Jump to content



SteamGifts.com Thread.


tragikos

Recommended Posts

  • Replies 2,9k
  • Created
  • Last Reply

Tώρα οκ. Περίεργο όμως που δεν σε βρήκα με το search. :hmm:

Θα σου στείλω invite αλλά για την ώρα μάλλον έπεσε το steam gifts. :slap:

Επίσης ακόμα περιμένω τον [MENTION=3774]apostolis22[/MENTION] να μου στείλει το steam name του...

edit: έτοιμος ο Jumex :smoke:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION] Θα σου έστελνα invite αλλά δεν νομίζω να μπορείς να μπεις στο site. Οι κανόνες του λένε:

We require all registered users to have at least $50.00 worth of games associated with their Steam account.

Απ' ότι είδα δεν έχεις αρκετά παιχνίδια στο account σου. :(

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION] Θα σου έστελνα invite αλλά δεν νομίζω να μπορείς να μπεις στο site. Οι κανόνες του λένε:

We require all registered users to have at least $50.00 worth of games associated with their Steam account.

Απ' ότι είδα δεν έχεις αρκετά παιχνίδια στο account σου. :(

Σημερα εβγαλα και paypal για να αγορασω κανενα game!!

Σε ευχαριστω και καλη αρχη σε ολους οσους συμμετεχουν :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=301]Jumex[/MENTION] μου δείχνει ότι δεν έχεις κάνει ακόμα activate το invite. Είναι όντως έτσι;

[MENTION=4676]tragikos[/MENTION] Τώρα μου ζητάει 106P για να κάνω καινούριο invite, κι εσένα τόσο θέλει;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=301]Jumex[/MENTION] καταλαβαίνω ότι είναι τριήμερο και τα πράγματα πάνε πιο αργά, απλά καλό είναι να επιβεβαιώσεις ότι γράφτηκες για να περιμένει ο επόμενος από εσένα. Μην πηγαίνουν τσάμπα οι προσκλήσεις ;)

[MENTION=3623]EraserheadX[/MENTION] ναι, απ' ότι φαίνεται λόγω του πολύ αυξημένου αριθμού των invites και άρα νέων members 2,5k άτομα σε 3 μέρες, πλέον ο αριθμός των πόντων που απαιτούνται θα είναι δυναμικός. Όμως και πάλι δημιουργούνται αρκετά εύκολα. :)

Link to comment
Share on other sites

Χε χε. Μόλις κέρδισα το Indie Bundle 3.

Ο Jumex μόλις ενεργοποίησε το invite. :clap:

Μέχρι να μαζέψει μερικούς πόντους θα δώσω εγώ ένα ακόμα invite. Έχουν ζητήσει οι:

[MENTION=3774]apostolis22[/MENTION]

[MENTION=10425]thanoolhs[/MENTION]

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION]

[MENTION=97]Trooper[/MENTION]

[MENTION=10068]mpapad[/MENTION]

Ο thanoolhs πρέπει να πάρει μερικά games για να μπορεί να μπει, οι υπόλοιποι δεν έχουν δώσει το steam name τους για να δω οτι είναι στο group του The Lab και οτι έχουν αρκετά παιχνίδια. Ο πρώτος που θα μου δώσει τα στοιχεία αυτά θα πάρει ένα invite και μετά θα πρέπει να στείλει σε κάποιον από τους υπόλοιπους. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.