Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Deux Ex με 1.75 :banging:

Order reference: 259453345

Title: Deus Ex: Human Revolution (With Pre-Order Bonus "Explosive Mission Pack")

Price: EURO 34.99

Quantity:1

τι να πω

War of the Roses...

τι λεει; εχει ασχοληθει κανεις; σε στυλ Chivalry ειναι;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=73Q7FETIxZw]The Deadliest War - Chivalry vs. War of the Roses - YouTube[/ame]

προσωπικά προτιμώ chivalry

Link to comment
Share on other sites

Μήπως τρέχεις επιπλέον λογισμικό με firewall, του τύπου "Internet Security"? Εάν ναι, δοκίμασε να το απενεργοποιήσεις. Από web σε αφήνει να συνδεθείς στο steam?

Welcome to Steam

:hi:απο firewall δεν τρέχει τιποτα περα απο το windows defender. με το kaspersky anti virus απενεργοποιημενο παλι τα ιδια συμβαινουν. θα δοκιμασω ξανα με το windows defender απενεργοποιημενο και ελπιζω να ειναι αυτο και ναμην μπλεξω με τις ρυθμισεις του router

Link to comment
Share on other sites

:hi:απο firewall δεν τρέχει τιποτα περα απο το windows defender. με το kaspersky anti virus απενεργοποιημενο παλι τα ιδια συμβαινουν. θα δοκιμασω ξανα με το windows defender απενεργοποιημενο και ελπιζω να ειναι αυτο και ναμην μπλεξω με τις ρυθμισεις του router

να πανε στο δι@βολο και το steam και τα ηλιθια παιχνιδια του:rant:

ενα skyrim θελω να παιξω και δεν μπορω καν να το εγκαταστησω εξαιτιας του κωλοsteam:suicide:.

με το anti virus κλειστο και το windows firewall απενεργοποιημενο και παλι δεν μπορω να συνδεθω με τον server τους ενω απο το web μπαινω στο site και εχω πληρες acces στον λογαριασμο μου.

ειχε κανεις παρομοιο προβλημα;;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανας 2ος που να μην εχει αγορασει τιποτα απο τα steam sales να κανουμε καμμια τριμελη επιτροπη απο 5-6 ατομα να λεμε καμια μλκ να περασει η ωρα??

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανας 2ος που να μην εχει αγορασει τιποτα απο τα steam sales να κανουμε καμμια τριμελη επιτροπη απο 5-6 ατομα να λεμε καμια μλκ να περασει η ωρα??

Εγώ δεν έχω πάρει τίποτα ακόμη :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 12 το μεσημέρι.

Bastion 2.09€

ΑΝΝΟ 2070 14.99€

Rage 4.99€

Saints Row: The Third 4.99€

FEZ 4.99€

Ποιο Rage είναι αυτό? Εκείνο σε στυλ Fallout? Γιατί το έψαχνα κ παλιότερα κ δν το εβρισκα. Ούτε τώρα βασικά. .

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

αυτό. δεν λέει και πολλά μην ενθουσιάζεσαι

προσωπικα εχω ακουσει καλα λογια, μονο που δεν εχει τερματισμο το παιχνιδι...

Ειδικα στις κονσολες να βλεπεις τετοια γραφικα σε 60 fps ηταν κατι το πρωτοφανες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1498]SLN[/MENTION]

<--- δεν αγόρασα τίποτα

ακόμα

:p

Έλα άκυρο μόλις πήρα το Torchlight II

'Eλα άκυρο 2 δεν φτάνουν τα 4,92 στην paysafe για τα 4,74 που έχει :)

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.