Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχε ένα κορμίιιι, δεν θυμάμαι το όνομα της. :p

Ας είναι καλά ο εικονολήπτης.

Για αυτό βλέπεις το wipe out ρε αλήτη ? :p

Ωχ... αρβύλα time, brb :p

Αααχ αυτα τα 'Εγγλεζικα' σου....:p

Σε ανάβω ε ? :p

Link to comment
Share on other sites

Πωωω, όποιος δεν είδε wipe out έχασε...
Είχε ένα κορμίιιι, δεν θυμάμαι το όνομα της.

Ας είναι καλά ο εικονολήπτης.

Δημητρα Αλεξανδρακη ειναι το κορμι

Όπως πολύ σωστά είπε ο Evan: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000728904628

Link to comment
Share on other sites

από Πέμπτη 15/12 και μέχρι 24/12 ανοιχτά πρωί απόγευμα (ή συνεχόμενα 9-19:00) και 2 Σάββατα ανοιχτά και Κυριακή

εορταστικό ωράριο καταστημάτων για είλωτες ρε φουστη μου :(

in.gr - Από τις 15 Δεκεμβρίου το εορταστικό ωράριο των καταστημάτων - Ειδήσεις - Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Αφου πιασαμε το πνευμα των χριστουγεννων

Πρεπει να σας πω οτι και εγω ξυπνησα με μια παρομοια διαθεση σημερα

Ημουν καπως σαν

Let is snow le tits now let it snoooooooow

Καλημερες

Link to comment
Share on other sites

Και μετά μου λέτε για τις Asus... :getlost:

Πήγα εχθές και πήρα άλλα 8GB (2x4GB) για να βάλω στο μηχάνημα, γιατί λόγω VM τα χρειάζομαι και είναι και φθηνά αυτή την εποχή...

Αφού παιδεύτηκα αρκετά κι αναγκάστηκα να βάλω με το χέρι τις ρυθμίσεις, γιατί δε bootαρε στο auto, τώρα βλέπει τα 12GB μόνο... Το 4ο slot δε διαβάζει ότι και να του βάλω... :wall:

Άντε ξήλωνε πάλι μητρικές, να τρέχεις στην Quest, να μείνεις μια εβδομάδα χωρίς, για π@ριές... :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Και μετά μου λέτε για τις Asus... :getlost:

Πήγα εχθές και πήρα άλλα 8GB (2x4GB) για να βάλω στο μηχάνημα, γιατί λόγω VM τα χρειάζομαι και είναι και φθηνά αυτή την εποχή...

Αφού παιδεύτηκα αρκετά κι αναγκάστηκα να βάλω με το χέρι τις ρυθμίσεις, γιατί δε bootαρε στο auto, τώρα βλέπει τα 12GB μόνο... Το 4ο slot δε διαβάζει ότι και να του βάλω... :wall:

Άντε ξήλωνε πάλι μητρικές, να τρέχεις στην Quest, να μείνεις μια εβδομάδα χωρίς, για π@ριές... :suicide:

Πάρε Dell με next business day onsite support. Ξεχνάς το overclocking, αλλά ξεχνάς και το τρέξιμο για αντικατάσταση ανταλλακτικών.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε Dell με next business day onsite support. Ξεχνάς το overclocking, αλλά ξεχνάς και το τρέξιμο για αντικατάσταση ανταλλακτικών.

Πουλάει η Dell σκέτες μητρικές...; :hm:

Δε διαφωνώ για τα Dell, αλλά το δικό μου μηχάνημα, όπως και πολλών εδώ μέσα, δε θα μπορούσε να είναι Dell. Της γυναίκας μου, φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.