Jump to content



SteamGifts.com Thread.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 2,9k
  • Created
  • Last Reply
SteamGifts and SteamGameSales take advantage of the Steam OpenID platform. When you choose to login, you're forwarded over to the official Steam site, where they authenticate your information as usual. If you successfully login, they pass across your 64bit Steam ID, which is public information (ex: 76561198020696458). Although our sites are extremely secure, if the database was ever hacked, and all the information compromised, you would still be safe, because the only information we know or save is public data.
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=301]Jumex[/MENTION] πήρες το invite αλλά απ' ότι φαίνεται την έκανες σκαστός. Βλέπω ότι τελευταία δραστηριότητα είχες χθες, άρα μπαίνεις στο forum. :hmm:

Μας "χρωστάς" ένα invite.

Έχουν ζητήσει invite με τη σειρά και δεν έχουν πάρει ακόμα οι εξής:

[MENTION=3774]apostolis22[/MENTION] δεν έχεις δώσει steam name

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION] περιμένουμε να αποκτήσεις πιο "πλούσιο" λογαριασμό ;)

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION] καλύπτει τις προϋποθέσεις για invite

[MENTION=5186]GFFermari[/MENTION] καλύπτει τις προϋποθέσεις για invite

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION] δεν μπορώ να δω το προφίλ σου στο Steam μήπως είναι private?

[MENTION=10068]mpapad[/MENTION] αν έχεις διαθέσιμο invite στείλε το με pm στον tazerom να πάρει και αυτός σειρά

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] και ακόμα να μαζέψεις πόντους για το επόμενο invite; :p

Όταν μαζέψεις, στέλνεις στον GFFermari εκτός αν οι apostolis22 και thanoolhs καλύπτουν τότε τις προϋποθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα friends only, λογικά από τότε που το έκανα γιατι δεν θυμάμαι να το έχω πειράξει.. Οκ τώρα..:)

Συνεχίζω να μην σε βρίσκω και δεν σε βλέπω και στο Official TheLab Steam Group. Θες να μου δώσεις ένα link για το προφίλ σου; :)

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION] και το δικό σου δεν βρίσκω επίσης...

Link to comment
Share on other sites

Οκ, καλύπτεις και εσύ τις προϋποθέσεις, οπότε μετά τον Αποστόλη, είναι σειρά σου ;)

Απλά τελικά καλύτερα να μας δίνει ο ενδιαφερόμενος link στο profile του, για να τους βρίσκουμε πιο εύκολα

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=301]Jumex[/MENTION] πήρες το invite αλλά απ' ότι φαίνεται την έκανες σκαστός. Βλέπω ότι τελευταία δραστηριότητα είχες χθες, άρα μπαίνεις στο forum. :hmm:

Μας "χρωστάς" ένα invite.

Έχουν ζητήσει invite με τη σειρά και δεν έχουν πάρει ακόμα οι εξής:

[MENTION=3774]apostolis22[/MENTION] δεν έχεις δώσει steam name

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION] περιμένουμε να αποκτήσεις πιο "πλούσιο" λογαριασμό ;)

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION] καλύπτει τις προϋποθέσεις για invite

[MENTION=5186]GFFermari[/MENTION] καλύπτει τις προϋποθέσεις για invite

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION] δεν μπορώ να δω το προφίλ σου στο Steam μήπως είναι private?

[MENTION=10068]mpapad[/MENTION] αν έχεις διαθέσιμο invite στείλε το με pm στον tazerom να πάρει και αυτός σειρά

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] και ακόμα να μαζέψεις πόντους για το επόμενο invite; :p

Όταν μαζέψεις, στέλνεις στον GFFermari εκτός αν οι apostolis22 και thanoolhs καλύπτουν τότε τις προϋποθέσεις.

φίλε μου έχω 126 points...όποτε δεν μπορώ να κάνω invite ακόμα...

εξάλλου δεν είμαι Αθήνα. Μπαίνω αραιά και που από netcafe για πολύ λίγο...

Από Πέμπτη θα ''έχω'' δραστηριότητα...

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου έχω 126 points...όποτε δεν μπορώ να κάνω invite ακόμα...

Αυτό και αν είναι κουφό!

Ο [MENTION=97]Trooper[/MENTION] που μπήκε αργότερα, έφτιαξε το πρώτο του invite 1,5 μέρα μετά!

Εγώ και ο [MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] μέσα σε 2 μέρες.

Οπότε κάτι δεν μας λες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.