Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τον παρέλαβα και εγώ σήμερα. Σοβαρά είναι 5900 στροφών με 64MB cache; Στο site τους γράφει 7200rpm και 16ΜΒ cache! :tomato:
To HD Sentinel (Hard Disk Sentinel - HDD health and temperature monitoring) έτσι λέει, ότι είναι ST31500541AS άρα...

Edit:

Εδώ έχει λάθος το site του κατασκευαστή : http://www.toshiba-multimedia.com/eu/store-external-hard-drives/art-35/

Power (in)5V, 2A max. powered by USB bus power

:hehe: :hehe: Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

πΛάκα μΕ κάνετε;;; Καλά κάνουν. Όταν βλέπετε ταινίες με "undercover" μπάτσους είναι καλά, αλλά όταν το κάνουν οι δικοί μας, "προκαλεί εντύπωση";;; ΈλεοC...

Link to comment
Share on other sites

το ειδα με τα ματια μου να γινεται μπροστα μου και στην χθεσιινη πορια.ητανε μπατσοι ντυμενοι με πολιτικα και μπανιζανε κοσμο που ειχε μασκες και ειδικα κατι ποζεραδες που βγαζανε φωτογραφιες με μασκες.καποια στιγμη καταλαβανε και εναν ασφαλιτη μεσα στο πληθος και παιχτηκε ξυλiκι στα προπυλαια

Link to comment
Share on other sites

πΛάκα μΕ κάνετε;;; Καλά κάνουν. Όταν βλέπετε ταινίες με "undercover" μπάτσους είναι καλά, αλλά όταν το κάνουν οι δικοί μας, "προκαλεί εντύπωση";;; ΈλεοC...

Δηλαδή εμένα που μ'άρεσε το Band of Brothers, πρέπει να αποδέχομαι τους πολέμους, και το ότι θεωρώ τις δύο πρώτες ταινίες του Νονού εκπληκτικές, συμφωνώ και γουστάρω τη Μαφία; ΈλεοC

Κι άντε, αν έκαναν σωστά τη δουλειά τους (αυτή που θα θέλαμε να είναι δηλαδή), να πω «πάει στο διάολο». Το θέμα είναι ότι η δουλειά τους είναι να διαλύουν τις συγκεντρώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Μετρήσαμε πόσα φανάρια σπάσαμε για τον Αλέξη;

Του χρόνου νέο ρεκόρ...

Υ.Γ: Έχω βαρεθεί να ακούω στα βίντεο αυτά τις κλασσικές φωνές της νταλικέρισας μπαφιάρας. "Ποιά είναι τα διακριτικά σου;" μας τα πρηξε.

Με το μπορδόν κιόλας,αλλά οι ασφαλίτες που τρυπώνουν με πολιτικά θα έπρεπε να είναι το τελευταίο που μας πειράζει,όταν λόγου χάρη όλα τα σχολεία της χώρας τελούν υπό κατάληψη και ο Λαζόπουλος βγαίνει και υποστηρίζει την κίνηση των μαθητών,οι οποίοι πράττουν καθαρά με το μυαλό κονσέρβα!

Τα κοινωνικά φαινόμενα γίνονται παρατηρήσιμα πιο ορθολογικά ,αν πρώτα πάρουμε χαμπάρι τι ρόλο βαράει ο εαυτός μας εν τέλει...

Οκ δολοφονήθηκε ένα παιδί άδικα,αλλά κάθε χρόνο...έλεος. Για τα παιδιά-θύματα βιαστών δεν έκανε ποτέ κανείς απ'αυτους πορεία.Για τα παιδιά που πάσχουν από χρόνια κινητικά προβλήματα και είνα ιτελείως παραμελημένα απ΄το κράτος; Τίποτα ; Την ανθρωπιά μου μωρέ... :wall:

Για να μην αναφέρω και άλλα πολλά.

