Jump to content



e-shop.gr και κοροϊδία;


filthy_dwarf

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
Τα φόρα για αυτό είναι, ναι. Για να γράφουμε ό,τι νά'ναι. Και μετά να επιβεβαιώνονται ή να καταρρίπτονται με επιχειρήματα. Όχι με προσωπικές επιθέσεις και απαξιωτικούς χαρακτηρισμούς. Ελπίζω οι υπόλοιπες δημοσιεύσεις σου να μην είναι σαν τη πρώτη.

Όσο απαξιωτικό είναι το δικό μου άλλο τόσο είναι και του χρήστη που κατηγορεί το κάθε κατάστημα. Ελευθερία λόγου έχουμε, δεν νομίζω να έβρισα κάποιον - :D

4 μήνες μετά το "συμβάν" και τα πρώτα ποστ δύο χρηστών ειναι σε αυτό το thread.

LOL ?

Τα στοιχεία μου, στην διάθεση σου με τη δημόσια συγκατάθεση μου από οποιωνδήποτε mod τα ζητήσεις.

Έτσι για να λυθούν απορίες :D

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κάνουμε διάλογο, άρα θέλουμε επιχειρήματα. Αν ήθελες η γνώμη σου να έχει βάρος θα έμενες στο πρώτο σκέλος της απάντησής σου όπου του λες ότι ήταν δικό του το λάθος που δεν έκανε σωστή έρευνα αγοράς. Το κράξιμο που ακολούθησε, υποβάθμισε την ποιότητα της απάντησής σου και απαξίωσε τα επιχειρήματά σου.

Link to comment
Share on other sites

Εν αντιθέσει προσέβαλλες τους χρήστες καταλογίζοντας τους τον ορισμό άμπαλο και άλλα κοσμητικά....

Καινούργιος χρήστης με πρώτο ποστ στο εν λόγω θέμα κια με την εν λόγω συμπεριφορά μόνο καλοπροαίρετη δεν θα τη χαρακτήριζα....

Link to comment
Share on other sites

Τα forum σας μάραναν, το βρήκατε τώρα - γράφεστε σε ένα forum και λέτε ότι να ναι!

Κάνουμε και αρνητικές στο skroutz αν ενοχλούν τα forum ή όπως εγώ σταματάμε (εδώ και 3,5 χρόνια) να αγοράζουμε από το μαγαζάκι που έχει ειδίκευση στο να κοροϊδεύει τον πελάτη. Τι κάνει το μαγαζάκι όταν το ενημερώνεις ότι έχει προβληματική παρτίδα? Σε ταλαιπωρεί έξη μήνες μέχρι να την ξεπουλήσει σε θύματα. Διότι η προσωπική μου άποψη είναι ότι αυτό κάνανε στην περίπτωσή μου.

Επιπλέον λέμε και σε άλλους κατ' ιδίαν τι τραβήξαμε με τους εν λόγω κυρίους και σταματάνε να αγοράζουν και αυτοί, ...αφού ενοχλούν τα forum.

Μετά αφήνουμε το μαγαζάκι να σκεφτεί 99 φορές, αν όλο αυτό το γέλιο που έριξε ταλαιπωρώντας τους πρώην πελάτες του άξιζε πραγματικά τον κόπο.

Υ.Γ. Ρίξε μια ματιά στο post σου και στους χαρακτηρισμούς σου για να πάρεις μια ιδέα από e-shop after sales. Έτσι όπως αντιμετωπίζεις εδώ μέσα με ύβρεις και υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς αγνώστους, έτσι δούλευε και το e-shop. Και όπως και εσύ, έτσι και κάτι "ξύπνιοι" υπάλληλοί του αλλά και υπεύθυνοι στα κεντρικά θεωρούσαν/θεωρούν ότι συμπεριφέρονται σωστά, ότι κάνουν σωστά την δουλειά τους. Αμ δε. Από μένα το μαγαζί έχει χάσει 2 χιλιάρικα. Από άλλους;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αράξτε, καλές διακοπές - μη τρελαίνεστε!

Ελπίζω ο τύπος με το lifeview να περάσει τον χρόνο του στη παραλία εποικοδομητικά, διαβάζοντας κανένα βιβλίο με τεχνικά how - to στην ξαπλώστρα :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

τέτοιες αποδείξεις δίνουν όταν τους έχει πέσει το σύστημα ή έχουν πρόβλημα με τον φορολογικό μηχανισμό, λογικά θα σου είπανε να πάς να πάρεις την κανονική απόδειξη αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι παράνομη η απόδειξη.

Λογικά όντως πρέπει να σου πούνε να περάσεις να πάρεις την κανονική. Και κακώς ο υπεύθυνος του καταστήματος έκοψε κάτι τέτοιο.

Νομίζω μπορείς να το διώξεις ποινικά.

Link to comment
Share on other sites

Το eshop ειναι οτι πρεπει για μικροπραγματα πχ καλωδια, ανταπτορακια κλπ που αν θες να τα παρεις απο αλλα μαγαζια εχουν πολλα μεταφορικα κ εξοδα αντικαταβολης. Ενω το eshop με τα πολλα καταστηματα βολευει πολλους.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο JohnGR είναι απόδειξη είσπραξης και όχι απόδειξη λιανικής αγοράς που πρέπει να σου δώσουν.

Αλλά και πάλι δεν γράφει ούτε ποσό ούτε για ποιο είδος ή παραστατικό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν ειναι δικια μου η αποδειξη, απλα εγω παρελαβα (και φυσικα ειπα στο παλικαρι να παει να το τσεκαρει απο το point of sales). Αλλα δεν μου ειπε τιποτα να ξαναπερασω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.