάθε αγοραστής ότι συμβαίνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών επειδή βαριέμαι να διαβάσω 8 σελίδες θέμα.. δε ξέρω που έχει φτάσει η συζήτηση

Δε μπορώ να πάω ότι έχω αγοράσει πολλά πράγματα από το HAC αλλά αγοράζω μικροπραγματάκια εδώ και 3 χρόνια

Εν ολίγοις ποτέ οι πωλητές δε μου έδωσαν την εντύπωση ότι με κλάνουν

Και συγκεκριμένα επειδή πολλές φορές κατεβαίνω στην Αθήνα με τον Aristos87 θυμάμαι ότι όταν ήταν να πάρει μια Gf4200 από το HAC, αφού τη διάλεξε και αποφάσισε ότι θα την αγοράσει την βγάλαμε από το κουτί της και ελέγξαμε κανονικά αν περιλαμβάνει τα πάντα στη συσκευασία της

Δεν υπήρξε κανενός είδους γκρίνια.

Πραγματικά η περιγραφή σου nobig μοιάζει σαν να αφορά άλλο μαγαζί

Δε συμβιβάζομαι ούτε γλύφω κανένα.. αυτή είναι η πραγματικότητα

Και στο κάτω κάτω εμένα ούτε καν με ενδιαφέρει η συμπεριφορά του πωλητή στο κάτω κάτω να αγοράσω θέλω και πάντα ξέρω από πριν τα πάντα γι αυτό που πρόκειται να αγοράσω. Και κινούμε μόνο με γνώμονα την τιμή

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.