Εν τη περιπτώσι γινόμαστε όλοι ξαφνικά φιλάνθρωποι και αγωνιστές.Στις 6 Δεκέμβρη αλληλέγγυοι για τις βιαιότητες και τα αποτρόπαια του κόσμου ,τα Χριστούγεννα φιλεύσπλαχνοι κ.ο.κ.

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εμένα που μ'άρεσε το Band of Brothers, πρέπει να αποδέχομαι τους πολέμους, και το ότι θεωρώ τις δύο πρώτες ταινίες του Νονού εκπληκτικές, συμφωνώ και γουστάρω τη Μαφία; ΈλεοC

Άλλο το "μου αρέσει", άλλο "το θεωρώ πολύ λογικό να υπάρχει μπάτσος ανάμεσα στους κακοποιούς για να μπορέσει να δράσει εκ των έσω".

Κι άντε, αν έκαναν σωστά τη δουλειά τους (αυτή που θα θέλαμε να είναι δηλαδή), να πω «πάει στο διάολο». Το θέμα είναι ότι η δουλειά τους είναι να διαλύουν τις συγκεντρώσεις...

Δουλειά τους είναι και να διαλύσουν τα επισόδεια, αλλά και να συλλάβουν υπαίτιους. Αν ο τρόπος να γίνουν αυτά είναι να εισχωρήσουν μέσα σε αυτές τις ομάδες, θεωρώ πολύ λογικό να είναι και σε καθημερινή βάση για καφέ στα στέκια τους και να παρακολουθούν συνομιλίες, τι οργανώνεται, τι ετοιμάζουν, κλπ.

Εγώ δεν έκρινα αν είναι σωστό ή λάθος, αλλά αντέδρασα στην και καλά, έκπληξη του δημοσιογράφου και όσων αναπαράγουν την είδηση (σε fb & twitter γίνεται πανικός) που τους κάνει εντύπωση το "undercover"

Link to comment
Share on other sites

Δουλειά τους είναι και να διαλύσουν τα επισόδεια

Τα οποία οι ίδιοι ξεκινάνε; Σαν τους Αμερικάνους που βοηθάνε στην ανοικοδόμηση των κρατών που βομβαρδίζουν ένα πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

Τα οποία οι ίδιοι ξεκινάνε; Σαν τους Αμερικάνους που βοηθάνε στην ανοικοδόμηση των κρατών που βομβαρδίζουν ένα πράγμα...

Μην μπερδεύεσαι. Άλλα τα επισόδεια που γίνονται για να διαλύσουν μια μεγάλη πορεία που φοβούνται, όπως οι Αγανακτισμένοι, κλπ, κι άλλα τα χθεσινά που μαζεύτηκαν 40-50 αναρχικοί για να επαναλάβουν το χαμό της 7ης Δεκεμβρίου του 2008.

Link to comment
Share on other sites

το κυνήγι του χαμένου θησαυρού....

7 δισκάκια dvd-r Lightscribe βρέθηκαν σήμερα στο ψυχικό, είχα πάρει άλλα 3 προχθές(?)

και άλλα 7 ή 8 DVD-R DL

αποθήκη γιοκ,

μόνο δικτυακά και αν δλδ θα ψωνίζουμε?

μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

Είπα να σας δώσω σήμερα το τελευταίο update για φέτος στο project αλλά δεν με θέλει....:rant:

Η αυριανή μέρα θα δείξει...

edit: δεν μου αρέσει που συγχωνεύτηκαν ανέκδοτα/photo/video στο ''Ανέκδοτα, αστεία και λοιπά παρατράγουδα''

Μπάχαλο θα γίνει... (είμαι λίγο γκρινιάρης ή μου φαίνεται?:p)

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

Μετρήσαμε πόσα φανάρια σπάσαμε για τον Αλέξη;

Του χρόνου νέο ρεκόρ...

Πριν σχολιάσω τα παρακάτω να πω ότι διαφωνώ με την Αναρχία, και δεν γουστάρω τους μπάχαλους μια. Και προφανώς δεν γουστάρω ούτε τα σπασίματα, ούτε τις φωτιές, ούτε τίποτα. Και ναι, το να τα σπάνε κάθε 6 Δεκέμβρη είναι ηλίθιο...

