Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τα χριστούγεννα. Duh.

3140710632_oh_duh_answer_1_xlarge.jpeg

:p

'H νομιζεις οτι χριστουγεννα εχουμε οταν κλεινουν τα σχολεια για τις γιορτες...ή δεν εχεις παρει μερος σε χριστουγεννιατικο διαγωνισμου του λαμπ...ή εβαλες fail εικονα...την trolo-φατσα επρεπε να βαλεις :p.

Φοβαμαι να προσθεσω την περιπτωση να συμβαινουν και τα τρια μαζι...μην πεσω μεσα :p.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο victor δεν γιορτάζει χριστούγεννα =p

(...πώς γίνεται να γεννήθηκε κάτι που ποτέ δεν υπήρξε?)

Κανείς δε θα πρεπε να τα γιορτάζει κανονικά.

Αυτόν το μήνα γεννήθηκε ο Μίθρας,ο Χριστός νομίζω γεννήθηκε νωρίτερα,αν και δεν παίρνω όρκο.

Καλημέρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σχολή στο εργαστήριο και ο τύπος που μας κάνει την διάλεξη (μεταπτυχιακός) φοράει t-shirt της Microsoft, "Visual Studio 2010".

:hehe: πόσο nerd?

Και εσυ ποσταρεις απο το κινητο (?) για να ενημερωσεις :p nerd back to u!

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ ποσταρεις απο το κινητο (?) για να ενημερωσεις :p nerd back to u!

Ναί ρε. Είμαι εργαστήριο και δεν χρησιμοποιώ το pc, αλλά το κινητό. Είμαι ultra nerd..

Δεν έχεις πάει ποτέ εργαστήριο;

Link to comment
Share on other sites

Ναί ρε. Είμαι εργαστήριο και δεν χρησιμοποιώ το pc, αλλά το κινητό. Είμαι ultra nerd..

Δεν έχεις πάει ποτέ εργαστήριο;

Οταν πηγαιναμε εργαστηριο εμεις...θεωρουμασταν τυχεροι αν βρισκαμε καρεκλα να καθησουμε...(εποχη 1998-99).

Ειχε κατι pc για internet τα οποια ομως ηταν σε αλλο μερος και μονιμα κατελλημενα απο ατομα που chataran στο mirc :p

Link to comment
Share on other sites

πω πω εποχές...

Brave new world και έτσι. Εγώ πήγαινα στη σχολή με δισκέτες για να κατεβάζω πράγματα:hehe:

1636506682.png

Στο κεντρικό κτίριο τερματίζει το lan :hehe:

414627188.png

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγαιναμε εργαστηριο εμεις...θεωρουμασταν τυχεροι αν βρισκαμε καρεκλα να καθησουμε...(εποχη 1998-99).
και στις Σέρρες τα ίδια (2011)
Ειχε κατι pc για internet τα οποια ομως ηταν σε αλλο μερος και μονιμα κατελλημενα απο ατομα που chataran στο mirc :p
πςςςςςς! εγώ χρησιμοποιώ kvirc, κρίμα ήταν καλές εποχές :baby: τώρα το GRnet ερήμωσε.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.