Jump to content



προγραμμα για κατασκευη logo/icons/buttons web


kuza

Recommended Posts

κανει δουλεια?το κατευαζω.Θελω για κυριως logo σε σιτε.

απο που ανοιγει το πργραμμα?

Το πρόγραμμα το εγκαθιστάς και ανοίγει από το εικονίδιο στο desktop (αν μιλάμε για win και αν έχω καταλάβει τι ήθελες να πεις).

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα το εγκαθιστάς και ανοίγει από το εικονίδιο στο desktop (αν μιλάμε για win και αν έχω καταλάβει τι ήθελες να πεις).

δεν εχω κανενα εικονιδειο στην επιφανεια.Και αν παω απο programs files, στο φακελο του, παλι δεν εχει καποιο που να με παει το προγραμμα!Θα κοιταξω να το ξανακατεβασω.Μαλλον αυτη ειναι η σωστη εκδοση:

https://sourceforge.net/projects/gimp-win/files/GIMP%20%2B%20GTK%2B%20%28development%20rel.%29/GIMP%202.6.10%20%28combined%2032%2B64-bit%20installer%29/gimp-2.6.10-setup.exe/download

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Adobe Illustrator ή το Corel Draw. Είναι κορυφαία σχεδιαστικά προγράμματα.

Επίσης υπάρχει και έναν online εργαλείο (κάτι σαν Photoshop, δεν ξέρω αν θα σου φανεί χρήσιμο) Photo editor online - Pixlr.com edit image

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Adobe Illustrator ή το Corel Draw. Είναι κορυφαία σχεδιαστικά προγράμματα.

Επίσης υπάρχει και έναν online εργαλείο (κάτι σαν Photoshop, δεν ξέρω αν θα σου φανεί χρήσιμο) Photo editor online - Pixlr.com edit image

pixelr το ξερω ,αλλα ειναι να σαν το photoshop, λιγο πολυπλοκο, ηδη κατευαζω το Adobe Illustrator.Θα δοκιαμσω και το αλλο που λες.:thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.