Τώρα που το ξεκαθαρίσαμε, πάμε παρακάτω.

Υ.Γ: Έχω βαρεθεί να ακούω στα βίντεο αυτά τις κλασσικές φωνές της νταλικέρισας μπαφιάρας. "Ποιά είναι τα διακριτικά σου;" μας τα πρηξε.

Δίκιο είχε η τύπισσα και δεν νομίζω ούτε νταλικέρισα να ήταν, ούτε να πίνει μπάφους, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Με το μπορδόν κιόλας,αλλά οι ασφαλίτες που τρυπώνουν με πολιτικά θα έπρεπε να είναι το τελευταίο που μας πειράζει,

Αμ δε.. Δεν μπορεί να είναι αυτό το τελευταίο, όταν σε ΠΟΛΛΕΣ περιπτώσεις είναι αυτοί που θα ρίξουν την πρώτη πέτρα, ή την πρώτη μολότωφ, ή που θα αρχίσουν να σπάνε τράπεζες, αυτοκίνητα, φανάρια κτλ...

όταν λόγου χάρη όλα τα σχολεία της χώρας τελούν υπό κατάληψη και ο Λαζόπουλος βγαίνει και υποστηρίζει την κίνηση των μαθητών,οι οποίοι πράττουν καθαρά με το μυαλό κονσέρβα!

"Από τρελό και από μικρό θα ακούσεις την αλήθεια" λένε.. Τι σου την σπάει περισσότερο, τα παιδιά? Που χίλιες φορές να ασχολούντε με την κατάληψη και τα κοινά, παρά με τον Ολυμπιακό, τον Ρουβά και τα Reality Shows? Ή σου την σπάει ο Λαζόπουλος που τα υποστηρίζει για να βγάλει κανα χρήμα? Δεν εξετάζω αν τα πιστευει αυτά που λέει, σημασία για εμένα έχει ότι να αναδυκνύει..

Οκ δολοφονήθηκε ένα παιδί άδικα,αλλά κάθε χρόνο...έλεος. Για τα παιδιά-θύματα βιαστών δεν έκανε ποτέ κανείς απ'αυτους πορεία.Για τα παιδιά που πάσχουν από χρόνια κινητικά προβλήματα και είνα ιτελείως παραμελημένα απ΄το κράτος; Τίποτα ; Την ανθρωπιά μου μωρέ... :wall:

Δεν "δολοφονήθηκε ένα παιδί", "Δολοφονήθηκε ένα παιδί από μπάτσο", έχει διαφορά, αν δεν την βλέπεις λυπάμαι πραγματικά για εσένα, για όσα άλλα λες, υπάρχουν "γραμμές επικοινωνίας", "οργανώσεις" κτλ κτλ κτλ... Κανείς δεν εξετάζει την ανθρωπιά του θέματος, για δολοφονία παιδιού μιλάμε, είναι απάνθρωπο by default, το ότι ένας μπάτσος, [αυτός που μπορούσε να σε σταματήσει, και θα πρέπει να τον υπακούσεις και να τον ακούσεις να λέει "Είμαι η Αρχή, ότι θέλω κάνω" (μου το έχει πει Ζητάς αυτό)], που υπακούει σε ένα σάπιο κράτος, που οπλοφορεί, έβγαλε πιστόλι και πυροβόλησε δεκαπεντάχρονο εξετάζουμε.

Να στο πω αλλιώς, φαντάσου τον εαυτό σου, να τραβάει μαχαίρι, και να σφάζει μια γάτα ή ένα κουτάβι (ότι θεωρέις ποιο ωραίο), θα το έκανες ποτέ? Είναι αποκρουστικό? Για σκέψου το τώρα, να φοράς μπλε στολή, να περπατάς κορδωμένος, να βγάζεισ πιστόλι και να εκτελέις 15χρονο.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.