Jump to content



SteamGifts.com Thread.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 2,9k
  • Created
  • Last Reply

Έφυγε το invite και για τον [MENTION=97]Trooper[/MENTION]. :)

Υπενθυμίζω ποιοι έχουν ζητήσει invite για να φροντίσουν αυτοί που έχουν πάρει να συνεχίσουν την αλυσίδα:

[MENTION=3774]apostolis22[/MENTION]

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION]

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION]

[MENTION=10068]mpapad[/MENTION]

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION]

Επίσης όσοι ζητάνε invite πρέπει να έχουν αγοράσει παιχνίδια στο Stean συνολικής αξίας 50$ (περιορισμός του steamgifts), να δίνουν το steam name τους και να φροντίσουν να είναι στο επίσημο group του The Lab.

that is all. :thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Οπότε περιμένουμε invites από [MENTION=97]Trooper[/MENTION] και [MENTION=301]Jumex[/MENTION]. Υπόψιν παιδιά ότι θα πρέπει να είναι το πρώτο που θα κάνετε με τους πόντους σας, όσο και αν κοστίζει το invite. Μην μπαίνετε δηλαδή σε giveaways μέχρι να φτιάξετε invite. Θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε αργότερα μην ανησυχείτε :)

Ευχαριστούμε τον [MENTION=3623]EraserheadX[/MENTION] για το extra invite του, ας μην ξεχνάμε ότι προτίμησε να μην μπει σε κάποιες κληρώσεις για να φτιάξει invite ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν παιδιά ότι θα πρέπει να είναι το πρώτο που θα κάνετε με τους πόντους σας, όσο και αν κοστίζει το invite. Μην μπαίνετε δηλαδή σε giveaways μέχρι να φτιάξετε invite.

Επειδή είμαι αλλού για αλλού τη σήμερον....πως θα φτιάξω πόντους αν δεν μπώ στο giveaway.....αν και μάλλον το έχω καταλάβει λα΄θος!:tomato:

edit

Διάβασα προήγουμενα post και το κατάλαβα.....

bravo για την προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=97]Trooper[/MENTION] και [MENTION=301]Jumex[/MENTION] που βρισκόμαστε; Υπάρχει κόσμος που περιμένει για invites. Ελπίζω μόνο να μην πήρατε το invite και ξεχάσατε τι υποτίθεται ότι έχετε δεσμευτεί να κάνετε... :(

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε το έχω ξεχάσει. Απλα ακόμα δεν έχω τους πόντους για να κανω invite. Θελει 138 πόντους και μπήκα με 25. Αυτη τη στιγμή έχω 128 οπότε το βραδάκι λογικα θα ειμαι σε θέση να κανω ενα invite.

Link to comment
Share on other sites

πάντως όπως φαίνεται για να πάρουμε όλοι πρόσκληση θα θέλει αρκετή υπομονή καθώς ο αριθμός των ποντων για πρόσκληση θα αυξάνεται συνεχώς καθώς είναι δυναμικος και άρρηκτα δεμένος με τoν αριθμό των μελών....άρα υπομονή και όλοι θα πάρουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κέρδισα και το Humble Bundle 2. :dance3:

Οπότε μπόρεσα να αποσύρω τη συμμετοχή μου από κάποιες κληρώσεις και έχω πόντους για ένα ακόμα invite το οποίο στέλνω στον [MENTION=10068]mpapad[/MENTION] που είπε οτι έχει και gifts να δώσει. :clap:

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] θα το έστελνα σε σένα που το ζήτησες πρώτος αλλά δεν σε βρήκα μέσα στο group. Σιγουρέψου οτι είναι το official γιατί υπάρχουν κι άλλα νομίζω.

υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν, ποιοι μένουν που έχουν ζητήσει invite:

[MENTION=3774]apostolis22[/MENTION]

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION]

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION]

[MENTION=14830]tazerom[/MENTION]

[MENTION=5186]GFFermari[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση??

Τα gifts μπορει να ειναι και παιχνιδια οπως(portal 2,bad company κτλπ)? :)

Εγω αγορασα το counter strike και θα αγορασω αλλη μια paysafe 25e για να μπω και εγω!!:clap:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κέρδισα και το Humble Bundle 2. :dance3:

Τυχερός είσαι! (δε σε πρόλαβα στο chat ήμουν afk)

Ευχαριστούμε για τα έξτρα invites!

Να κανω μια ερωτηση??

Τα gifts μπορει να ειναι και παιχνιδια οπως(portal 2,bad company κτλπ)? :)

Εγω αγορασα το counter strike και θα αγορασω αλλη μια paysafe 25e για να μπω και εγω!!:clap:

Τα giveaways δημιουργούνται από πραγματικό κόσμο από την καλή τους την καρδιά, οπότε μπορούν να είναι οτιδήποτε παιχνίδι είναι διαθέσιμο στο Steam, άρα και αυτά που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα και εγώ. Τα invites πέταξαν στους 146 πόντους.

Άντε να βρω τώρα που στέλνω τα gifts μου.

edit:

Μάλλον το βρήκα, δημιουργείς giveaway έτσι? Τεσπα... δημιούργησα ένα (frozen synapse ) για να δω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Γράφτηκα και εγώ. Τα invites πέταξαν στους 146 πόντους.

Άντε να βρω τώρα που στέλνω τα gifts μου.

edit:

Μάλλον το βρήκα, δημιουργείς giveaway έτσι? Τεσπα... δημιούργησα ένα (frozen synapse ) για να δω τι παίζει.

Ευχαριστούμε για το giveaway, ελπίζω όντως να έχεις κόπια εύκαιρη και να μην είναι απλά μία δοκιμή ε; :p

Υπενθυμίζω: Δεν χρειάζεται να δημιουργείς ο ίδιος giveaways για να δημιουργηθούν πόντοι. ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ δημιουργήσει giveaway, τότε ΟΛΟΙ παίρνουν το 5% της αξίας του παιχνιδιού του συγκεκριμένου giveaway σε πόντους. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.